Skocz do zawartości

Antyki ,dekoracje -starocie i renowacja!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To jest sekretarzyk z dwóch częsci, ma chyba z 20 szufladek, w komodzie 3 duże, szafki dwie na klucz zamykane -wszystko dziala,,góra wygląda super ale dół ? cała politura weg, :oklaski: bardzo dobrze, bo ja chcę to cudo całe zmienić,,żadnych mi tu połysków ani brązu,Słodziak by lakierował i brąz zostawił, aż płakał prawie ,jak usłyszał ,że to pójdzie pod pędzel:szok: ale szybko się z tym pogodził,, moje i ma być jak ja chcę,,teraz się tylko dwoje i troje jaki kolor temu nadać,,cały biały trochę nie tak, szufladki inny kolor ? coś wygłówkuję ,,pod kolor innych mebli czy dodatków ,,może ktoś podsunie jakiś pomysł,,mile widziane,,

IMG_20181107_202347.jpg

IMG_20181107_202542.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sayonara 52 dziękuję,,mi się też podoba,,może nie całkiem mój styl, teraz,,ale już widzę jak będzie przemalowany to dopiero ujrzę wszystko co ładne,,dziadek dał nawet uchwyty z innych mebli, bo tu brakuje dwóch czy trzech, 100 euro daliśmy za ten sekretarzyk,,narazie składuje swoje starocie, :szok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

@sayonara 52 dziękuję,,mi się też podoba,,może nie całkiem mój styl, teraz,,ale już widzę jak będzie przemalowany to dopiero ujrzę wszystko co ładne,,dziadek dał nawet uchwyty z innych mebli, bo tu brakuje dwóch czy trzech, 100 euro daliśmy za ten sekretarzyk,,narazie składuje swoje starocie, :szok:

Bardzo ładny sekretarzyk  , ale roboty będziesz miała od groma . Nie widzę dokładnie , ale wydaje mi się , że są tam ubytki w fornirze , więc będziesz  musiała usunąć go w całości . Usuwałam raz fornir i stwierdziłam , że nigdy więcej nie zabiorę się za takie cholerstwo :haha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

@violka są ubytki na dolnej częsci,,dlatego to pójdzie weg, nischt zu tragisch,,mamy super maszyny czyszczące,,a górę zmatowie ,nie będę zdzierac z calosci fornitu,czy tej politury,,ale wszystko się okaże w trakcie pracy,,:cmok:

O matuchno :d Całości nawet nie brałam pod uwagę , tylko te części gdzie odchodzi . Zajechałabyś się na amen :cmok: Do forniru polecam dobrą nagrzewnicę , albo prasowanie starym żelazkiem przez mokrą szmatę i szpachelka da zu :d . Na pocieszenie powiem , że im więcej pracy , tym większa radość na koniec :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Blondi napisał:

@violka dzięki, wezmę pod uwagę nagrzewnicę i żelazko,,,jak inne maszyny z tym porządek nie zrobią,,aż pójdę do garażu i jeszcze raz sprawdzę ,,jakie tam są ubytki,,bo już mnie nastraszyłaś:szok::szydera: 

Spokojnie . Największe strachy wychodzą podczas pracy :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Blondi napisał:

To jest sekretarzyk z dwóch częsci, ma chyba z 20 szufladek, w komodzie 3 duże, szafki dwie na klucz zamykane -wszystko dziala,,góra wygląda super ale dół ? cała politura weg, :oklaski: bardzo dobrze, bo ja chcę to cudo całe zmienić,,żadnych mi tu połysków ani brązu,Słodziak by lakierował i brąz zostawił, aż płakał prawie ,jak usłyszał ,że to pójdzie pod pędzel:szok: ale szybko się z tym pogodził,, moje i ma być jak ja chcę,,teraz się tylko dwoje i troje jaki kolor temu nadać,,cały biały trochę nie tak, szufladki inny kolor ? coś wygłówkuję ,,pod kolor innych mebli czy dodatków ,,może ktoś podsunie jakiś pomysł,,mile widziane,,

IMG_20181107_202347.jpg

IMG_20181107_202542.jpg

Adres poproszę...odbiorę własnym transportem...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, violka napisał:

O matuchno :d Całości nawet nie brałam pod uwagę , tylko te części gdzie odchodzi . Zajechałabyś się na amen :cmok: Do forniru polecam dobrą nagrzewnicę , albo prasowanie starym żelazkiem przez mokrą szmatę i szpachelka da zu :d . Na pocieszenie powiem , że im więcej pracy , tym większa radość na koniec :love:

Święte słowa , że im więcej pracy , tym radość większa ...na koniec :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się tak zawzięlam,że zaraz skończę szkołę tapicerowania,,jak mnie coś wciągnie,to przepadł w butach,przestudiuję wszystko co możliwe,wyczytam też, obejrzę, nie popuszczam,wyszukałam wszystko w hurtowni w Pl , ale też wyszukałam już w De,nawet zadzwoniłam do tapicera w Szczecinie się wypytać bo jeszcze mi mało było,,bardzo przemiły pan,,więc gotowa już prawie jestem na dalsze psucie -hahahha:szydera: ale więcej wiedziec, nieraz warto., a jakie mają tutaj w De przepiękne ozdobne gwozdzie,takie nawet co ja wyprułam z kanapy,,,super,!:oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...