Skocz do zawartości

Antyki ,dekoracje -starocie i renowacja!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Blondi ja pamietam ten srebrol.

Bylam chyba w 8 klasie, jak zrobila sie moda na srebrne kalosze.

Wszystkie dziewczyny kupowaly ten wynalazek i malowaly gumiaki.:szydera:

I nawet w zimie pomykalo sie w tych srebrnych kaloszkach.

Az moja Mama ,powiedziala,ze od nich zrobia sie obraczki na nogach ,i bede miala lydki jak przodujaca dojka z PGR(i miala racje,obraczki byly):dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Blondi napisał:

@sayonara 52 bozesss to Twój awatar:szydera: już miałaś ładny to znowu jakiegoś faceta wciągnęlas na forum,,no nie wytrzymiem:tak2: A piec? tak przytargałam,,z palaczem razem:hura: bo ja już palić w życiu nie będę,,w piecu oczywiscie,,

To Reptilianin @Blondi:haha:wczoraj naogladalam sie filmow na ten temat, ale sie usmialam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Blondi napisał:

@sayonara 52 bozesss to Twój awatar:szydera: już miałaś ładny to znowu jakiegoś faceta wciągnęlas na forum,,no nie wytrzymiem:tak2: A piec? tak przytargałam,,z palaczem razem:hura: bo ja już palić w życiu nie będę,,w piecu oczywiscie,,

Byle piec był ciepły i palacz się znajdzie..:haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Niestety nie znam . Takie zakupy robię u nas . Poszukaj w naszych sklepach internetowych , wysyłają również do Niemiec 

Gdzie robisz ,,w sklepie u siebie w mieście? :szok:  ja widzę ładne i nawet nie drogie, widzę inne i drogie, a jak już widze z płyty jakiejs to chora jestem, ,sklejki, ale w internecie,,,Czy Ty wiesz ile oni liczą za przesyłkę do de? taka durna nie jestem aby drugie tyle albo więcej zapłacić ,,poszukam jeszcze tutaj  po sklepach,

Ale w Pl naprawdę jest dużo towaru,w internecie wszystko kupisz w pl, tutaj też,,zamówiliśmy ornamenty na ebay, przyjdą w styczniu, jak wogole przyjdą-:hura: szok, hahahha 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

Gdzie robisz ,,w sklepie u siebie w mieście? :szok:  ja widzę ładne i nawet nie drogie, widzę inne i drogie, a jak już widze z płyty jakiejs to chora jestem, ,sklejki, ale w internecie,,,Czy Ty wiesz ile oni liczą za przesyłkę do de? taka durna nie jestem aby drugie tyle albo więcej zapłacić ,,poszukam jeszcze tutaj  po sklepach,

Ale w Pl naprawdę jest dużo towaru,w internecie wszystko kupisz w pl, tutaj też,,zamówiliśmy ornamenty na ebay, przyjdą w styczniu, jak wogole przyjdą-:hura: szok, hahahha 

W styczniu ? :kopara: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

@Blondi oblukaj ten sklep  , mają tanie ornamenty , gałki i uchwyty do mebli i wiele innych rzeczy https://www.arte-msp.pl/galki-do-mebli-marella-design-cat-10

https://www.arte-msp.pl/ornamenty-z-pylu-drzewnego-cat-50

Już go oblukalam wzdłuż i wszesz,,dzięki,,ja już pół swiata przelecialam,mam mętlik w głowie,, jak coś szukam to nie ma to czy tamto,,wszystko otworzę,,aż wyszukam,, ale jeszcze raz ten sklepik oblukam,,:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@geronimo ładna lampa,,, też musze do pokoju jakiegoś starocia poszukać,,coś tak myślę ,ze może w piwnicy mojej jest jeszcze jakiś staroc sprzed lat,,a jak nie to pierwszy komis i coś może wyszukam,,ale musi być bialy klosz, najlepiej materiałowy, lekki musi trochę być,,mam już taką wizję,,

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ta moja pasja doprowadzi mnie do ruiny

Dzisiejszy zakup

Laterna magica rok 1880 - 1885 zasilana świecą lub małą lampą naftową

Do tego kilka obrazków do wyświetlania malowanych na szkle

Nie mogłem się oprzeć i musiałem sięgnąc po zaskurniaki

GRA_0022.JPG

GRA_0023.JPG

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@geronimo ja się cieszę razem z Tobą, bo pierwszy raz coś takiego widzę,,no to przyznaj się ,,ile dałes ,,ciekawa jestem ,ile taka staroć kosztuje, antyk i to poważny antyk,  z mojej antycznej kanapy Biedermajera zostało tylko drzewo i sprężyny,,warte tych 20 euro:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Blondi napisał:

@geronimo ja się cieszę razem z Tobą, bo pierwszy raz coś takiego widzę,,no to przyznaj się ,,ile dałes ,,ciekawa jestem ,ile taka staroć kosztuje, antyk i to poważny antyk,  z mojej antycznej kanapy Biedermajera zostało tylko drzewo i sprężyny,,warte tych 20 euro:szydera:

@Blondi Wartość skrzynki piwa, czyli 14 euro,mam taki sklepoflomarkt, akurat wszedłem sobie na pogaduszki i przyszedł facet do sklepu z tym aby to sprzedac, babka która to prowadzi nie była zainteresowana, chciał 20 eurasów, więc podjąłem negocjacje i utargowałem na 14 euro, strzał w dziesiątkę,w rękach kolekcjonerskich jest mało tak dobrze zachowanych egzemplarzy:)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, geronimo napisał:

@Blondi Wartość skrzynki piwa, czyli 14 euro,mam taki sklepoflomarkt, akurat wszedłem sobie na pogaduszki i przyszedł facet do sklepu z tym aby to sprzedac, babka która to prowadzi nie była zainteresowana, chciał 20 eurasów, więc podjąłem negocjacje i utargowałem na 14 euro, strzał w dziesiątkę,w rękach kolekcjonerskich jest mało tak dobrze zachowanych egzemplarzy:)

Też bym ten sklepik lubiła, ale 14 euro:szok: toż jak za darmo,takie sprzęcicho,,ale targowanie też lubię, jak cieszy jak się utarguje trochę, wez to teraz pięknie odczysc i przemaluj , i jak nowe cacko będzie,  bo jest naprawdę ciekawe,,ta rura jest boska,:tak2:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, geronimo napisał:

@Blondi kurde z czego się chachasz, poważny zakup to był i góra forsy

Aż mnie zabolało

No ładne to nie jest :haha:Jakby nie ten "nos" to trochę podobne do pieca na węgiel, który ostatnio wyrzuciłam :szydera:, ale cena jest dopóty dobra dopóki jest kupiec, który da za to więcej :d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, NNNdanuta napisał:

No ładne to nie jest :haha:Jakby nie ten "nos" to trochę podobne do pieca na węgiel, który ostatnio wyrzuciłam :szydera:, ale cena jest dopóty dobra dopóki jest kupiec, który da za to więcej :d

@NNNdanuta Ja kupuję wszystko co zwiazane jest z fotografią i jej historią,oczywiscie to czego nie mam.

Nie zamierzam tych rzeczy sprzedawać, dla mnie to jest coś bardzo wartościowego.

Masz troche racji przypomina koze na węgiel, ale kiedy to budowano bardziej znana była lampa naftowa niż żarówka, a gdzieś te spaliny trzeba było odprowadzić i stąd ta ruraxd

Edytowane przez geronimo
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...