Skocz do zawartości

Antyki ,dekoracje -starocie i renowacja!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, geronimo napisał:

@Blondi Kurde piękny. sam bym go łykną, tylko jak do Polski zabrać?

 

Wiesz ,,dla Polaka nie ma rzeczy niemożliwych,  Ja taka mądra jestem,:przekleństwa: ale mebel zapłacony stoi i czeka kiedy odbierzemy, dobrze ,że jest przyczepka i się zmiesci na przyczepkę, a potem miejsce w garażu trzeba zrobić, z takimi urynałami jest naprawdę problem, ja go zrobię ale ja go sobie nie zostawię, chyba ,że zakocham się w nim ,po zrobieniu,to wtedy wcisnę gdzieś,:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starą kanapę Biedermaiera za 20  euro rozebrałam do golasa, oczysciłam ,pomalowalam, mam material i pinezki ozdobne na taśmie , a tapicer tutaj woła 700 euro:przekleństwa: porypało go , polka w życiu nie da tyle kasy,nową kupię za tą kasę, a Słodziak mi tłumaczy ,że to za ciężka dla mnie praca ,bo sama bym ją obiła ,,i chyba do tego dojdzie, 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi Dla mnie to jest historia rozwoju fotografii amatorskiej, kolekcja mnie się powiększa

Dobrze że moja żonka to toleruje i nie przeszkadza mnie w zbieractwie, chociaż Ona twierdzi że,

miejsce starych rzeczy jest na śmietniku.Oczywiście oprócz starej porcelany, którą Ona zbieraxd

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, geronimo napisał:

@Blondi Dla mnie to jest historia rozwoju fotografii amatorskiej, kolekcja mnie się powiększa

Dobrze że moja żonka to toleruje i nie przeszkadza mnie w zbieractwie, chociaż Ona twierdzi że,

miejsce starych rzeczy jest na śmietniku.Oczywiście oprócz starej porcelany, którą Ona zbieraxd

Jak dobrze ,że się rozumiecie,dwa zbieracze, Ja może nie zbieram,nie jestem zbieraczką, historia też mnie nie rusza, ale w każdym starociu meblowym widzę nowe życie i tym się podniecam, widzialam dzisiaj stół z dwoma szufladami,ale fajny ,,no ale po grzyba mi jeszcze jeden stół,? jak mam jeden jeszcze w innym garażu do zrobienia,a że brzydki jest -tak uważa mój Slodziak,dlatego jeszcze go nie mam tutaj ,,ale ja go przytargam jak znajdę czas na niego:szydera: Dobrze ,że jemu się takie starocie podobają i chętnie kupuje , 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 22.04.2019 at 19:41, Blondi napisał:

A teraz prosto z francuskich ulic, no parę rzeczy bym sobie z tego domu sciągnęła ,:oklaski: no takie mi się atrakcje bardzo podobają:szydera: 

IMG_20190419_131550.jpg

IMG_20190419_131614.jpg

IMG_20190419_131626.jpg

IMG_20190419_131646.jpg

IMG_20190419_131701.jpg

@Blondi ,pomyslowi ci Francuzi, ale wobrazam sobie jak przy silnym wietrze to zelastwo brzeczy:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Blondi napisał:

No i mam ten mebel, ,kosztowal 85 euro i nie sprzedali i przecenili na 50 , Mam następny do demolki urynał:szydera: @sayonara 52 Twojego ulubieńca będę pucować, jest trochę pofatygowany z tyłu ,ale da się zrobić, ogólnie stan do dobrego przeczyszczenia i farbeczka poleci , 

IMG_20190411_110646.jpg.7de5afeb615c134f47cf7690a283d3ec.jpg

@Blondiach!Brawo, masz skarb!

Tylko czy teraz Slodziak nie musi pawilonu dobudowac, na twoje urynaly?;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 30.04.2019 at 06:52, sayonara 52 napisał:

@Blondiach!Brawo, masz skarb!

Tylko czy teraz Slodziak nie musi pawilonu dobudowac, na twoje urynaly?;)))

Wczoraj na Allegro znalazłam podobny bardzo kredens za 2200 zł do renowacji:hura: radochę mialam ,że mój kosztował 200 zł.  :oklaski:  a na moje urynały ja znajdę miejsce, mam full pomysłów, mam dwa kredensy, jeden zostawię po zrobieniu ,bo to po mamusi, bardzo stary też, a drugi pójdzie dalej -tak myślę, :święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tapicery niech się walą, cena za sofę od 1300 do 2800 zl ,więc wreszcie doszlo do mózgownicy mojego Słodziaka ,że nie warto oddawać do tapicerowania,sami to zrobimy,,mówię mu, Ty wiesz ile radosci będziemy mieli ,jak sami ją zrobimy? no i przetrawił, a ja szybciutko wszystko zamówiłam co potrzebuję,,,,:szydera:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przywiezliśmy giganta ze sklepu, kredens bufet ,ale toż to ciężki urynał, jeszcze wczoraj został rozebrany, bo korniki nóżki zjadły tylnie,dobrze ,że te nózki tylnie to normalne klocki, cały tył poszedł weg, nowe zrobimy wszystko, drzewa i innych dodatków u nas do licha, a resztę dokupimy, :tak2: 

IMG_20190506_164434.jpg

IMG_20190506_164449.jpg

IMG_20190506_173913.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...