Skocz do zawartości

Jak wybrać agencję, jakie pytania zadawać?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, BabaJagusia napisał:

@kris  tak opisana oferta to marzenie jak i sama praca bez pośrednictwa polskiej firmy.Tylko pewnie zatrudnienie "u Niemca" wiąże się z odprowadzaniem wszelkich składek u nich. Mnie to "nie interweniuje"bo dużo papierologii do ogarnięcia.Ja ustaliłam sama ze sobą,że w kwestii wszelakich dokumentów -blondynka jestem:tak2:.I szlus.

No jesli chodzi o opis, to faktycznie opis marzenie :d . Jesli chodzi o warunki, wynagrodzenie, stan PDP i inne okolicznosci, to oferta tragedia, albo....dla dwojga kwalifikowanych opiekunów medycznych z uprawnieniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dodzisława napisał:

No jesli chodzi o opis, to faktycznie opis marzenie :d . Jesli chodzi o warunki, wynagrodzenie, stan PDP i inne okolicznosci, to oferta tragedia, albo....dla dwojga kwalifikowanych opiekunów medycznych z uprawnieniami.

No bo Niemcy chcieliby woła roboczego,na wolontariacie i jeszcze tzw.doopę szkłem wytrzeć. Czytając niektóre ogłoszenia myślałam,że to jakiś" żart".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, BabaJagusia napisał:

@Dodzisława -Hawanka pisała,że jeśli ja znajdę taki projekt-to ona chce robić za zmienniczkę:haha:

Czyli rozumiem, że się zapisałaś :d :d :d juz dawno :d . Hawanka jest super, ładna , zgrabna i powabna, oraz silnie empatyczna. Nalezy jej się najlepszy projekt :d . Nie tak jak drzewiej bywało, że musiała się żywić puszkami z czasów 3 Rzeszy. Az Orim chciał jej zaprowiantowanie robic. :d :d :d  @hawana, pazdrawlaju :d .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Dodzisława napisał:

Koszmarna oferta, za koszmarne pieniądze. na 53 metrach kwadratowych dwoje chorych ludzi, w tym jedna karmiona sondą. Jak czytam zakupów się nie robi samodzielnie, to też rokuje fatalnie. Pflegegrad katastrofa. Ciekawa jestem jak aktywować osobę z sondą. Gotowość 24h , no chyba tylko ktoś kto nie ma pojęcia bladego o tej pracy moze na taką ofertę reflektować. No chyba, że ma zdrowie jak koń, albo olewa centralnie. Co bedzie to bedzie, jak mówil Pawlak :d .Miesiąc na gwożdziu się wysiedzi, twierdzą niektorzy.

Wiem, że koszmarna i za koszmarne pieniądze!:p Ale te 24 godziny gotowości to piszą standardowo. Z czterech miejsc gdzie byłem nigdy nie było nocek! Ale jeżeli się ktoś zdecyduje, to nie powie że nie wiedział...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BabaJagusia No wcale się nie dziwię. Czasami , tak z nudów i ciekawości też czytam oferty, a bywa ze i zadzwonię do firmy. Niektore oferty są po prostu tak idiotyczne, tak nierealne w sensie zatrudnienia niekwalifikowanej opiekunki, ktora nie ma pomocy Pflegedienst ,że po prostu rence opadowywujom. Zacytowana przez kolegę oferta, wynagrodzenie za pracę na tym projekcie, to po prostu ......nawet nie wiem jak to nazwać, a niecenzuralnych słów przyrzekłam w 2019 roku nie używać :d :d :d .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dodzisława napisał:

@BabaJagusia No wcale się nie dziwię. Czasami , tak z nudów i ciekawości też czytam oferty, a bywa ze i zadzwonię do firmy. Niektore oferty są po prostu tak idiotyczne, tak nierealne w sensie zatrudnienia niekwalifikowanej opiekunki, ktora nie ma pomocy Pflegedienst ,że po prostu rence opadowywujom. Zacytowana przez kolegę oferta, wynagrodzenie za pracę na tym projekcie, to po prostu ......nawet nie wiem jak to nazwać, a niecenzuralnych słów przyrzekłam w 2019 roku nie używać :d :d :d .

Olej zobowiązania noworoczne :haha:i dawaj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BabaJagusia napisał:

@Dodzisława -ja mam pomysła! A może byśmy same założyły agencję?! Raz,dwa,trzy-ja robię za...pijar! No co! Reklama dźwignią jest:haha:

Mądrze gadam?

Bardzo mądrze, ale ja to juz jedną nogą na emeryturze i raczej z pracy będę uciekać , niz przysparzać sobie kolejnych projektów :d :d :d . Poza tym, jako praktycznie całe zycie pracująca na swoim, nigdy w zyciu juz nie chciałabym od nowa przechodzić tych vatów, sratów, księgowych, podatków i innych okolicznosciowych atrakcji. Idziesz do pracy, mija 8 godzin, zabierasz teczkę i kapelusz, zamykasz drzwi z drugiej strony i masz głęboko w poważaniu wszystko. Ozywiasz się w dniu wypłaty tylko :d . Poza tym w kontekscie agencji zatrudniających opiekunki, to ja dziękuję. Nie na moje to nerwy :d . Teraz to ja juz leżaczek, drineczek, laptopik, książeczka i ende.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dodzisława napisał:

Zacytowana przez kolegę oferta, wynagrodzenie za pracę na tym projekcie, to po prostu ......nawet nie wiem jak to nazwać, a niecenzuralnych słów przyrzekłam w 2019 roku nie używać :d :d :d 

Wyślij mi te niecenzuralne na priva, wyrzuć to z siebie.:d A w ofercie którą podałem przykładowo, to chodziło mi tylko o jej opis!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dodzisława kochana  czy Ty mnie  kokietujesz?:haha:

@ORIM mi wynagrodzil niejednokrotnie to, ze do Ciemnego Lasu mnie wywiozl:haha:

@BabaJagusia powtarzam szukaj, bo nielatwo znalezc wymarzona sztele a jak juz jest, to warto trzymac:d

@kris bardzo mi sie podoba, ze oferta jest tak blisko Wurzburga i nic poza tym:d

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, kris napisał:

Wyślij mi te niecenzuralne na priva, wyrzuć to z siebie.:d A w ofercie którą podałem przykładowo, to chodziło mi tylko o jej opis!

W jednej z agencji polskiej dostawałam właśnie te druki jakie wypełniała rodzina. To w sumie zależy od tego CO  jest w tym druku i ile w tym prawdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kris napisał:

Wyślij mi te niecenzuralne na priva, wyrzuć to z siebie.:d A w ofercie którą podałem przykładowo, to chodziło mi tylko o jej opis!

Dziękuję. Sama sobie radzę z emocjami. Psychoanalityk , czy tez inny couch  mi niepotrzebny :d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, hawana napisał:

@Dodzisława kochana  czy Ty mnie  kokietujesz?:haha:

@ORIM mi wynagrodzil niejednokrotnie to, ze do Ciemnego Lasu mnie wywiozl:haha:

@BabaJagusia powtarzam szukaj, bo nielatwo znalezc wymarzona sztele a jak juz jest, to warto trzymac:d

@kris bardzo mi sie podoba, ze oferta jest tak blisko Wurzburga i nic poza tym:d

@hawana, no prawdę szczerą mówię, oraz troszkę kokietuję też :d :d :d .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dodzisława napisał:

@BabaJagusia :d :d też od czasu do czasu jestem posredniczką. Cięzki kawałek chleba Ci powiem, a w dodatku robię to całkiem pro bono . Na etatową posredniczkę się nie nadaję :d , bo cięzko znaleźć IDEALIĘ OPIEKUNKIEWICZ :d :d :d .

Mnie się zdarzyło nie raz i nie dwa pośredniczyć :haha: Majątku nie zbiję, bo taka durna jestem, że oddaję dobre stelki za darmo, co mogą poświadczyć znane na forum osoby :haha: I tym sposobem kredyt na dom przyjdzie mi spłacać do śmierci :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...