Skocz do zawartości

Jak wybrać agencję, jakie pytania zadawać?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, salazar napisał:

Nie, żebym była zainteresowana, ale czy chcesz powiedzieć, że przez agencję masz na rękę więcej niż 1700? 

Tak się tylko pytam, bo ostatnio dobra płaca, o której słyszałam to 1500 :).

A dlaczego mialaby nie miec?

Jest w ogloszeniach dzisiejszych oferta za 1635 do jednej osoby. Gdy sa dwie, jest praca nocna albo trzeba jezdzic autem moze byc wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, salazar napisał:

Nie, żebym była zainteresowana, ale czy chcesz powiedzieć, że przez agencję masz na rękę więcej niż 1700? 

Tak się tylko pytam, bo ostatnio dobra płaca, o której słyszałam to 1500 :).

Mozemy  pisac przez  poczte prywatna.   Buziolki:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, hawana napisał:

A dlaczego mialaby nie miec?

Jest w ogloszeniach dzisiejszych oferta za 1635 do jednej osoby. Gdy sa dwie, jest praca nocna albo trzeba jezdzic autem moze byc wiecej.

Ty wiesz,ze mozna dobrze zarobic  :-))))) Mnie sie wydaje,ze tutaj dostalam pare euro wiecej za gotowanie dla dziadka,ale na 100% tego nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, hawana napisał:

A dlaczego mialaby nie miec?

Jest w ogloszeniach dzisiejszych oferta za 1635 do jednej osoby. Gdy sa dwie, jest praca nocna albo trzeba jezdzic autem moze byc wiecej.

Całkiem niedawno czytałam na forum, że to, co jest w ogłoszeniach nijak się ma do realnych propozycji, że to wabik, bo jak się dzwoni, to oferty są nieaktualne, albo sama nie wiem co ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, salazar napisał:

Nie, żebym była zainteresowana, ale czy chcesz powiedzieć, że przez agencję masz na rękę więcej niż 1700? 

Tak się tylko pytam, bo ostatnio dobra płaca, o której słyszałam to 1500 :).

cześć,mam gewerbe po odliczeniu wszelkich kosztów zostaje mi 1800,wiec tez szału nie ma:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, salazar napisał:

Całkiem niedawno czytałam na forum, że to, co jest w ogłoszeniach nijak się ma do realnych propozycji, że to wabik, bo jak się dzwoni, to oferty są nieaktualne, albo sama nie wiem co ;)

Na pewno jest w tym troche racji, moze tez przypadku. Bralam oferty z ogloszen i pare razy dostalam dokladnie ta, o ktora mi chodzilo.

Jest tylko jeden knyf i to trzeba sprawdzac, tzn. od jakiej kwoty sa odprowadzane skladki na ZUS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, hawana napisał:

Na pewno jest w tym troche racji, moze tez przypadku. Bralam oferty z ogloszen i pare razy dostalam dokladnie ta, o ktora mi chodzilo.

Jest tylko jeden knyf i to trzeba sprawdzac, tzn. od jakiej kwoty sa odprowadzane skladki na ZUS.

Ok, muszę moją koleżankę z Hiltona do Was podesłać, może przestanie zarabiać marne 1300 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, salazar napisał:

Ok, muszę moją koleżankę z Hiltona do Was podesłać, może przestanie zarabiać marne 1300 ;)

Jesli zarabia 1300 i ma zus od sredniej krajowej za kazdy przepracowany miesiac,  to tak jakby zarabiala 1500 bez zusu(skladka to prawie 900zl).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Tylko o takiej. Nie jestem jedyna z takimi stawkami za jedynaka, i to mobilnego. Ciężkie przypadki mnie nie interesują.

Ok, a z jakimś sensownym ZUSem ile można zarobić przez agencję?

Nie mówimy o gewerbie?

Edytowane przez salazar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Czyli...nie należy skupiać się na jednym pośredniku.

niby racja ,ale szukałem i stawki sa podobne,chociaż boli że co miesiąc musze bulić 400,za załatwienie,ale z drugiej strony agencje biora więcej niż zarabia opiekunka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, salazar napisał:

Ok, a z jakimś sensownym ZUSem ile można zarobić przez agencję?

Praktycznie bez ZUS'u. Jeśli zależałoby mi na składkach, to poszłabym do niemieckich lub szwajcarskich agencji. Z dobrym ZUS'em, to jak @hawana pisała. Max 1500-1600 i to za dwoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, maras1 napisał:

niby racja ,ale szukałem i stawki sa podobne,chociaż boli że co miesiąc musze bulić 400,za załatwienie,ale z drugiej strony agencje biora więcej niż zarabia opiekunka

Znalazłam parę niemieckich pośredników ze stawkami 2000-2600 brutto na niemiecką Gewerbę. I nawet z nimi rozmawiałam. Ale ja mam stracha przed niemieckim samozatrudnieniem. Nie wiem nawet ile to byłoby netto. Może kiedyś....się skuszę :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...