Skocz do zawartości

Jak wybrać agencję, jakie pytania zadawać?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, hawana napisał:

Dokladnie. Co robily opiekunki?

Mam nadzieje, ze nie snuly chorych domyslow tylko wreczaly lape i kazaly myc to co swedzi.

 

Godzinę temu, hawana napisał:

Dawno zauwazylam, ze wystarczy Cie zacytowac, zebys poczul sie dotkniety.

Teraz sadzisz, ze krytykujemy Cie i tez juz  nie pasuje, bo nas pozdrawiasz.

Wobec tego tez pozdrawiam.

 

hihi----ok.   pozdrawiam na początku---ale z komentarzem trochę przesadziłaś.....PDP--już nie żyje ,ale mogę powołać na świadka Jego córkę ---.....przegięłaś i dokładnie

 

Godzinę temu, hawana napisał:

Dokladnie. Co robily opiekunki?

Mam nadzieje, ze nie snuly chorych domyslow tylko wreczaly lape i kazaly myc to co swedzi.

 

2 godziny temu, violka napisał:

Pozwolę sobie wkleić Twój post .

"a o co?   napisać Ci o drugim przypadku-----otóż byłem po 5 latach opiekunem jako facet i póżniej się okazało ostatnim ,bo zmarł,byłem tam rok.Pierwsze dwa tyg.obłęd, to mi rękę wkładał  za koszulę to pokazywał by go podrapać  po "klejnotach"  ...potem mu to mineło ale dużo musiałem mu się natłumaczyć i jak ocenisz tą sytuacje,co robiły wcześniejsze opiekunki?  Był to PDP---ny ,po 90-ce."

Możesz mi teraz wyjaśnić , czy Twój post , to była krytyka , oczernianie , czy może pomówienie ?

Ja widzę dużą różnicę między pozytywną , konstruktywną krytyką , a opisywaniem domniemanej sytuacji i przypisywanie jej opiekunkom , które również nie mogą bronić się przed takimi zarzutami .

A swoją drogą , to ciekawe masz fantazje .

 

 

nie komentuje,bo przegiełaś na całej linii...PDP-nie żyje ,ale Jego córkę mam za świadka---  dlatego jeszcze raz potwierdzam jak najdalej od portali społecznościowych.Pa.dotyczy to Violi

Edytowane przez adamos60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, adamos60 napisał:

 

hihi----ok.   pozdrawiam na początku---ale z komentarzem trochę przesadziłaś.....PDP--już nie żyje ,ale mogę powołać na świadka Jego córkę 

Gdybym miala swiadka w postaci corki, to tym bardziej kazalabym myc, albo zbadac w kierunku grzybicy. Dla mnie to nie jest powod do zartow.

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, adamos60 napisał:

 

hihi----ok.   pozdrawiam na początku---ale z komentarzem trochę przesadziłaś.....PDP--już nie żyje ,ale mogę powołać na świadka Jego córkę ---.....przegięłaś i dokładnie

 

 

nie komentuje,bo przegiełaś na całej linii...PDP-nie żyje ,ale Jego córkę mam za świadka---  dlatego jeszcze raz potwierdzam jak najdalej od portali społecznościowych.Pa.dotyczy to Violi

Czytaj proszę ze zrozumieniem . Ja nie miałam na myśli podopiecznego i fakt czy jeszcze żyje , czy nie nie ma tu nic do rzeczy . Opiekunki , które " skrytykowałeś " mam nadzieję , że jeszcze żyją , ale nie mogą się wypowiedzieć . Sam zauważ , że w Twoim mniemaniu , krytyka jest niewskazana , ale sam krytykujesz zachowanie opiekunek , mimo , że  oparte jest tylko na Twoich przypuszczeniach . Bądz obiektywny i przyznaj , że krytykowanie nie jest Ci obce . 

Kolejny raz twierdzisz , że wolisz trzymać się daleko od portali społecznościowych , ale wchodzisz na nie , żeby pouczać inne osoby i wytykać im błędy . Nie widzisz , że coś tu się gryzie w Twoich wypowiedziach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Czytaj proszę ze zrozumieniem . Ja nie miałam na myśli podopiecznego i fakt czy jeszcze żyje , czy nie nie ma tu nic do rzeczy . Opiekunki , które " skrytykowałeś " mam nadzieję , że jeszcze żyją , ale nie mogą się wypowiedzieć . Sam zauważ , że w Twoim mniemaniu , krytyka jest niewskazana , ale sam krytykujesz zachowanie opiekunek , mimo , że  oparte jest tylko na Twoich przypuszczeniach . Bądz obiektywny i przyznaj , że krytykowanie nie jest Ci obce . 

Kolejny raz twierdzisz , że wolisz trzymać się daleko od portali społecznościowych , ale wchodzisz na nie , żeby pouczać inne osoby i wytykać im błędy . Nie widzisz , że coś tu się gryzie w Twoich wypowiedziach ?

Malo tego, sam sieje domysly , ktore moga obrazac te opiekunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocenić pracę opiekunki czy opiekuna można tylko naocznie. 

Wszelkie domysły własne, czy sugestie demencyjnej osoby wprowadzają tylko w błąd.

Nie dajmy sie zwariować.

Ale to jest tylko moje zdanie.

Edytowane przez Barbara48
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, Barbara48 napisał:

Ocenić pracę opiekunki czy opiekuna można tylko naocznie. 

Wszelkie domysły własne, czy sugestie demencyjnej osoby wprowadzają tylko w błąd.

Nie dajmy sie zwariować.

Ale to jest tylko moje zdanie.

A pozdrawiam to ....sosna ?! :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, hawana napisał:

Gdybym miala swiadka w postaci corki, to tym bardziej kazalabym myc, albo zbadac w kierunku grzybicy. Dla mnie to nie jest powod do zartow.

o myciu tutaj nie było mowy....myły go babki z Socjalu....masz pisać głupoty to lepiej zajmnij się PDP-ym lub -ną.Pozdrawiam

Edytowane przez adamos60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, violka napisał:

Czytaj proszę ze zrozumieniem . Ja nie miałam na myśli podopiecznego i fakt czy jeszcze żyje , czy nie nie ma tu nic do rzeczy . Opiekunki , które " skrytykowałeś " mam nadzieję , że jeszcze żyją , ale nie mogą się wypowiedzieć . Sam zauważ , że w Twoim mniemaniu , krytyka jest niewskazana , ale sam krytykujesz zachowanie opiekunek , mimo , że  oparte jest tylko na Twoich przypuszczeniach . Bądz obiektywny i przyznaj , że krytykowanie nie jest Ci obce . 

Kolejny raz twierdzisz , że wolisz trzymać się daleko od portali społecznościowych , ale wchodzisz na nie , żeby pouczać inne osoby i wytykać im błędy . Nie widzisz , że coś tu się gryzie w Twoich wypowiedziach ?

a TY masz zajęcie hihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Czasami myślę, że tu na forum, przenoszę się do jakiegoś świata równoległego. Takiego gdzie rzeczywistość to odbicie "normalnosci" ale w krzywym, bardzo krzywym zwierciadle. Aż nogi mi się plączą pod nogami z wrażenia.

A czemu Ty się dziwisz!? Około 30% Polaków żyje w świecie równoległym :szydera: i spróbój im wyjaśnić, że ten ich świat to Matrix. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, adamos60 napisał:

o myciu tutaj nie było mowy....myły go babki z Socjalu....masz pisać głupoty to lepiej zajmnij się PDP-ym lub -ną.Pozdrawiam

Byla mowa o niestosownym zachowaniu opiekuna, wiec zareagowalam, bo jestem opiekunka.        Od tego jest forum  poswiecone pracy w opiece. Prosze wypowiadac sie sensownie, bo czytaja nas rozni ludzie i wyrabiaja sobie opinie o opiekunkach i opiekunach.

Nie pozdrawiam, bo ten zwrot tutaj nie pasuje.

 

 

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Dodzisława napisał:

@salazar Czy ja Panią Szanowną o Gawrony pytałam? Nie, więc się Pani nie dziwi, że nie wie o co chodzi :d :d :d Wytłumaczę zagadnienie w rozmowie prywatnej :d :d :d .

Helloł!?! Jak już coś, to ciągnij do końca, a nie takie tam cuś :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godzin temu, adamos60 napisał:

 

hihi----ok.   pozdrawiam na początku---ale z komentarzem trochę przesadziłaś.....PDP--już nie żyje ,ale mogę powołać na świadka Jego córkę ---.....przegięłaś i dokładnie

 

 

nie komentuje,bo przegiełaś na całej linii...PDP-nie żyje ,ale Jego córkę mam za świadka---  dlatego jeszcze raz potwierdzam jak najdalej od portali społecznościowych.Pa.dotyczy to Violi

Adamos,pozwolilam sobie ten twoj cytat  z Violi postu wkleic!

,,--otóż byłem po 5 latach opiekunem jako facet i póżniej się okazało ostatnim ,bo zmarł,byłem tam rok.Pierwsze dwa tyg.obłęd, to mi rękę wkładał  za koszulę to pokazywał by go podrapać  po "klejnotach"  ...potem mu to mineło ale dużo musiałem mu się natłumaczyć i jak ocenisz tą sytuacje,co robiły wcześniejsze opiekunki?  Był to PDP---ny ,po 90-ce."

 

Nie wiedzialam,ze takie cuda wypisales i zgoniles cala sytuacje na wczesniejsze opiekunki!!

Twoj pdp-ny kazal ci sie drapac po klejnotach i inne rzeczy wyprawiac.

A nie pomyslales,ze on moze ,,gejem" byl???   Przeciez wykluczyc tego nie mozna!!!

;))))))

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...