Skocz do zawartości

Od zmienniczki wyczuwam alkohol...


Gość Halin(k)a
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Serenity napisał:

Tu juz pojawia sie demonizowanie alkoholu. A Niemcy prawie wszyscy popijaja sobie po kieliszeczku.

Zupelnego abstynenta to tu  nie poznalam, chyba ze  niedolezny ktos lezacy i bioracy gore tabletek.

  dokładnie,masz racje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Któregoś pięknego dnia poznałam polkę ,opiekunkę i uwierzcie mi, tak od niej waliło alkoholem i do dzisiaj jestem w szoku ,pomyślałam sobie ,jak Ty pracujesz przy dwójce osób,czy uciekasz do alkoholu aby zapomniec o robocie i znalesc się w weselszym miejscu?czy dziadki nie wyczują alkoholu?

Idąc do sklepu przechodzę codziennie koło przeróżnych restauracji i ogródków piwnych i nieraz przy jednym wodopoju czy alkoholpoju widzę ,codziennie te same lale,godz. 15 i zbiórka starszych pań i młodszych i zaczyna się impreza.Tutaj akurat piszę o paniach niemieckich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blondi napisał:

Któregoś pięknego dnia poznałam polkę ,opiekunkę i uwierzcie mi, tak od niej waliło alkoholem i do dzisiaj jestem w szoku ,pomyślałam sobie ,jak Ty pracujesz przy dwójce osób,czy uciekasz do alkoholu aby zapomniec o robocie i znalesc się w weselszym miejscu?czy dziadki nie wyczują alkoholu?

Idąc do sklepu przechodzę codziennie koło przeróżnych restauracji i ogródków piwnych i nieraz przy jednym wodopoju czy alkoholpoju widzę ,codziennie te same lale,godz. 15 i zbiórka starszych pań i młodszych i zaczyna się impreza.Tutaj akurat piszę o paniach niemieckich.

  ha ha samo życie---w zasadzie smutne bo nie jedna osoba  zamyka się w  alkoholu ,każdy ma inne problemy,społeczeństwo jest coraz słabsze z jednej strony żyjemy lepiej  a z drugiej strony brak nadziei na lepsze jutro.Życie staje się puste ,bezowocne ,bo wszystko straciło sens ,wszystko zawodzi  ,religia ,polityka ,brak jakichkolwiek wartości moralnych,brak autorytetów.Dlatego tak się dzieje Blondi.Aby dzisiaj a co jutro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...