Skocz do zawartości

Rozmowy przy łódce


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Joy napisał:

To masz klucze,będziesz pilnowała barku :szydera:

A Ty co tak szastasz kluczami ?....Nie znasz Basiuni ...nie wiesz , że lubi zwiedzać pewne " izby " ? ....Dorwie się do barku ...wydoi z niego co się da i pójdzieeee ....na nocleg :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, hawana napisał:

Sadze, ze nie powinnas bic sie w piers, bo nie masz czego zalowac. Dzieki Tobie my , pokatni forumowicze wiemy o co biega. Takie sytuacje znamy, wiec nikt niech sie nie tlumaczy.

Wszyscy piszacy sa dorosli, wiec wiedza, ze wszysto co pisza jest czytane i komentowane i z krytyka musza sie liczyc. Jesli sie pluja, to sorry, wiecej dystansu do siebie.

Na zakonczenie dodam:taki mamy klimat.

myslalam ze umiarkowany ale....pogmatwane to wiesz....

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadam po kilku godzinach i co widze?/ towarzystwo wstawione nezle...jakies sprawy od roczku wspominaja mam nadzieje ze rekoczynow nie bylo....:ostrzegam:

mowi sie ze dobrze jest wyrzygac sie do konca z niestrawnosci....widocznie tak bylo trzeba...widocznie ktos tego bardzo potrzebowal jezeli to oczysci atmosfere...oby tylko  wszyscy wnioski wyciagneli...bez wyjatku ..wlacznie ze mna...a jakie to juz sprawa indywidualna kazdego z nas...

tak czy owak...kiedys ktos mi powiedzial ze pewnych spraw sie nie rusza bo pobrudzic sie mozna ...ja nazywam to rykoszetem....

oby tak sie w tym watku nie stalo

jezeli wszystkim ulzylo ...widocznie to bylo potrzebne

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qurczaki  dopiero przeczytałam wszystko .Nie chce się wtràcac ale chciałam coś powiedzieć hmm

Wiem jak ciężko zranionej osobie przejść do porządku dziennego.Tego się nie da nigdy zrobić.   Słowo  Przepraszam  nic nie zrobi i nie pomoże a wręcz rozsmieszy bo jeśli się na kimś zawiodło to się  nie da cofnąć sytuacji.  Hmm szkoda  tego forum bo fajnie tu się czuje.Piszą tu inteligentni ludzie bo za takich Was uważam, i wszyscy znacie się na żartach a one czasem są bardzo niewybredne i dwuznaczne, aczkolwiek zrozumiałe przez wszystkich.   No to tyle ..

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie strasz mnie ....Kurde ...w sobotę nad ranem wyjeżdżam ...a jak mi się tak samo zrobi .... to będę jeszcze brzydsza niż jestem :(

Ty jedziesz do dziadka, to zbrzydniecie Ci nie grozi. Dziadostwo potrafi podniesc samoocene:haha:,

bedziesz najpiekniejsza Polka w domu.

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to nie ten wątek ale tu mi pasuje to napiszę.

Rzecz się działa w markecie przy kasie.Pan miał dwie półlitrówki i na "dzień dobry" kasjerki odpowiedział "dzień dobry nazywam się Jan Kowalski" ona na to "nie pytałam pana o nazwisko,dlaczego mi się pan przedstawia?" "A bo nie chcę,żeby pani pomyślała,że jestem anonimowym alkoholikiem"    :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Joy napisał:

Może to nie ten wątek ale tu mi pasuje to napiszę.

Rzecz się działa w markecie przy kasie.Pan miał dwie półlitrówki i na "dzień dobry" kasjerki odpowiedział "dzień dobry nazywam się Jan Kowalski" ona na to "nie pytałam pana o nazwisko,dlaczego mi się pan przedstawia?" "A bo nie chcę,żeby pani pomyślała,że jestem anonimowym alkoholikiem"    :) 

Baran. Nie mogl uzyc anonimowego nazwiska?:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, dorobota napisał:

Bywam na forum jakby nie było tez branżowym z prostej przyczyny . Szukam pomocy . Tobie tez radzę wejdź i  poczytaj  "mleczko" może się czegoś nauczysz . 

To miłe , że bronisz osobę  którą cenisz ale ja mam o tej pani zupełnie inne zdanie .  Nie będę jej oceniać jako człowieka , powiem tylko , że w życiu prywatnym nie chciałabym jej w gronie znajomych . Jeżeli chodzi o jej kompetencje zawodowe , to znalazłabym kilka rzeczy z którymi mogłabym polemizować . Również zaglądam na branżowe forum i jej ostatnie posty opisujące w jaki sposób opiekuje się swoją podopieczną w paliatywnym stanie , wzbudzają mój  niepokój . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, adamos60 napisał:

tutaj masz racje---najważniejsze by się nie poniżać  itd. a w tedy poziom tego forum będzie miało smak.

Pozwolę sobie udzielić odpowiedzi w liczbie mnogiej, gdyż jest to moja obserwacja...wiele osób nad tym pracuje...mam nadzieję, że z dobrym skutkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...