Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, violka napisał:

@jolantapl. mój synek mieszka dużo bliżej . Jest szczupłym , wysokim brunetem o wielkim sercu :d

Hi, hi, hi.....a mój wysokim, niezbyt szczupłym blondynem.....:d Patrz, jaki rozrzut :donos: A młoda @jolantapl. znajdzie sobie coś pomiędzy :d Za moim przemawia fakt, że teściowa mojego syna miałaby blisko nad morze :trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Hi, hi, hi.....a mój wysokim, niezbyt szczupłym blondynem.....:d Patrz, jaki rozrzut :donos: A młoda @jolantapl. znajdzie sobie coś pomiędzy :d Za moim przemawia fakt, że teściowa mojego syna miałaby blisko nad morze :trele:

@jolantapl. nie musi mieć zięcia nad morzem , żeby nawdychać sie trochę jodu . Może sobie jechać na urlop lub znalezć pracę na północy De :p:trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Blondi napisał:

@jolantapl. bingo!!:zwyciezca: na tyle mnie poznałaś ,że wiesz ,że kawa to kawa ,,że to nie koniec świata,,jestem rozrzutna ,mogłam powiedziec ,,jedziemy kupić nową maszynę,,bo mam taki kaprys picia tylko kawy z automatu,,ale nie!! wybrałam kanę,,:hura: po czorta kupować drugą ,,to tylko 3 msc, ,,paniusią nie jestem,,aby byla kawa dobra,,a taką mamy,,:drink:Jolanta dla Ciebie:drink: albo:wino: 

:oklaski::cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

@jolantapl. nie musi mieć zięcia nad morzem , żeby nawdychać sie trochę jodu . Może sobie jechać na urlop lub znalezć pracę na północy De :p:trele:

A ja lubię polskie morze ;) a nad morzem w de byłam i żadna rewelacja po za tym zakochałam się w Badeni Witembergi:$:trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, violka napisał:

@jolantapl. nie musi mieć zięcia nad morzem , żeby nawdychać sie trochę jodu . Może sobie jechać na urlop lub znalezć pracę na północy De :p:trele:

Albo pojechać do Ciechocinka na wczasy :trele:

3 minuty temu, jolantapl. napisał:

A ja lubię polskie morze ;) a nad morzem w de byłam i żadna rewelacja po za tym zakochałam się w Badeni Witembergi:$:trele:

No i pozamiatane :haha: Mam krewniaka w B-W lat 21, wysoki blondyn...co ty na to? I nawet po polsku mówi :tak2: Nada się na zięcia? No bo wiesz, nie chciałabym z @violka :pejcz: i :ostrzegam:, więc może takie rozwiązanie będzie najlepsze? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Albo pojechać do Ciechocinka na wczasy :trele:

No i pozamiatane :haha: Mam krewniaka w B-W lat 21, wysoki blondyn...co ty na to? I nawet po polsku mówi :tak2: Nada się na zięcia? No bo wiesz, nie chciałabym z @violka :pejcz: i :ostrzegam:, więc może takie rozwiązanie będzie najlepsze? :haha:

Ale to ja się zakochałam w B-W nie moja córka ona tam nawet nie była O.o:trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jolantapl. napisał:

Ja się już połapać nie mogę kto z kim i dla kogo O.o ale jak to mawiał kiedyś mój znajomy nie ważne kto z kim śpi byle dzieci były ładne :$:trele:

Masz za duży wybór...brunet, blondyni, starzy młodsi....hi, hi, hi.... A i tak młoda dama zrobi co będzie sama chciała :tak2: I może nieważne kto z kim śpi, ale i tak wszystkie dzieci są ładne :d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, jolantapl. napisał:

Ale to ja się zakochałam w B-W nie moja córka ona tam nawet nie była O.o:trele:

Wez jeszcze dodaj M czyli BMW,,,tez się zakocham w BMW,,,:oklaski: też juz sie pogubiłam jakie macie śliczne dzieciaki,,dobre ,grzeczne,kochane i same,,,:donos: wykształcone i z tysiącami talentów--idealne postacie do pracy w opiece,,oby nie:rozpacz: na pracę w opiece przyjdzie jeszcze czas ,,w razie co!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...