Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, lucyna.beata napisał:

@Maria Jolantaa wiesz jakie to meczace...??

ide do kuchni ona za mna, ide do lazienki ona za mna a ja ze tam moge pojsc sama, sprawdzam aparature pdp a ona za mna i gada gada gada..dzisiaj rano zamiast smakowac i delektowac sie kawa ....wsluchiwałam sie w mamrotanie w koncu przerwalam i mowie...sluchaj napjperw pompa woda odzywianie...y tu jestesmy dla pdp a nie dla siebie...ucz sie bo potem sama sobie musiz poradzic...poległam

 

Rzuc ja na zywiol!!!

Niech praktykuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Dzisiaj wyjeżdża @jolantapl. i @violka, zatem specjalnie dla nich zamówiłam anioła opiekuńczego na drogę :haha: Zatem dziewczynki, niech się Wami opiekuje dobrze 5a2bafd924c68_niczegosobieanio.jpg.4bc688bf7ecf093a4d7f2a68c015bce1.jpg , a podróż niech zleci jak najszybciej :cmok:A w domku proszę za nasze zdrowie i szybciej płynący czas :wino::wino::wino: I meldować się często :ostrzegam: :tak2:

Zatem dziewczynki 5a2bb07aeda70_bonvoyage.jpg.dfb3af6a7d654e9aae5e8308b3642d2c.jpg i na drogę :cmok::cmok::cmok:

Niech ten ,,Janiol,, dobrze trzyma ten recznik, bo lecac na d glowami dziewczyn moze go zgubic i bedzie obciach:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maria Jolanta daj boze aby Ci sie cos tutaj spodobało,,dla mnie dzisiaj to co widzialam to kupa kasy i szmaty ,,poprostu szmaty,,byle co ,a cena jakaś z kosmosu,,,wczoraj na kolacji rozmawialam z jedną Niemką i ta Niemka mówi mi ,,że Niemcy sa drogie ,,wszędzie indziej jest dużo taniej ,,no ma rację kobita,,bo jestem tego samego zdania,,w Pl można kupić piekne rzeczy po przecenie i za grosze,,a nie za euro:trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, violka napisał:

Babcia dzisiaj co chwilę płacze :( Rano chyba ucieknę bez pożegnania , bo już sama boję się ,  że nie wytrzymam i też wybuchnę :(

@violka no lubi Ciebie,,poprostu lubi i szkoda jej się z Toba zegnac,,szkoda jej ,ze zostanie z inną ,,itd, itd, :serce: i Ty popłacz i będzie ci lżej,,,:rozpacz: och te rozstania,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

violka i jolantapl. szczęśliwej podróży i :love::love:.

Rodzinka zabrała mnie na ,a raczej po zakupy i napoje , ale dali jeszcze 50, wiedząc,że i babcia wczoraj tygodniówkę wypłaciła...hmm, Nikolausa już obchodzili w środę...Dzisiaj odkryłem polskie stoisko, po niedzieli na spokojnie obejrzę, co mają..Bywajcie ludziki,  niezależnie czy to w koronkach czy w reformach, ganz egal...osobiście wolałbym bez ..no cóż, wyobraźnia pracuje:pDobranoc:love:

Edytowane przez Łukasz
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Blondi napisał:

@Maria Jolanta daj boze aby Ci sie cos tutaj spodobało,,dla mnie dzisiaj to co widzialam to kupa kasy i szmaty ,,poprostu szmaty,,byle co ,a cena jakaś z kosmosu,,,wczoraj na kolacji rozmawialam z jedną Niemką i ta Niemka mówi mi ,,że Niemcy sa drogie ,,wszędzie indziej jest dużo taniej ,,no ma rację kobita,,bo jestem tego samego zdania,,w Pl można kupić piekne rzeczy po przecenie i za grosze,,a nie za euro:trele:

Jedz do Szwajcarii , to zobaczysz jak wyglądają baaardzo drogie szmaty :szept: Ja chodziłam i powtarzałam tylko o nein , a moja znajoma Niemka powtarzała za mną ja , ja :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, violka napisał:

Jedz do Szwajcarii , to zobaczysz jak wyglądają baaardzo drogie szmaty :szept: Ja chodziłam i powtarzałam tylko o nein , a moja znajoma Niemka powtarzała za mną ja , ja :tak2:

Mierzylam nawet kurtkę śliczna w Szwajcarii,,wyglądała jak prosto z Chin ,,,a cena? 885 euroO.o trochę rzeczy tam widzialam,,fajne kurteczki ze skórki ,,przecenione,,ale albo za duża albo nie mój lubisie styl, albo za mała ,,,hahahha 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Nie, lotka obstawiam :haha: A odbiór wygranej za 10 dni :oklaski:

:oklaski::hura:zleci Mirelka ,,pożegnasz dziadka sknerusa ,,ja zawsze jak mialam jakogoś sknerę,,to zawsze zadowolona myślałam,że niedługo już mnie tutaj nie będzie i już nie będę musiała sknerusa oglądac,,ale zawsze mnie takie sknerusy bawiły,,w duchu to mi sie tylko smiac z nich chciało,,jak to jest dobrze ,ze to nie jest  na zawsze  i że możemy zmieniać sobie rodzinę,,to jest warte uwagi,,zmieniac miejsca ,,,:hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni pod rząd byłam na kolacji adwentowej,,każdy zamawia co chce i każdy płaci,,,tak to wygląda,,więc wybrałam danie dla słonia a nie dla mnie,,masakra,,za dużo jak dla mnie na noc,,,a potem doprawilam jeszcze ciastem,,w miedzyczasie co niektórzy poszli w kręgle pograc,,a ja bucików nie wzięłam i obżarta jak bąk bylam,,,wszyscy nadają tutaj dialektem,,masakra,,bo ja ich nie rozumię,,ale od dziadka dostalam czekoladę,,i tak sobie jeszcze szampanika wypilam z jedną Niemką i do domku przed północą,,następna kolacja spotkanie ludzi campingowych,,ale tam wzięlam szaszłyka z frytkami,,ta porcja byla lżejsza od poprzedniej,,ale też dialektem nadawali,,a jeden dziadek nie spuszczał ze mnie wzroku,,a koło niego żonka siedziała -hahahhaa ja juz widzę co się bedzie działo jak ja wdepnę w krąg dziadkowy-hahaha,,,będzie wesoło,,:hura::wino: bo ma być wesoło,,żadnych smutów ,,nie lubię smutów,,:tak2::oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

:oklaski::hura:zleci Mirelka ,,pożegnasz dziadka sknerusa ,,ja zawsze jak mialam jakogoś sknerę,,to zawsze zadowolona myślałam,że niedługo już mnie tutaj nie będzie i już nie będę musiała sknerusa oglądac,,ale zawsze mnie takie sknerusy bawiły,,w duchu to mi sie tylko smiac z nich chciało,,jak to jest dobrze ,ze to nie jest  na zawsze  i że możemy zmieniać sobie rodzinę,,to jest warte uwagi,,zmieniac miejsca ,,,:hura:

Ja już pod nosem się uśmiecham....:haha: Ale teraz mam etap "zwalniającego czasu" i to frustruje :( No, ale nowe, nieodkryte miejsca już na mnie czekają :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

Dwa dni pod rząd byłam na kolacji adwentowej,,każdy zamawia co chce i każdy płaci,,,tak to wygląda,,więc wybrałam danie dla słonia a nie dla mnie,,masakra,,za dużo jak dla mnie na noc,,,a potem doprawilam jeszcze ciastem,,w miedzyczasie co niektórzy poszli w kręgle pograc,,a ja bucików nie wzięłam i obżarta jak bąk bylam,,,wszyscy nadają tutaj dialektem,,masakra,,bo ja ich nie rozumię,,ale od dziadka dostalam czekoladę,,i tak sobie jeszcze szampanika wypilam z jedną Niemką i do domku przed północą,,następna kolacja spotkanie ludzi campingowych,,ale tam wzięlam szaszłyka z frytkami,,ta porcja byla lżejsza od poprzedniej,,ale też dialektem nadawali,,a jeden dziadek nie spuszczał ze mnie wzroku,,a koło niego żonka siedziała -hahahhaa ja juz widzę co się bedzie działo jak ja wdepnę w krąg dziadkowy-hahaha,,,będzie wesoło,,:hura::wino: bo ma być wesoło,,żadnych smutów ,,nie lubię smutów,,:tak2::oklaski:

Przyjedź kamperem tutaj, to usłyszysz.......bełkot :cool: Ponad miesiąc, a ja nadal nic nie rozumiem....to jest quźwa dopiero masakra....ale jeszcze tylko 10 dni....:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spadac Wszyscy spać :spioch:,,odpocząc i jutro przywitać piękną niedzielę,,,ale ja mam tutaj już bialo,,sypie i sypie i mnie zasypie jeszcze ,,oby nie!!!  piękna zima,,lubię taką,,tak trochę podmarznąc i tak trochę byc przypruszona sniegiem,,lubię,,Ok Dobranoc kochani,,,!!!

Jechac na domki i też odpoczywac i cieszyć się wolnością,,Jolki  ,, Violki i kto tam jeszcze  ,,,:love: pa do jutra,,,:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minut temu, Łukasz napisał:

violka i jolantapl. szczęśliwej podróży i :love::love:.

Rodzinka zabrała mnie na ,a raczej po zakupy i napoje , ale dali jeszcze 50, wiedząc,że i babcia wczoraj tygodniówkę wypłaciła...hmm, Nikolausa już obchodzili w środę...Dzisiaj odkryłem polskie stoisko, po niedzieli na spokojnie obejrzę, co mają..Bywajcie ludziki,  niezależnie czy to w koronkach czy w reformach, ganz egal...osobiście wolałbym bez ..no cóż, wyobraźnia pracuje:pDobranoc:love:

Co Ty tu wypisujesz>:( Dziękuję :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...