Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

No widzisz,  a tak zazdoszczą damom :hahaha: a nie wiedzą że liposukcja dużo kosztuje i dlatego trzeba więcej zarabiać ;):cool::d

A kto tu zazdrości damom ?>:( znajdż mi takiego ;) a ja i bez tak kosztownych zabiegów i braku idealnych wymiarów za damę robię może dlatego nie wiele zarabiam ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, jolantapl. napisał:

A to masz pecha :hahaha: ale proszę bardzo możesz się w tym temacie wypowiedzieć jeżeli oczywiście posiadasz jakąś wiedze albo masz coś ciekawego do powiedzenia ;):hahaha::love:

gdzie tam, @Mirelka ma coś do powiedzenia w tejże kwestii. Tyle widzi swojego męża co i ja ;) A jak już małżów dostaniemy do dyspozycji,to w głowie pustka robi się , taki szybki pzrepływ krwi prze żyły jest, że nawet mózg nie nadąży nic rejestrować. I tu  w tejże kwestii nie możemy wypowiedzieć się :(.  To jest główny powód, dla którego zadajemy pytania naszym szacownym doświadczonym koleżankom i personalnie "nie pijemy" (przynajmniej ja ). No i co robić Pani Premier ? Po obcych ludziach pytać trzeba co i jak stawiać kroki xd. Nie jst łatwo, o... nie jest....:d

dziadki.gif

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, jolantapl. napisał:

Przecież wszyscy faceci maja to samo ;) i wcale się nie martwię  sam @Łukasz napisał,że chętnie udzieli Ci wyczerpującej odpowiedzi :)

Proponuję zorganizować zajęcia praktyczno-techniczne ;):d Obiekt tychże zajęć znaleźć i potrenować na "żywym" organizmie. Kto chętny? :d;):d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

gdzie tam, @Mirelka ma coś do powiedzenia w tejże kwestii. Tyle widzi swojego męża co i ja ;) A jak już małżów dostaniemy do dyspozycji,to w głowie pustka robi się , taki szybki pzrepływ krwi prze żyły jest, że nawet mózg nie nadąży nic rejestrować. I tu  w tejże kwestii nie możemy wypowiedzieć się :(.  To jest główny powód, dla którego zadajemy pytania naszym szacownym doświadczonym koleżankom i personalnie "nie pijemy" (przynajmniej ja ). No i co robić Pani Premier ? Po obcych ludziach pytać trzeba co i jak stawiać kroki xd. Nie jst łatwo, o... nie jest....:d

dziadki.gif

Hi, hi, hi....I zamiast my-te-pompki to bierzemy się za higienę intymną :d;) A do premier nie wołaj o radę, bo jak raz wyszła dzisiaj z worka i jeszcze nie wróciła :d:d:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo !!! to tylko mycie ,,o co tyle od razu podejrzeń ,, opisałam ślicznie mycie ,,ale to opisałam,,aby do nie jednej tępej głowy doszło,,ale nie jestem zboczona i nie lecę na swoich dziadków,,hallllo    jestem normalna kobieta pragnąca swojego słodziaka,,, a że kocham pisac o seksie ,,bo uwielbiam seks z kochającym mężczyzną,,a o seksie mogę pisac i pisać ,,bo lubię i tyle w temacie ,,,ale powiem jeszcze coś cicho,,,sa piękne penisy:hahaha: i brzydkie:rozpacz: ,,piękne ciało i paskudne ciało ,,dosc ,,koniec pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jolantapl. napisał:

@Heidi kiedy Ty do tego sanatorium jedziesz? może tam będziesz miała więcej czasu ,żeby temu tematowi się blizej przyjrzeć ;)

 

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

Ale tylko o informację chodziło a nie o żaden trening ani pokaz ;):hahaha:

Dobrze, że na tarasie siedzę i trawniczek miękki,  mięciusieńki mam przed nosem, tfu...przed buzią :d:d:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Proponuję zorganizować zajęcia praktyczno-techniczne ;):d Obiekt tychże zajęć znaleźć i potrenować na "żywym" organizmie. Kto chętny? :d;):d

Jest tu na forum jeden pan,który podobno się nie wy wyższa to może się zgłosi miałby wtedy okazję wzbić się na niebiańskie wyżyny :hahaha::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

Hallo !!! to tylko mycie ,,o co tyle od razu podejrzeń ,, opisałam ślicznie mycie ,,ale to opisałam,,aby do nie jednej tępej głowy doszło,,ale nie jestem zboczona i nie lecę na swoich dziadków,,hallllo    jestem normalna kobieta pragnąca swojego słodziaka,,, a że kocham pisac o seksie ,,bo uwielbiam seks z kochającym mężczyzną,,a o seksie mogę pisac i pisać ,,bo lubię i tyle w temacie ,,,ale powiem jeszcze coś cicho,,,sa piękne penisy:hahaha: i brzydkie:rozpacz: ,,piękne ciało i paskudne ciało ,,dosc ,,koniec pa

@Blondi my to naprawdę rozumiemy i cenimy że tak to opisałaś ;):d I nikt normalny nie myśli inaczej jak ty :d A z końcówką wypowiedzieć zgadzam się z całą rozciągłością, i to dosłownie :d:d:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Blondi napisał:

Hallo !!! to tylko mycie ,,o co tyle od razu podejrzeń ,, opisałam ślicznie mycie ,,ale to opisałam,,aby do nie jednej tępej głowy doszło,,ale nie jestem zboczona i nie lecę na swoich dziadków,,hallllo    jestem normalna kobieta pragnąca swojego słodziaka,,, a że kocham pisac o seksie ,,bo uwielbiam seks z kochającym mężczyzną,,a o seksie mogę pisac i pisać ,,bo lubię i tyle w temacie ,,,ale powiem jeszcze coś cicho,,,sa piękne penisy:hahaha: i brzydkie:rozpacz: ,,piękne ciało i paskudne ciało ,,dosc ,,koniec pa

Przecież my to wszystkie wiemy o przepraszam oprócz @Heidi i @Mirelka1965 bo one to nawet nie mają czasu się przyjrzeć i mózg nie nadąża z rejestracją pewnych obrazów  tak szybko się to u nich dzieje O.o:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, jolantapl. napisał:

Przecież my to wszystkie wiemy o przepraszam oprócz @Heidi i @Mirelka1965 bo one to nawet nie mają czasu się przyjrzeć i mózg nie nadąża z rejestracją pewnych obrazów  tak szybko się to u nich dzieje O.o:hahaha:

Oj tam, oj tam....zaraz nie nadąża :love: Ale jak sama napisałaś wy to może i wszystko wiecie, ale tylko wiecie, a my za rejestracją obrazów może nie nadążamy, bo od razu działamy :p:d:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Proponuję przez aklamację kandydaturę rzeczonego pana zatwierdzić :d:d:d

Ten pan może sobie ni życzyć więc ja już się więcej nie wypowiadam :$ A taką kawkę to ja lubię prawie jak z koleżankami w Polsce jak się dorwiemy do tej :kawa: to końca tego picia to znaczy klepania nie widać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Oj tam, oj tam....zaraz nie nadąża :love: Ale jak sama napisałaś wy to może i wszystko wiecie, ale tylko wiecie, a my za rejestracją obrazów może nie nadążamy, bo od razu działamy :p:d:d

Tylko w pamięci trudno to wtedy odtworzyć ale nie martw się mi tez to  się  nie raz    zdarza :p:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Mirelka1965 napisał:

@Blondi my to naprawdę rozumiemy i cenimy że tak to opisałaś ;):d I nikt normalny nie myśli inaczej jak ty :d A z końcówką wypowiedzieć zgadzam się z całą rozciągłością, i to dosłownie :d:d:d

Ja to kocham same śliczne i piekne i mam takie,,:serce::hahaha: jeszcze urodzajne:święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GośćOpiekunGość

Łukasz,Ty jesteś chyba w Polsce,nie?Nie masz polskiej Tv?Czy tak się stęskniłeś za językiem niemieckim?

Oglądaj,oglądaj-po pierwszej serii prowadzimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...