Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Heidi napisał:

odpal załączony link. Nie wiem co to. Taniec węży czy coś :szydera:. Elastyczni jak opiekunom przystoi być

Na taniec godowy mi to wygląda na pierwszy rzut oka ale upewnić się chciałam ;) I wszystko elastyczne mają nawet skarpetki :haha:

Edytowane przez INEZ
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, INEZ napisał:

A to i to nie może ?:haha:

No nie !!!!:| Z walcem miałam już do czynienia  30 lat, Teraz sobie uprzytomniłam skąd rozstępy na tyłach są >:(, może teraz warto spróbować z wężami:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

No nie !!!!:| Z walcem miałam już do czynienia  30 lat, Teraz sobie uprzytomniłam skąd rozstępy na tyłach są >:(, może teraz warto spróbować z wężami:szydera:

Po wężach to  dopiero możesz mieć rozstępy i na tyłach i na przodach :haha:wiesz ,że to dziadostwo się wszędzie wślizgnie nawet przez dziurkę od klucza podobno :o

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, INEZ napisał:

Po wężach to  dopiero możesz mieć rozstępy i na tyłach i na przodach :haha:wiesz ,że to dziadostwo się wszędzie wślizgnie nawet przez dziurkę od klucza podobno :o

O... to.. to.. jeszcze mi tylko zostało:d i jeszcze ucho igielne też w zagrożeniu jest:szydera: przy takich wężach

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Spadam na plotki po polsku....:oklaski: Bawcie się dobrze ale nie klepcie za dużo...:haha: Zamelduję się wieczorem...:cześć:

Tylko aby Ciebie demencja po drodze nie dopadła . Sprawozdanie musisz nam zrobić poruczniku:czytaj:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mnie dopadła kanapa:spioch:  zjadłam i padłam,,deszcz przyszedł spowrotem,,pogoda w sam raz na zaliczenie poduszki,,,,ale tak obserwuję swojego słodziaka,,,deszcz pada a on popinadala koło domu,,jak coś zacznie to musi skończyć,,Niemcy tak mają,,pracowici co niektórzy,,,obcinkę robi wszystkiego co tylko możliwe,,a ja rżnę damę z Polski-hahahha :oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Blondi napisał:

I mnie dopadła kanapa:spioch:  zjadłam i padłam,,deszcz przyszedł spowrotem,,pogoda w sam raz na zaliczenie poduszki,,,,ale tak obserwuję swojego słodziaka,,,deszcz pada a on popinadala koło domu,,jak coś zacznie to musi skończyć,,Niemcy tak mają,,pracowici co niektórzy,,,obcinkę robi wszystkiego co tylko możliwe,,a ja rżnę damę z Polski-hahahha :oklaski:

Poważnie ? ....Jemu nie przeszkadza , że ją rżniesz ...tą damę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...