Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Afryka napisał:

Te urodzone w  Kudowie folksdojcze .:szydera:

Mnie ta Kudowa to już każdą porą skóry wyłazi...:szydera: Wszyscy wiedzą, a jak nie wiedzą o co kaman, to i tak się nie przyznają...:haha: Ale co mi tam...mogę za tę niekumatą robić aleine....:szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No...trza przełączyć się na telefon . Moja pauza dobiega końca . Na górkę czas zajść ...obiad skonsumować i....w telefon jednym okiem lukać ...Najpierw do pralni ...pranie do suszarki przerzucić ...Może jak będę miała farta to jakiś film luknę ....albo inny program ... Jak nie to i msze polukam ...czemu nie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

No...trza przełączyć się na telefon . Moja pauza dobiega końca . Na górkę czas zajść ...obiad skonsumować i....w telefon jednym okiem lukać ...Najpierw do pralni ...pranie do suszarki przerzucić ...Może jak będę miała farta to jakiś film luknę ....albo inny program ... Jak nie to i msze polukam ...czemu nie ...

Wegen tej mszy o moherku nie zabyj...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Mnie ta Kudowa to już każdą porą skóry wyłazi...:szydera: Wszyscy wiedzą, a jak nie wiedzą o co kaman, to i tak się nie przyznają...:haha: Ale co mi tam...mogę za tę niekumatą robić aleine....:szydera: 

W tym sezonie to będzie najbardziej oblegany kurort..Taką "karierę " wróżę Kudowie .:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Afryka napisał:

W tym sezonie to będzie najbardziej oblegany kurort..Taką "karierę " wróżę Kudowie .:szydera:

Wierzę, wierzę...dobrze, że ktoś już ma tam terminy z odpowiednim wyprzedzeniem zaklepane i o rezerwacje bić się nie będzie musiał...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Paolo napisał:

Za tydzień o tej porze to meine alte Banditen może jechać nawet o 15.10 do Yumy...

Tylko nie przez Kudowę !!!

Jakież będzie Wasze zdziwienie ,(w Kudowie natürlich :szydera: ) ,że babka już tam jest i ma pokój vis a vis Was .:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Paolo napisał:

Za tydzień o tej porze to meine alte Banditen może jechać nawet o 15.10 do Yumy...

Tylko nie przez Kudowę !!!

Ze specjalnymi życzeniami dla wielbicieli kolei, stacyjek i peronów...:szydera: No i ten pociąg omija Kudowę...:szydera: Sprawdziłam na rozkładzie...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Afryka napisał:

Jakież będzie Wasze zdziwienie ,(w Kudowie natürlich :szydera: ) ,że babka już tam jest i ma pokój vis a vis Was .:d

Wtedy to Allahu Akbar i w pistu z hotelem...ale tak ,żeby też dworzec zmiotło...

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z obawy, że w przedziale zastanę Ową Panią z Owym Podopiecznym, melduję, że na rower teraz idę. Nie daję rady oczęta w górze trzymać. Deszczowo zaczyna się robić, ustać nie mogę, zatem za pedały złapię i wiosłować na leżąco zacznę,aż d utraty świadomości. Pa 

rower.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Heidi napisał:

Dzień dobry. Chyba ukradłam komuś net, bo o dziwo działa po 3 dniach:oklaski:

Stwierdziłam, że tyle już wyjazdów mam za sobą, a ciągle jestem nie dość przygotowana na ewentualne "coś". Już kiedyś @violka napisała, że w biedzie ludzie kreatywni się robią. I ogłaszam :szept:wszem i wobec, że, tak jest. Miała dziewczyna rację:cmok:. Nie dość , że ładna, to jeszcze mądra ( jak my wszyscy tu zgromadzeni  :haha:, a niech jej będzie. Kto smaruje, ten jedzie :dobrze:

Netu nie mam , radia nie mam, Mam ze sobą jedną książkę w j.polskim. Już ją opanowałam. Wciągnęłam z nudów nowe gumy do spodni od piżam:papieros:, podzwoniłam, ale już ze mną nie chcą gadać:telefon:, widać namolna jestem:sorry:

Teraz już wiem, że następnym razem w kufer włożę niewielki gałganek materiału, igłę  nici i wskrzeszę moje umiejętności haftowania richelieu. Może dziś niemodne, ale lubię handmade i co mi kto zrobi ?:pejcz: ? Mam jeszcze odrobinę wolnego miejsca w szafach, to niech sobie to moje wyroby poleżą dla potomnych. Wiadomo, że po śmierci artysty dopiero jego dzieła nabierają wartości. Daj boże , oby to pokolenia doceniły. 

Dziewczę moje kochane :love: a co chcesz ode mnie za to lukrowanie :haha: Przepis na renowacje mebli już Ci podałam :szydera: Po wzorki szydełkowe , uderzaj do @Maria Jolanta :d

Ps :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Z obawy, że w przedziale zastanę Ową Panią z Owym Podopiecznym, melduję, że na rower teraz idę. Nie daję rady oczęta w górze trzymać. Deszczowo zaczyna się robić, ustać nie mogę, zatem za pedały złapię i wiosłować na leżąco zacznę,aż d utraty świadomości. Pa 

rower.jpg

Tylko nie umachaj się za bardzo na tym welocypedzie...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Paolo napisał:

Wtedy to Allahu Akbar i w pistu z hotelem...ale tak ,żeby też dworzec zmiotło...

:szydera: :szydera: :szydera:....a tak na marginesie , jedna senioren ,z porządnego człowieka ,w parę tygodni potrafi zrobić terrorystę ....No i cóż,że z Kudowy....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Pamiętamy.

Jakie tutaj w piekarni pyszne chlebki pieką. :hura:Bułki takie sobie ale chleb jest wprost przepyszny.

W temacie szteli idealnej mogłabym napisać że dobry chleb jest dla mnie ważny.

 

A ja sądziłam , że czekolada :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...