Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dziękuję Mirelko :cmok:

Ja już nawet zaczęłam się śmiać . Takich jaj to jeszcze nie widziałam ...a widywałam rożniste .... ...Po pierwsze ...." lekarka jest do dupy , bo kazała czekać do jutra i w razie ' w ' wezwać karetkę " - jeśli tak odpowiedziała to popieram słowa prawnej ....Z czego mam polewkę : prawna zakupiła szpatułki do zwilżania jamy ustnej . Zaczęła pucować dziadeczkowi ową jamę a ten strasznie zaczął się krzywić  . Prawna niewiele myśląc pociućkała tą samą szpatułkę ...wykrzywiła się okrutnie i stwierdziła , że strasznie kwaśna limonka ...Przyniosła z kuchni miód w kieliszku i szpatułkę namoczyła w miodzie ....sobie pierwsze popucowała ....namoczyła ją jeszcze raz w miodku i ...dziadeczkowi biednemu .... Zapytała ,  czy chcę spróbować ...oczywiście podziękowałam , że nie , że wystarczy jak zobaczyłam jej i dziadeczka minę ...a ona " ale teraz z miodem jest smaczne ! " ...jednak na dobre podziękowałam . Ukucnęłam z drugiej strony łóżka i zajęłam się Kale - jej słodkim psem ....Rżę  do tej pory xd

:kopara:Boziu broń mnie przed taką opiekunką prawną , czy nieprawną :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, 1bozka napisał:

halo jakie dobranoc nie powiedziałeś mi co dzis gotowałeś a pytałam:cześć:

A dzisiaj zrobiłem szparagi białe, gotowane i zasmażane w szynce. Do tego mój sos biały i ziemniaki z wody.

Na spód talerzy posypałem siekanej pietruszki.

I zielona herbata do picia.

Na deser było ciasto z rabarbarem i gałka lodów waniliowych.

No i za 2 godziny piliśmy tylko kawę. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Knorr napisał:

A dzisiaj zrobiłem szparagi białe, gotowane i zasmażane w szynce. Do tego mój sos biały i ziemniaki z wody.

Na spód talerzy posypałem siekanej pietruszki.

I zielona herbata do picia.

Na deser było ciasto z rabarbarem i gałka lodów waniliowych.

No i za 2 godziny piliśmy tylko kawę. 

Ech.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, 1bozka napisał:

Ech.....

Szparagi kupiliśmy wczoraj po drodze, jak wracaliśmy z nad jeziora. Swieże i skrzypiące. 

Jutro zrobię zupę krem ze szparagów. Wody i odciętych części szparagów nie wywalam. Dołoże resztę szparagów i zrobię zupę szparagową. Do tego będzie grillowany pstrąg (filet). i jakaś tam surówka. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Knorr napisał:

Szparagi kupiliśmy wczoraj po drodze, jak wracaliśmy z nad jeziora. Swieże i skrzypiące. 

Jutro zrobię zupę krem ze szparagów. Wody i odciętych części szparagów nie wywalam. Dołoże resztę szparagów i zrobię zupę szparagową. Do tego będzie grillowany pstrąg (filet). i jakaś tam surówka. 

No to pakuj i wysyłaj,ale żeby mi gorace dotarło :d Szparagi to moge sobie odpuścić a pstrąg brzmi smakowicie 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Maria Jolanta napisał:

@Baśka powtarzająca się- jaja sobie robisz czy ona tak naprawdę ? :szok:

Aż taka zgrywuska to nie jestem ...Naprawdę ...U niej to w sumie nic dziwnego , bo kiedyś też już jogurt mu podawała i sama spróbowała a później zaczęła karmić dziadeczka tą samą łyżką ....Najpierw to pędzlowanie mnie przeraziło , ale widocznie ona tak ma i nie ma co wydziwiać :-):-):-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Knorr napisał:

Szparagi kupiliśmy wczoraj po drodze, jak wracaliśmy z nad jeziora. Swieże i skrzypiące. 

Jutro zrobię zupę krem ze szparagów. Wody i odciętych części szparagów nie wywalam. Dołoże resztę szparagów i zrobię zupę szparagową. Do tego będzie grillowany pstrąg (filet). i jakaś tam surówka. 

powiem Ci ...no powiem Ci ..ze no ..hmm.. smacznego:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ORIM napisał:

No to pakuj i wysyłaj,ale żeby mi gorace dotarło :d Szparagi to moge sobie odpuścić a pstrąg brzmi smakowicie 

A dzisiaj byliśmy na spacerze, włożyłem do rolatorka kawał chleba i stojac na moście karmiliśmy niby kaczki.

Ale kurna żadnej kaczki nie było, tylko mnóstwo pstrągów. Ogromniaste i malutkie. Obżerały się naszym chlebem aż zdziwiony byłem, że ryba może tyle wszamać. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

No nie ja byłam pierwsza...nie wiem czty cos dla Ciebie zostanie:cool:

Pstrąga kupiłem dzisiaj świeżego w centrum iasteczka. Zawsze aw piątki jest targ. I jeden wagon wyłącznie z rybami świeżymi jest. Duzy wybór i dużo kupujących. Rano trzeba pojechać, by rybę kupić.

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Aż taka zgrywuska to nie jestem ...Naprawdę ...U niej to w sumie nic dziwnego , bo kiedyś też już jogurt mu podawała i sama spróbowała a później zaczęła karmić dziadeczka tą samą łyżką ....Najpierw to pędzlowanie mnie przeraziło , ale widocznie ona tak ma i nie ma co wydziwiać :-):-):-)

Czyli pogodziłaś się z sytuacją. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Knorr napisał:

Pstrąga kupiłem dzisiaj świeżego w centrum iasteczka. Zawsze aw piątki jest targ. I jeden wagon wyłącznie z rybami świeżymi jest. Duzy wybór i dużo kupujących. Rano trzeba pojechać, by rybę kupić.

 

 

To wiesz ja  z Rzeszowa to nie zdążę :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...