Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Bo my teraz nie będziemy busikami czy autkami wracać...teraz dostaniemy tanie linie do republik BANanowych....:hura: Stać nas na ciepłe kraje, nie? :haha: Tyle kasy zarabiamy, że.....:szydera:

Po sezonie na Gercję starczy:d poudawać można Greka 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Knorr napisał:

No właśnie. Same prawie zalety. I jeśli ktoś liczy na to, że zamilknę, to nic z tego. 

Nie pójdę tam, skąd przyszedłem. To przepaść nie do przeskoczenia. 

i tu przypomniałeś mi  E. Gierka :d

"rodacy ! Staliśmy nad przepaścią,ale zrobiliśmy wielki krok naprzód "

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skopiowałem to z Facebooka. Czytaliście to??

Kobitka podała Pdp silny lek przeciwbólowy a ten zmarł. I jest zdjęcie policyjne tej młodej kobiety.

"Mord: Wer kennt diese Frau?
Die Polizei fragt: Wer kennt die 30-jährige Aneta Kurkowska? Wo hat sie im vergangenen Jahr oder auch früher gearbeitet und ältere Menschen betreut?

Die Frau steht im dringenden Verdacht, für den Tod eines 87-jährigen Mannes aus Dinslaken verantwortlich zu sein. Sie soll ihm das Medikament Tramadol (ein starkes Schmerzmittel) verabreicht haben. Staatsanwaltschaft und Polizei müssen jetzt klären, ob es weitere Fälle gab, in denen sie ältere Menschen betreut hat und es während dessen zu Stürzen und/oder Todesfällen kam. 

Hinweise nimmt das Kriminalkommissariat 11 unter der Rufnummer 0203-2800 oder jede andere Polizeidienststelle entgegen. (Quelle: Polizei)"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Bo my teraz nie będziemy busikami czy autkami wracać...teraz dostaniemy tanie linie do republik BANanowych....:hura: Stać nas na ciepłe kraje, nie? :haha: Tyle kasy zarabiamy, że.....:szydera:

Kuna wiedziałam, wiedziałam ... Tobie też się marzy San Escobar...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, 1bozka napisał:

Powiedz lepiej co dzs gotowales na kolacje:zdrówko:

Nie, nie gotowałem na kolacje. 

Zrobiłem kanapki z listkami czosnku niedźwiedziego, makrelą wędzoną i pomidorem.

Obok połozyłem pokrojone w paski avocado, które polałem olejem z orzechów i cytryną. 

Zielona herbata do picia. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Knorr napisał:


Skopiowałem to z Facebooka. Czytaliście to??

Kobitka podała Pdp silny lek przeciwbólowy a ten zmarł. I jest zdjęcie policyjne tej młodej kobiety.

"Mord: Wer kennt diese Frau?
Die Polizei fragt: Wer kennt die 30-jährige Aneta Kurkowska? Wo hat sie im vergangenen Jahr oder auch früher gearbeitet und ältere Menschen betreut?

Die Frau steht im dringenden Verdacht, für den Tod eines 87-jährigen Mannes aus Dinslaken verantwortlich zu sein. Sie soll ihm das Medikament Tramadol (ein starkes Schmerzmittel) verabreicht haben. Staatsanwaltschaft und Polizei müssen jetzt klären, ob es weitere Fälle gab, in denen sie ältere Menschen betreut hat und es während dessen zu Stürzen und/oder Todesfällen kam. 

Hinweise nimmt das Kriminalkommissariat 11 unter der Rufnummer 0203-2800 oder jede andere Polizeidienststelle entgegen. (Quelle: Polizei)"

Pewnie rodzina kazala podawac w razie bolu, a teraz milczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...