Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Nie, na pewno nie firma. To "Królowa/król stelli" był/a. Ludzie nie zdają sobie sprawy, że można naprawdę zarobić. Nie naharować się, nie być popychadłem, spać w nocy...i jeszcze dobrze zarobić. Brak słów......

Czyli moze taka co zglasza sie co m-ac pod sztella by haracz skasowac ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, anna5826 napisał:

Ha ha ha gdy mi spodnie spadaja .... wiem ze wiecej schudnac nie moge ... 30 euro corcia na 3 osoby zakupy zrobila .... :smutek:wiec zaczelam sobie sama dokupywac ...Nastawilam rosolek a babka w krzyk ze corce poskarzy ... Wtedy ja po POLSKU sram na twoje gadanie i na twoja corke ....

:szok: spieprzaj stamtąd natychmiast >:( Nasza koleżanka @Heidi też tak trafiła. Opisywała swoje peregrynacje, tfu....odchudzanie na Gran Canaria bardzo szczegółowo. Po jakie licho doprowadziłaś się do takiego stanu?! >:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, INEZ napisał:

:smutek:

To byly zakupy na tydzien te 30 euro.... Kiedys tuz po zakupach ... dzwoni koordynatorka i pyta mnie co dzis na obiad ??? Mowie ze tosty z porami ... uff pyta dalej a jaka zupa ??? mowie w tym domu zup nie jadaja ... Pory byly wtedy po 50 gr ... centy ...ha ha ha ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

:szok: spieprzaj stamtąd natychmiast >:( Nasza koleżanka @Heidi też tak trafiła. Opisywała swoje peregrynacje, tfu....odchudzanie na Gran Canaria bardzo szczegółowo. Po jakie licho doprowadziłaś się do takiego stanu?! >:(

Dbam by mi spodnie nie spadly ...Woze teraz zawsze pasek ;;;)))

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, anna5826 napisał:

To byly zakupy na tydzien te 30 euro.... Kiedys tuz po zakupach ... dzwoni koordynatorka i pyta mnie co dzis na obiad ??? Mowie ze tosty z porami ... uff pyta dalej a jaka zupa ??? mowie w tym domu zup nie jadaja ... Pory byly wtedy po 50 gr ... centy ...ha ha ha ...

pip...............pip..........pip..............pip :przekleństwa::kopara:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Ja też dbam, żeby mi spodnie nie spadły, a właściwie, to żeby spadły.....ale odchudzam się wtedy kiedy ja chcę, a nie kiedy muszę :ostrzegam:

Wiesz ... ja to tak przez 2 tyg tam potrafie schudnac ... ile chce ..ale pozniej ...to i glod odczuwam i kombinuje ... Albo normalne zakupy albo ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, anna5826 napisał:

To byly zakupy na tydzien te 30 euro.... Kiedys tuz po zakupach ... dzwoni koordynatorka i pyta mnie co dzis na obiad ??? Mowie ze tosty z porami ... uff pyta dalej a jaka zupa ??? mowie w tym domu zup nie jadaja ... Pory byly wtedy po 50 gr ... centy ...ha ha ha ...

Ja porow nie lubie a ta potrawe szykowala corka ..... Wiec fuj odor porow czuje do dzis .....bo tam byly co dzien ...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Ja jestem teraz na bardzo skromnych warunkach, bo tylko 100 na tydzień na spożywkę. Apteka i chemia w to nie wchodzą

hmm, jak bym słyszała  dwóch polityków ostatnio, w randze ministrów, którzy mówią o skromnych wynagrodzeniach. Mirelka, to jest fajna kwota na tydzień dla dwóch osób, a nie ... tylko :)

Do anna5826. Ty żartujesz z nas albo naprawdę Ci wszystko jedno, jak wygląda Twoje życie w pracy ?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też lubimy z babcią zjeść. Rano kupuję pieczywo, na bieżąco mamy świeże mięso,  wędliny, sery, owoce, słodycze. Jak w ostatnią niedzielę córka dała stówkę, to jeszcze zostało 30 euro ....Środki czystości, napoje, wody, mleko, to ona przywozi.

Jutro piękna pogoda i ciepło, więc spacer będzie zapewne udany. I chociaż tu się nie przemęczam i mam spokojne nocki, to cały dzień dla siebie jest dużym plusem. Jedynie ostatnio musiałam wstać w nocy, żeby podać tabletki przeciwbólowe. Ale taka nasza praca. Życzę Wam miłego wieczoru, miłej nocy i miłego, spacerowego w blasku słońca dnia:)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Aguś napisał:

Też lubimy z babcią zjeść. Rano kupuję pieczywo, na bieżąco mamy świeże mięso,  wędliny, sery, owoce, słodycze. Jak w ostatnią niedzielę córka dała stówkę, to jeszcze zostało 30 euro ....Środki czystości, napoje, wody, mleko, to ona przywozi.

Jutro piękna pogoda i ciepło, więc spacer będzie zapewne udany. I chociaż tu się nie przemęczam i mam spokojne nocki, to cały dzień dla siebie jest dużym plusem. Jedynie ostatnio musiałam wstać w nocy, żeby podać tabletki przeciwbólowe. Ale taka nasza praca. Życzę Wam miłego wieczoru, miłej nocy i miłego, spacerowego w blasku słońca dnia:)

Już się bałam ,że napiszesz przy blasku księżyca ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Aguś napisał:

hmm, jak bym słyszała  dwóch polityków ostatnio, w randze ministrów, którzy mówią o skromnych wynagrodzeniach. Mirelka, to jest fajna kwota na tydzień dla dwóch osób, a nie ... tylko :)

Do anna5826. Ty żartujesz z nas albo naprawdę Ci wszystko jedno, jak wygląda Twoje życie w pracy ?

Ja nie żartuję z tą stawką. Moi pdp lubią zjeść, dobrze zjeść...kraby, krewetki, tatar, cielęcina, jagnięcina....Żadne Angeboty za 0,99, żadne zupki na bulionikach w proszku....Towary z górnej półki, a to nie są tanie rzeczy. U przedostatnich pdp miałam na tydzień 300. I miałam przykazane nie oszczędzać :oklaski: I stosowałam się przykładnie do dyrektyw :cześć3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was klepaczki!!! Czytam Was i dochodze do wniosku ,że jeszcze nie jedna zagubiona tutaj trafi i czytając będzie robić oczy,,że można inaczej pracować,,,nie każdy z nas jest od razu wycwaniaczony na maxa w tej pracy ,,ja jak zaczynalam to też jak wspomnę to takie lekkie ciele mele,,bo pierwszy raz ,,bo dopiero zaczynam poznawać tą prace opiekunki  itd, ale ja z tych co bardzo szybko się uczą,,z roku na rok wyżej i wyżej,,i jak mi tylko ktoś z agencji powiedział,ze zmienniczce sie tam podoba i jest fajnie i tam wraca ,gdzie ja bylam ,,to ja od razu dowidzenia ,,od razu nowe poszukiwania innych agencji,,,każdy z nas chyba podobnie przechodzil,,uczymy się ,,do czasu pracy opiekunki to sama sobie bylam dyrektorem ,,a potem wszystko sie przestawia na inne tory,,i znowu nauka ,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj lato ,,słońce prażyło jak głupie i błękitne niebo,,a my zaproszeni na popijawę obok do znajomych i tylko szampana piłam i powiedziałam nigdy więcej tak wcześnie,,potem mi się spać zachciało,,a tu piękna pogoda,,ale szybko się wzięłam w garsc i się wypindrzylam i ubrałam długą przewiewną sukienkę,,,włoska to bardzo ładna,,zrobilam furorę na campingu ,,,aż jedna z zazdrosci powiedziała że to chińska-hahahah ale mnie to nie rusza co mówi,,no!!!! w tej kreacji wzięłam się za obiad ,,z pełną gracją,,jak zawsze ,,elegancko do garów,,jeszcze rybe smażyłam ,,hahahha a tu za chwilę deszcz lunął i koniec paradowanka:( a mój slodziak zdążył się nazachwycać mną i jeszcze dodał,że ludzie mówią ,że ja jestem taka młoda i jeszcze dzieci mogę miec:hura: no zaraz ,,,już lece na produkcję,,wymienić starocie na młodocie-hahahha :oklaski: ale już muszę stąd wyjechac,,wystarczy tego hiszpańskiego urlopu,,od poniedziałku ostatnie zakupy,,i będzie płacz:smutek: bo ja mam nakupionych full rzeczy ,łącznie z meblami,,słodziak nakupi tych likierów i win tutaj,,miodu ,,a potem płacz,że za ciężka przyczepa,,,to może mu zaproponuje aby mnie zostawił tutaj:oklaski: hahaha,,niech wezmie jeszcze beczkę do ogrodu,,hahaha

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

@LACH i image.png.46f500542a0aeba07c7bfd74ded96c73.png  @viper820 spóznione ale najszczersze życzenia z okazji Dnia Mężczyzny :love: Niech Wam zdrówko zawsze dopisuje i szczęście Was nie opuszcza każdego dnia :) Całej reszcie panów również wszystkiego dobrego :) I wybaczcie nam to haniebne przeoczenie :sorry: 

:cmok:   :zdrówko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...