Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, lucyna.beata napisał:

ale niespodzianek nie koniec

siedze sobie w kuchni i czekam az mi ciasto wyrosnie...dzwoni telefon...numeru nie znam odbieram...i znow ale tym razem ze zlosci na siebie sama zuchwa spadla mi na glebe...dzwonil m=dziadek z poprzedniej stelli...kwota jaka mi zaoferowal mnie zwalila na kolana ale podziekowalam....nikomu takiego zlecenia nie zycze NIKOMU!!!!

kasa mojego stanu psychicznego nie jest w stanie zrekompensowac dziur w glowie jakie mialam jeszcze do niedawna a we wrzesniu wyjechala z tego piekla...

no to teraz czekam na wasze propozycje ile mogl mi zaproponiwac...posmiejemy sie 

2100 :cool: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, violka napisał:

2100 :cool: 

no dobra...zeby zamknac temat...poprzednio on mi spiewal 3000 ale wymowilam sie...dzisiaj wskoczyl na 3500

i tez podziekowalam...

mirela to przerabiala na sobie....stres, strach, nieprzespane noce, scisniety zoladek....i ciagla krytyka....

zadne pieniadze tego nie wynagrodza...i jak pisalam ABSOLUTNIE NIKOMU NIE ZYCZE takiego zlecenia..

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, lucyna.beata napisał:

moi kochani to malo...

dodam ze w ciagu 12 miesiecy przez dom przewinelo sie kilkanascie opiekunek....dopowiedzcie sobie...ja jako jedyna wytrzymalam tam ponad pl roku

Te, masochistka, skoro mało, to kładź kwotę na stół....z miedziaków...;) I mów ile Castro zaproponował...:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, lucyna.beata napisał:

no dobra...zeby zamknac temat...poprzednio on mi spiewal 3000 ale wymowilam sie...dzisiaj wskoczyl na 3500

i tez podziekowalam...

mirela to przerabiala na sobie....stres, strach, nieprzespane noce, scisniety zoladek....i ciagla krytyka....

zadne pieniadze tego nie wynagrodza...i jak pisalam ABSOLUTNIE NIKOMU NIE ZYCZE takiego zlecenia..

 

Szybko przeliczyłam i doszłam do wniosku , że na tydzień mogę wskoczyć :cool: chyba dam radę :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, lucyna.beata napisał:

no dobra...zeby zamknac temat...poprzednio on mi spiewal 3000 ale wymowilam sie...dzisiaj wskoczyl na 3500

i tez podziekowalam...

mirela to przerabiala na sobie....stres, strach, nieprzespane noce, scisniety zoladek....i ciagla krytyka....

zadne pieniadze tego nie wynagrodza...i jak pisalam ABSOLUTNIE NIKOMU NIE ZYCZE takiego zlecenia..

 

Zadzwoń do Castra i powiedz, że masz super opiekunkę, tfu... damę do towarzystwa dla niego...jak da 4000 to jadę :haha: Ale sreber nie będę pucować :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Zadzwoń do Castra i powiedz, że masz super opiekunkę, tfu... damę do towarzystwa dla niego...jak da 4000 to jadę :haha: Ale sreber nie będę pucować :haha:

ale tam jest diabeł i potrzebuje czarownicy,,,:rozpacz: a nie damy,,damy damy,,,

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Zadzwoń do Castra i powiedz, że masz super opiekunkę, tfu... damę do towarzystwa dla niego...jak da 4000 to jadę :haha: Ale sreber nie będę pucować :haha:

Na sreberka podam ci szybki sposób :d bierz tą fuchę :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Każda z nas ma po trochu z czarownicy :haha:

:cześć3:

3 minuty temu, violka napisał:

Na sreberka podam ci szybki sposób :d bierz tą fuchę :cool:

Tam jest pani sprzątająca i pani gotująca....To taki żarcik był, bo Lucyna pucowała srebra po wyjęciu ze zmywarki...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Lucyna on nikomu takiej stawki nie da....nieważne na 3 miechy czy krócej. On chce ciebie. 

alez to zabrzmialo...

a serio fakt...mas racje

jest tam NADAL I CIAGLE ta ktora mnie zmieniala...jego syn i gomorra..Castro konczy w marcu 95 lat pochowal zone nadal chodzi na saune ha ha ha...i nadal trzyma kase w lapie...

mirela wiesz ze dlugo zbieralam sie zeby odpsusic i sama wiesz ile to kosztowalo nie nie nie...obojetne sa te pieniadze...moze byc nawet 5tys NIE!!!...ale wyglada na to ze im bardziej czegos nie moze miec tym bardziej sie napina...szkoda, ze akurat on nie przyjmuje odmowy...w zadnej postaci..

 

 

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lucyna.beata napisał:

alez to zabrzmialo...

a serio fakt...mas racje

jest tam NADAL I CIAGLE ta ktora mnie zmieniala...jego syn i gomorra..Castro konczy w marcu 95 lat pochowal zone nadal chodzi na saune ha ha ha...i nadal trzyma kase w lapie...

mirela wiesz ze dlugo zbieralam sie zeby odpsusic i sama wiesz ile to kosztowalo nie nie nie...obojetne sa te pieniadze...moze byc nawet 5tys NIE!!!...ale wyglada na to ze im bardziej czegos nie moze miec tym bardziej sie napina...szkoda, ze akurat on nie przyjmuje odmowy...w zadnej postaci..

 

 

 

Może oślepł? Może mnie z tobą pomyli? :haha: Faktem jest, że w takich energetyczno-wampirzych miejscach powinno się być tylko raz....:ostrzegam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

jako ze trawe jadam nader chetnie...pytanie mam do ciebie mirelko specu moj ty drogi..

kotleciki z cieciorki....to analogia soi??

znacie jakies sprawdzone recepty na kotleciki z cieciorki??

tak wiem to nie ten dzial ale tu wiecej ludkow bywa...please

Z cieciorki piekę ciasta i ciasteczka. Na kotlety nigdy się nie odważyłam. Ale weganie jadają, to pewnie jest możliwe....image.thumb.png.0b845abce461c9207146d10fb7361da3.png 

Proszę jedna...jedna propozycja już jest....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, lucyna.beata napisał:

.Castro konczy w marcu 95 lat pochowal zone nadal chodzi na saune ha ha ha...i nadal trzyma kase w lapie...

Ja mi się podoba Castro-uff  aż adrenalina poszła w górę,,co to za typ musi być,,strach się bac,>:(,,no mówiłam ,że diabeł,,,,:przekleństwa: ale lubię takie ciężkie typy napotykać bo i na takie wdepłam też,,i co? krtytyka i nic nigdy nie pasowalo itd, a tu masz babo,,okazal się dla mnie cyrkowym dziadkiem,,moim kochanym mądralą,,idzie nieraz co nie co zmienic chodz na jakis czas,,lubię takie wyzwania,,takie typy i je trochę przytemperować,,lubię niespodzianki,,pcham się nieraz w miejsca gdzie nie powinno mnie byc ,,ale cóż,,taka jestem,,:$

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...