Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O 11.02.2018 at 18:32, Heidi napisał:

Witam. Pewnie, że chcemy wszyscy ten przepis. Moja pani każe mi robić zakupy wszelkiego rodzaju, lecz tylko do 1 euro kosztu za produkt. Jabłka są czerwone po 2,85, wiec na pewno pryskane i to nie dla nas. My jemy tylko te  zielone za 2,45 €. I zjada je sama. Dlaczego ja zawsze tafiam na sknerusów?

Internet mi wykupili na miesiac, lecz nie dziala. Mięsa nie jemy , bo pani nie jada. Pani jada tylko kartofle i sałatę .Kupilam kilo ryżu, myślę sobie chociaz swój brzuch wypełnie treścią jakąś. To pani nie lubi. Ale jak zobaczyła gotowy ryż z cynamonem, to ona też chce. Masz babo placek !!!! I zrozum tu paniusię!!!!. Tydzień  minął, zamkniety kosztem 34 euro na dwie osoby. Zgłosiłam w agencji, ze jak nie dadza 100 € na tydzień , to na koniec miesiąca zjeżdżam. Reakcja błyskawiczna.  Mam dostawać przekaz na moje nazwisko  western union  od syna i żeby babka nie wiedziała. Pożyjemy- Zobaczymy.  Mam dokupowac towary jakie potrzebuję i babce wytłumaczyć, że to za moje pieniądze. Ciekawe na ile ona  zmieni zadanie i upodobania żywieniowe.  Przeciez nie mam 100 lat i mam zapotrzebowania energetyczne inne jak ona. Czy tak trudno inteligentnej osobie zrozumiec ? Najlepsze jest to, ze mózg ma chyba połączony z magazynem sklepowym,  o ceny zna co do centa. A niby demencyjna. Pewnie graczka przed synami jest i chytra do potęgi en-tej. Ot takie zycie po niemiecku na Kanarach. Czesgo was czytam, lecz nie mogę reagować, nie wiem dlaczego. Moj telefon kaput. Emotki tez mi jie wchodzą, w kwietniu będę miała nowy. Może to coś zmieni. Nie zapominajcie o mnie 

Do ostatniego zdania:

@Heidi  i nie myśl sobie, że Cię ktoś chciał katować jakimś tam mięchem, czy wypocinami w garach, tylko pozdrowić  ;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 13.02.2018 at 22:01, Blondi napisał:

Zostań tutaj ile chcesz ,,na szczęscie nikt nie sprawdza łóżek,,ale życzę Tobie super roboty ,,,tez taką jak ja zawsze trafiam,,,na same przymulasie miejsca,,,tez spadam do łazienki,,A wiecie co? tutaj ludzie się nie myją wieczorami ,,ja jestem jedyna szalona duszmenka,,,czy to 22 czy 24 godz, w nocy ja jestem pod pryśnicem,,sama ,,,nie sikają nawet,,sikać moga w przczepach ale myć się? myją się tylko rano,,pod tym względem nawet jestem inna,,,dzięki bogu ,że słodziak zawsze myje się,, myje tez po nocach razem ze mną,,,,też jest sam w łazienkach,,,dwa cudaki z nas,,,:święty:no jak iśc spać z brudną dupą,,moja nie jest brudna bo i rano polece pod wodę,,ale mimo tego bym nie poszla spac nie umyta,,może to nie normalne ale ja nauczona mycia,,,ale jestem obserwatorem ,,,hahahah temacik na noc poruszyłam,,,kto nie umyty jazda pod wodę,,,a potem balsamik,,perfumik tak sexi i dopiero do lóżeczka,,,pa Dobranoc:spioch::serce::love:

Dla KRÓLOWEJ śródziemnomorskich plaż  . A co??? :kąpiel:  :d   ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry wszystkim..

mawiaja ze przyzwyczajenie druga natura czlowieka czyli ranne wstawanie chyba zostanie mi juz na stale..

ale wstawania a wstawanie....dwa rozne swiaty....

klikam sobie , ogladam jakies romansa zeby wiosne zauwazyc...kawke pije ...luuuuuzik

poczytalam was obie i pododobnie  jak mirelka mam ksiegowa ktora z a mnie mysli w kwestii podatkow ..teraz czekam tylko na pit z firmy...nie wiem jak wyjde w tym roku bo musze jeszcze swoja dzialnosc rozliczyc ..ale to nie moj problem...

poki co milego dnia zycze ..jak zwsze kawy mam w zapasie wiec zapraszam ale..nad morze...kawa na 11stym pietrze z widokiem na zatoke napewno bedzie smakowac

zapowiadaja dzisiaj sloneczny mrozny dzien...

 

Edytowane przez lucinda
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry opiekunki i opiekunowie .Tym co pracują i tym co urlopują życzę miłego dnia do piątku już nie daleko :) .Wczoraj wcześnie się pożegnałam ale nie poszłam tak od razu spać właściwie to długo nie mogłam zasnąć różne myśli kłębiły mi się w głowie po wczorajszej rozmowie z podopiecznym bo dowiedziałam się,że w marcu dziadek wyjeżdża do sanatorium nad Morze Północne no i ja mam jechać z nim na całe 4 tygodnie .

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Maria Jolanta napisał:

@INEZ, to na pewno sanatorium a nie wczasy ? :d

Nie ma się nad czym zastanawiać tylko jechać !

 

Nie mam wyboru zostałam postawiona nie jako przed faktem dokonanym .Z jednej strony się cieszę bo 0 gotowania i pewnie dużo wolnego jak dziadek będzie na zabiegach ale to nowość dla mnie .Może ktoś z was był z podopiecznym w sanatorium i mógłby coś napisać jak to jest na takim wyjeżdzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Nie mam pojęcia ale masz być piękna i pachnąca, niech inne dziadki pozielenieją z zazdrości. :szydera:

Myślisz ,że paradowanko mnie czeka ?To najpierw do jakiegoś spa albo na odnowę biologiczną bym musiała się wybrać.Najgorsze jest to ,że ja nie mam się w co ubrać :smutek:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...