Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, Florcia napisał:

Jak dobrze, że mamy na forum tak dobrze wychowanego i miłego Kolegę Łukasza:) Pyszna, aromatyczna kawa :całus:, życzę przyjemnej i spokojnej niedzieli :serce:

Tak @Florcia ;) wspaniały kolega nasz  @Łukasz :całus: Florciu wiesz fajny temat utworzyłaś "sport" nie jestem zapalonym kibicem :) ale czasem kibicuję:)                                                  Fajny też link puściłaś: "majka był tak zmęczony ,że polskiej telewizji itd .."  przypomniało mi się jak przyjechałam pierwszy raz na moją obecną sztelę:) Rodzinka mnie cudownie przywitała :) a ja az "skrzydełka "dostałam,żeby Tu pracować.Tak się rozpędziłam z pytaniami do Rodziny:) że po chwili zaczęłam mówić po polsku haha ,patrzę a Rodzina  mojej PDP takie duże oczka dostała i patrzy na mnie:)  ... Pozdrawiam i życze miłej niedzieli:całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich -mi się dzisiaj trochę pospało,już nie pamiętam kiedy spałam do 10 rano,,,a teraz  :kawa:  i :kawa:,oczywiście ta przepyszna  , rozpusćiłam się strasznie z wszystkim, ale już nie długo wrócę na grzeczną drogę,,hahahhaha 

życzę Wam słonecznej niedzieli,,u mnie też słoneczko,,,

@Łukasz dzięjuję za :kawa: i :jabłko:.                                                                                                              @adamos1 piękna niedzielna piosenka-dzięki,

poranne dziewczynki @erika i @Florcia zdążyły już na  małego gadulca .-:hahaha:

@adamos1 jak nam brakuje tego podlizywania -to jest chyba dobra cecha opiekuna, chyba wstałeś lewą nogą ,wez te fochy na bok ,nasz portal społecznościowy jest jeden z takimi romantykami ,czujesz to ciepło? bo ja tak,,, no bije już, mnie gorączką a to początek dnia dopiero,,,

Buziaki dla Wszystkich:całus::całus::całus::całus::całus::całus:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blondi to Twoje zdanie--nie znamy się i jak można kogoś oceniać na podstawie samych wpisów-wybacz to nie moja bajka-lubię żarty i wszystko  co ma służyć  ku polepszeniu naszej osobowości ale nie teksty typu oceniania naszej osobowości ,bo ja siebie dobrze nie znam dopiero obcą osobę,pisałem o tym przykładzie z własnego podwórka,żona pisała z koleżanką szkolną z  Liceum  ----pech chciał bedac w poblizu odwiedziliśmy ją .Konsternacja.Dlaczego? nie piszę bo to nie wypada,ale tak wygląda świat wirtualny na internecie i na odległość.Taki już jestem "zimny drań"  jak to śpiewa Bohdan Łazuka i zdania nie zmienię.Miło pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Łukasz napisał:

Dziś mam wolny dzień,po 8ej zawiozłem dziadków na urodziny brata babci i wróciłem do domku. Blond:love:i. ,szukam pomysłu na niedzielę,baa.Ale Ty za daleko do mnie masz,haha.Hmm;),może spazieren gehen i porozmawiać z jakąś junge Frau:płacz:

 

Ale masz labę Łukaszku,,,coś wymyślimy na tą niedzielę, bo tak samemu to idzie zwariować,,,muszę pomysleć!!! ,,narazie jestem na etapie 4 :kawa:,,  czy daleko do Ciebie ?coś Ty ,mam Ciebie na wyciągnięcie ręki,,także bądz gotowy,bo u mnie szybko z podjęciem decyzji,,,nic nie kombinuj tylko w auto i smigaj przed siebie,,:hahaha: i patrz uważnie na prawo i lewo ,gdzieś tam będę,,

3 minuty temu, @ANIA@ napisał:

witam wszystkich i duzo slonka wam zycze :) Sluchajcie mam maly problem zaprosili mnie z dziaduszkami wnuki na slub wypadalo by cos im kupic czy ma ktos pomysl na prezent?

Ja byłam w podobnej sytuacji ,pojechaliśmy po weselu na kawę i ciasto i dziadki zrobili prezent ,ja tylko złożyłam życzenia ,nie byłam przygotowana na takie imprezy ,zresztą nikt nie  domaga się  prezentu od opiekunki ,jeszcze jak się siedzi na wiosce ,gdzie nic nie ma,,,Tak myslę ,co Ty byś mogła za prezencik zrobic,,,np. fajna ramka na zdjęcia albo jakaś figurka albo sliczny zestaw 2 filiżanek do kawy, też zależy  ile chcesz kasy przeznaczyć ,ale taka drobnostka zawsze ucieszy,,

Godzinę temu, erika napisał:

 gorące :całus: przesyłam .

mówcie sobie co chcecie ale jest fajnie,od rana sama muza i cudowny nastrój,buziaki ,,

co niektórych nosi od rana -hahhaha ze mną włącznie,,,hahahha

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Blondi napisał:

Ale masz labę Łukaszku,,,coś wymyślimy na tą niedzielę, bo tak samemu to idzie zwariować,,,muszę pomysleć!!! ,,narazie jestem na etapie 4 :kawa:,,  czy daleko do Ciebie ?coś Ty ,mam Ciebie na wyciągnięcie ręki,,także bądz gotowy,bo u mnie szybko z podjęciem decyzji,,,nic nie kombinuj tylko w auto i smigaj przed siebie,,:hahaha: i patrz uważnie na prawo i lewo ,gdzieś tam będę,,

Ja byłam w podobnej sytuacji ,pojechaliśmy po weselu na kawę i ciasto i dziadki zrobili prezent ,ja tylko złożyłam życzenia ,nie byłam przygotowana na takie imprezy ,zresztą nikt nie  domaga się  prezentu od opiekunki ,jeszcze jak się siedzi na wiosce ,gdzie nic nie ma,,,Tak myslę ,co Ty byś mogła za prezencik zrobic,,,np. fajna ramka na zdjęcia albo jakaś figurka albo sliczny zestaw 2 filiżanek do kawy, też zależy  ile chcesz kasy przeznaczyć ,ale taka drobnostka zawsze ucieszy,,

Dzieki jestes kochana tu mam nie daleko Centrum tam jest fajny sklep z Kawa i tam terz kupywalam mojej przyjaciolce filizanki sa tam sliczne rozne z porcelanki tak wlasnie zrobie nie pomyslalam :)dziekuje slicznie jestes kochana:))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, @ANIA@ napisał:

Dzieki jestes kochana tu mam nie daleko Centrum tam jest fajny sklep z Kawa i tam terz kupywalam mojej przyjaciolce filizanki sa tam sliczne rozne z porcelanki tak wlasnie zrobie nie pomyslalam :)dziekuje slicznie jestes kochana:))))))

Cała przyjemnośc po mojej stronie,,,na coś się w końcu przydałam,,,buziak

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, @ANIA@ napisał:

witam wszystkich i duzo slonka wam zycze :) Sluchajcie mam maly problem zaprosili mnie z dziaduszkami wnuki na slub wypadalo by cos im kupic czy ma ktos pomysl na prezent?

Witam Aniu:) ja byłam 2 tygodnie temu z moją pdp na ślubie,byłam ponieważ musiałam być z moją pdp.:) Nic nie kupowałam ,moim zdaniem nie kupuj nic tylko złóż zyczenia:) Napisz później  jak było na slubie:) ja wczesnie opisałam ...:( Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, @ANIA@ napisał:

witam wszystkich i duzo slonka wam zycze :) Sluchajcie mam maly problem zaprosili mnie z dziaduszkami wnuki na slub wypadalo by cos im kupic czy ma ktos pomysl na prezent?

moim zdaniem  piekny bukiet kwiatów i nie iść ponadto!--moje zdanie! i oczywiście życzenia.

 

Edytowane przez adamos1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...