Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Blondi napisał:

Przytułku nie prowadzę ,,hallo   ,,.Szukam żony dla mojego przyszłego ex męża

@violka pilaś juz coś??? w końcu ilu już masz i jeszcze nie masz tych ex,,,,mężów i nie mężów,,nie moge się doliczyć:rozpacz:

Przez to zakochanie , to już nawet do 1 nie umiesz się doliczyć :haha::love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się pakuje już,,,ale ten nasz dom jest pakowny,,ale wszystko musi być,,fajny dzień,,lubię wszystko robić z moim słodziakiem,,on jest taki opanowany i taki spokojny,pół kuchni spakowane,,jeszcze tylko nasze ciuchy i cała reszta ,co nam potrzebne będzie,,a jeszcze w sobotę koncert na mnie czeka ,,mam się slicznie wystroić i on też-hahhaha ,,jakoś mi dziwnie ,,bo święta tuż tuż a ja całkiem co innego robię niż powinnam,,pojadę na gotowe ,,podane ,,wogole wszystko inaczej ,,ale i takiego  szaleństwa trzeba spróbować,,a co! :hura::oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, jolantapl. napisał:

Bardzo wątpie bo @violka mu tu nie złą reklamę na forum zrobiła :haha:

W moim przekonaniu, to żadna zła reklama ;) Pokazała mężczyznę spragnionego ciepła domowego ogniska, kobiecej obecności obok siebie, czułości und so weiter :haha: A są panie, które nade wszystko na świecie pragną się takim misiaczkiem opiekować :donos: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

W moim przekonaniu, to żadna zła reklama ;) Pokazała mężczyznę spragnionego ciepła domowego ogniska, kobiecej obecności obok siebie, czułości und so weiter :haha: A są panie, które nade wszystko na świecie pragną się takim misiaczkiem opiekować :donos: 

No już dobra biorę go jak będzie już ex mężem @violka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

I jeszcze do tego oślepia ale na szczęście też nie na długo:haha:

 

Teraz, violka napisał:

Dla dobra niejednego związku  lepiej , żeby to ogłupienie nigdy nie minęło :haha:

Jakie my mądre jesteśmy :haha::oklaski: a @Blondi i tak nie słucha :smutek: A my tak o nią dbamy :donos::haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, violka napisał:

Tak :szept: mdłości , zawroty głowy , drżenie nóg i fajerwerki :donos:

:haha::hura::cmok:ta i jedzenie sobie z dziubków , gruchanie jak dwa gołąbki no pomarzyć sobie można a zapomniałam kawa do łóżka ,obsypywanie prezentami i kwiatami ...........chodzenie za rączkę :p:hura:

Edytowane przez INEZ
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jolantapl. napisał:

:haha::hura::cmok:ta i jedzenie sobie z dziubków , gruchanie jak dwa gołąbki no pomarzyć sobie można a zapomniałam kawa do łóżka ,obsypywanie prezentami i kwiatami ...........

Kawę do łóżka , prezenty i kwiaty mam do dzisiaj :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jolantapl. napisał:

:haha::hura::cmok:ta i jedzenie sobie z dziubków , gruchanie jak dwa gołąbki no pomarzyć sobie można a zapomniałam kawa do łóżka ,obsypywanie prezentami i kwiatami ...........chodzenie za rączkę :p:hura:

Wszystko sie zgadza ,,pocałunki non stop,,,takie milusie,,takie ciepłe i takie pociągające,,,:szept::$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...