Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

32 minut temu, 1bozka napisał:

Tak we wrzesmiu wychodzi za ten måz ale mam syna przystojniak 

No następna ma laleczkę w domu,,,gdzie oni wszyscy są,,pochowani,,,jak jeden śliczny i przystojny,,tylko się cieszyć z takich dzieci ,,jakie mamusie muszą być śliczne też,,:święty: och ach,,,więc ja spojrzę na swojego slodziaka,,boże jaki on byl prześliczny za młodu,,,wzór aktora ,,,na jednym to jak Staś,,z Pustyni i w Puszczy" ,,opalony,,zgrabny,,teraz też jest bardzo zgrabny,,może na golasa biegac-:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

Co do tych nóżek to byłabym ostrożna ale ząbki są ok szczególnie proteza @Mirelka1965 bo ostatnio nawet już się nie obija po ścianach ,szafach i drzwiach ba nawet kafelek na tarasie nie tłucze :p

Ty się @jolantapl. od mojej pancernej, zdobycznej, po przodkach odziedziczonej odstosunkuj >:(:przekleństwa::trele: Ma się dobrze mój porcelanowy uśmiech od czasu, jak gąbką obłożyłam się ze wszystkich stron :trele: Ja to przez was czuję się prawie jak w kaftanie bezpieczeństwa......:sos: Muszę mój skarb drogocenny chronić ze wszystkich sił :oklaski:Ale za to, jak się uśmiechnę....image.png.f7ba8e6da0fbb0e4647c85029ea9c72f.png ....to prawie tak wyglądam :haha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Tiaaa.... Wrąbie czekoladki od razu i nigdzie nie pojedzie. :d:d:d

 

to czekoladki na sznurku i do przodu,,a babcia za nimi:święty: no pomysl trochę,,coś na sznureczku ciekawego zaczepić,,cos może zlotego,,papierka zlotego po cukierkach,,a babcia pomyśli zloto,,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

No następna ma laleczkę w domu,,,gdzie oni wszyscy są,,pochowani,,,jak jeden śliczny i przystojny,,tylko się cieszyć z takich dzieci ,,jakie mamusie muszą być śliczne też,,:święty: och ach,,,więc ja spojrzę na swojego slodziaka,,boże jaki on byl prześliczny za młodu,,,wzór aktora ,,,na jednym to jak Staś,,z Pustyni i w Puszczy" ,,opalony,,zgrabny,,teraz też jest bardzo zgrabny,,może na golasa biegac-:oklaski:

Chyba ,że po domu bo na zewnątrz to za zimno jest mogłoby mu co nie co zesztwywnieć od zimna :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

No następna ma laleczkę w domu,,,gdzie oni wszyscy są,,pochowani,,,jak jeden śliczny i przystojny,,tylko się cieszyć z takich dzieci ,,jakie mamusie muszą być śliczne też,,:święty: och ach,,,więc ja spojrzę na swojego slodziaka,,boże jaki on byl prześliczny za młodu,,,wzór aktora ,,,na jednym to jak Staś,,z Pustyni i w Puszczy" ,,opalony,,zgrabny,,teraz też jest bardzo zgrabny,,może na golasa biegac-:oklaski:

Dawaj fotkę tego Stasia na golasa...same ocenimy :haha::haha::tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Dawaj fotkę tego Stasia na golasa...same ocenimy :haha::haha::tak2:

:szok::szok:  @Mirelka1965 ale Ciebie ta praca zgorszyła,,:smutek: to się odzywają braki ,,ale jeszcze 6 ,,parę godzin ,,i Twój skarb będzie juz czekal; na Ciebie??? czy jeszcze będzie arbeitował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

:szok::szok:  @Mirelka1965 ale Ciebie ta praca zgorszyła,,:smutek: to się odzywają braki ,,ale jeszcze 6 ,,parę godzin ,,i Twój skarb będzie juz czekal; na Ciebie??? czy jeszcze będzie arbeitował?

Ja będę na skarba oczekiwać....do 23-go, do wieczora :smutek: Ale zdążę się przez te parę dni na jeszcze większe bóstwo zrobić :oklaski: A po Nowym Roku będzie pracował jak my....w opiece :cześć3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Ja będę na skarba oczekiwać....do 23-go, do wieczora :smutek: Ale zdążę się przez te parę dni na jeszcze większe bóstwo zrobić :oklaski: A po Nowym Roku będzie pracował jak my....w opiece :cześć3:

Razem z Tobą? To namiary na forum mu podaj :oklaski:

Edytowane przez INEZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Blondi napisał:

Bo ma nową ,,perełkową i na super glu przybitą,,,:przekleństwa: w życiu nie wyleci już,,trzeba by było:grzmotnąć: ją wybić,,,ale nie  @Mirelka1965:hura:

A jeden taki z Biblii.

i Filistynow  osla szczeka pobil:ostrzegam:

Edytowane przez sayonara 52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Ja będę na skarba oczekiwać....do 23-go, do wieczora :smutek: Ale zdążę się przez te parę dni na jeszcze większe bóstwo zrobić :oklaski: A po Nowym Roku będzie pracował jak my....w opiece :cześć3:

Super ,,dopiełaś swego i bardzo dobrze ,,jak pracowac to wiedziec za co i jak,,,urlop go czeka i tez prawidłowo,,,,:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Plan jest taki, że w tym samym mieście, w tym samym czasie...na początek...A potem coś się znajdzie...ja uparta jestem, ale od czegoś musi zacząć....

A w jakim mieście?:$:p bo jak gdzieś blisko mnie to wiesz jakbyś Ty nie miała czasu to je chętnie co nie co mogę mu pokazać no wiesz jak się to robi :$:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...