Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, jolantapl. napisał:

Ty to do takich drobiazgów wagę przywiązujesz 2 dni w tą czy w tamtą to przecież żadna różnica :trele: a zawsze jakiś strajk pilotów czy innego personelu  obsługi lotniska może się przytrafić :trele:

Nie zaplanowałam na ten rok strajku w LH:trele: A oni się mnie słuchają :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

I o przecudnej figurze, nieskazitelnej cerze, długich, gęstych włosach...i co jeszcze? :haha::oklaski: 

Wystarczy,wystarczy bo zaraz zaczną do nas dzwonić z propozycjami innej pracy niż w opiece  :haha:

Edytowane przez INEZ
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba pracy szukałam. :d:d:d

A ja już mam stresa bo jutro podopieczna idzie na fizykoterapię ( Tages Pflege ) i już kombinuje. Mierzy temperaturę ( 36,6 ), odmówiła umycia głowy, po południu zjadła kilka dużych i słodkich ciastek i potem się wypierała ( nawet jak jej pokazałam puste opakowanie ) jak jej cukier podskoczył.

Przestawiłam część zegarków i budzików o pół godziny do tyłu, resztę przestawię rano. Będzie znów rano stres, kłótnia i krzyki. :( Ale rodzina uważa że musi a ja w nagrodę mam 8 godzin wolnego. Byle tylko wytrzymać rano... Bo potem wraca radosna jak skowronek. :d

Trzymajcie kciukasy.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@1bozka witaj w progach rozkochanego forum,,,mamy tutaj forum trochę matrymonialne ale i też jest portal randkowy,,a czego tutaj nie ma,,wszystko jest,,,szalone opiekunki,,ale takie z dużym humorem i dla Ciebie za odwagę i za wytrwałośc na Uk :wino:  ,,,i dla calej reszty rozpitej i rozdartej gromady :wino::wino::wino::wino:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Chyba pracy szukałam. :d:d:d

A ja już mam stresa bo jutro podopieczna idzie na fizykoterapię ( Tages Pflege ) i już kombinuje. Mierzy temperaturę ( 36,6 ), odmówiła umycia głowy, po południu zjadła kilka dużych i słodkich ciastek i potem się wypierała ( nawet jak jej pokazałam puste opakowanie ) jak jej cukier podskoczył.

Przestawiłam część zegarków i budzików o pół godziny do tyłu, resztę przestawię rano. Będzie znów rano stres, kłótnia i krzyki. :( Ale rodzina uważa że musi a ja w nagrodę mam 8 godzin wolnego. Byle tylko wytrzymać rano... Bo potem wraca radosna jak skowronek. :d

Trzymajcie kciukasy.

Zaparz jej cały dzban melisy :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

i nóżkach jak sarenki :d i zęby jak perełki :oklaski:

Co do tych nóżek to byłabym ostrożna ale ząbki są ok szczególnie proteza @Mirelka1965 bo ostatnio nawet już się nie obija po ścianach ,szafach i drzwiach ba nawet kafelek na tarasie nie tłucze :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maria Jolanta wytrzymasz ,,tylko stres,,żadnego stresu,,spokojnie ,,musisz ją wyprowadzic na manowce ,,coś naoopowiadać ,że tam dopiero będa cudne męskie twarzyczki nowe ,,nowi pacjenci itd, nie wiem na co mozna by bylo Twoją babcię naciągnąc,,może na czekoladki:oklaski:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jolantapl. napisał:

Co do tych nóżek to byłabym ostrożna ale ząbki są ok szczególnie proteza @Mirelka1965 bo ostatnio nawet już się nie obija po ścianach ,szafach i drzwiach ba nawet kafelek na tarasie nie tłucze :p

Bo ma nową ,,perełkową i na super glu przybitą,,,:przekleństwa: w życiu nie wyleci już,,trzeba by było:grzmotnąć: ją wybić,,,ale nie  @Mirelka1965:hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

@Maria Jolanta wytrzymasz ,,tylko stres,,żadnego stresu,,spokojnie ,,musisz ją wyprowadzic na manowce ,,coś naoopowiadać ,że tam dopiero będa cudne męskie twarzyczki nowe ,,nowi pacjenci itd, nie wiem na co mozna by bylo Twoją babcię naciągnąc,,może na czekoladki:oklaski:

Na przystojnego dziadka :love:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...