Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Znaczy się masz urodzinki i się starzejesz ? :trele:

Absolutnie nie, bo liczniki są różne  :trele: W moim przypadku to czasoprzyspieszacz czyli stelomierz, a gdyby to urodzinki miały być, to musiałabym być genialnym dzieckiem w wielu dziedzinach...czytaj w opiece :haha:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i dziékuje za dodanie mnie na forum.Z przyjemnosciå czytam Wasze posty ,sprawdzalam inne fora opiekunek w sieci ale to masakra jakas jedna wielka klotnia, o co? Chyba same nie wiedzå o co.Jestem opiekunkå tak jak Wy tylko pracowalam rok w Angli. Wlasnie wrócilam do domu i powoli mysle o wyjezdzie do DE.Tylko ze zamiast po niemiecku bede mowic po angielsku. Moj niemiecki jest raczej podstawowy z elementami angielskiego W zasadzie to chcialam sie  Z Wami przywitac  pozdrawiam i milego wieczoru zyczé:d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

Witam wszystkich i dziékuje za dodanie mnie na forum.Z przyjemnosciå czytam Wasze posty ,sprawdzalam inne fora opiekunek w sieci ale to masakra jakas jedna wielka klotnia, o co? Chyba same nie wiedzå o co.Jestem opiekunkå tak jak Wy tylko pracowalam rok w Angli. Wlasnie wrócilam do domu i powoli mysle o wyjezdzie do DE.Tylko ze zamiast po niemiecku bede mowic po angielsku. Moj niemiecki jest raczej podstawowy z elementami angielskiego W zasadzie to chcialam sie  Z Wami przywitac  pozdrawiam i milego wieczoru zyczé:d

Witaj w naszych gościnnych progach :) Dzisiaj nawet widziałam ofertę pracy w de dla osoby z podstawowym niemieckim i komunikatywnym angielskim więc na pewno znajdziesz coś dla siebie :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

 

 

Cytuj
2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

image.thumb.png.98623157912f58375d0c6a00f51e9b51.png to moja zamówiona pogoda na 19-go....bez deszczu, śniegu, wiatru.... :oklaski:

 

Przecież w samolocie ani deszcz ani śnieg nie pada O.o a i wiatr Ci tyłka nie przewieje więc nie rozumie o co Ci chodzi z tą pogodą ha ha

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, 1bozka napisał:

Witam wszystkich i dziékuje za dodanie mnie na forum.Z przyjemnosciå czytam Wasze posty ,sprawdzalam inne fora opiekunek w sieci ale to masakra jakas jedna wielka klotnia, o co? Chyba same nie wiedzå o co.Jestem opiekunkå tak jak Wy tylko pracowalam rok w Angli. Wlasnie wrócilam do domu i powoli mysle o wyjezdzie do DE.Tylko ze zamiast po niemiecku bede mowic po angielsku. Moj niemiecki jest raczej podstawowy z elementami angielskiego W zasadzie to chcialam sie  Z Wami przywitac  pozdrawiam i milego wieczoru zyczé:d

:witam:  W naszym gnieździe nie ma kłótni....za często :haha: Z dziobów jedzonka nie wyszarpujemy, co najwyżej słodkości spijamy....:tak2: A tak na serio, to dobrze trafiłaś...do ludzi normalnych, serdecznych, miłych, pomocnych, uprzejmych, przyjaznych i.......starczy tego samochwalstwa :donos::tak2: Czuj się jak u siebie :cmok: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

A chodzi o to, żeby ten samolot normalnie i o czasie wystartował :trele:

Ty to do takich drobiazgów wagę przywiązujesz 2 dni w tą czy w tamtą to przecież żadna różnica :trele: a zawsze jakiś strajk pilotów czy innego personelu  obsługi lotniska może się przytrafić :trele:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

:witam:  W naszym gnieździe nie ma kłótni....za często :haha: Z dziobów jedzonka nie wyszarpujemy, co najwyżej słodkości spijamy....:tak2: A tak na serio, to dobrze trafiłaś...do ludzi normalnych, serdecznych, miłych, pomocnych, uprzejmych, przyjaznych i.......starczy tego samochwalstwa :donos::tak2: Czuj się jak u siebie :cmok: 

:tak2: super dzieki.Jesli macie ochote to poopowiadam Wam jak tam w tym UK ju a tez widzialam i przeszlam wiele

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Absolutnie nie, bo liczniki są różne  :trele: W moim przypadku to czasoprzyspieszacz czyli stelomierz, a gdyby to urodzinki miały być, to musiałabym być genialnym dzieckiem w wielu dziedzinach...czytaj w opiece :haha:;)

Myślałam o 6 z przodu. :trele::trele::trele:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

:witam:  W naszym gnieździe nie ma kłótni....za często :haha: Z dziobów jedzonka nie wyszarpujemy, co najwyżej słodkości spijamy....:tak2: A tak na serio, to dobrze trafiłaś...do ludzi normalnych, serdecznych, miłych, pomocnych, uprzejmych, przyjaznych i.......starczy tego samochwalstwa :donos::tak2: Czuj się jak u siebie :cmok: 

Zapomiałaś dodać wesołych i dowcipnych :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

:tak2: super dzieki.Jesli macie ochote to poopowiadam Wam jak tam w tym UK ju a tez widzialam i przeszlam wiele

A wiesz że ja dopiero po kilku miesiącach zajarzyłam że w UK też mogłam pojechać do pracy w opiece ? Byłoby mi łatwiej bo angielski znałam a niemieckiego musiałam się nauczyć. Na pierwszym zleceniu z córkami rozmawiałam po angielsku bo mój niemiecki był tragiczny.

Opowiadaj, ciekawa jestem czy jest jakaś różnica czy nie ?

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

:tak2: super dzieki.Jesli macie ochote to poopowiadam Wam jak tam w tym UK ju a tez widzialam i przeszlam wiele

Pisz ,opowiadaj w różnych tematach się udzielaj ,pij z nami kawę przekomażaj się ,smuć i wesel dziel się swoimi doświadczeniami ,wiedzą nas Wszystko interesuje praca w opiece to praca w opiece obojętnie w jakim kraju no i jeszcze zapalić też możesz z nami jak palisz ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, 1bozka napisał:

Witam wszystkich i dziékuje za dodanie mnie na forum.Z przyjemnosciå czytam Wasze posty ,sprawdzalam inne fora opiekunek w sieci ale to masakra jakas jedna wielka klotnia, o co? Chyba same nie wiedzå o co.Jestem opiekunkå tak jak Wy tylko pracowalam rok w Angli. Wlasnie wrócilam do domu i powoli mysle o wyjezdzie do DE.Tylko ze zamiast po niemiecku bede mowic po angielsku. Moj niemiecki jest raczej podstawowy z elementami angielskiego W zasadzie to chcialam sie  Z Wami przywitac  pozdrawiam i milego wieczoru zyczé:d

Witaj serdecznie :bukiet: Prawie każdy z nas zaczynał prace z podstawowym niemieckim , ale nie każdy mógł posiłkować się angielskim :dobrze: wiec startujesz z lepszej pozycji :tak2: A możemy się dowiedzieć , czy masz jakąś córkę na wydaniu ? :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

Witaj serdecznie :bukiet: Prawie każdy z nas zaczynał prace z podstawowym niemieckim , ale nie każdy mógł posiłkować się angielskim :dobrze: wiec startujesz z lepszej pozycji :tak2: A możemy się dowiedzieć , czy masz jakąś córkę na wydaniu ? :love:

Dziewczyna nie w temacie może i nie wie że dzisiaj swatamy nasze dzieciaki. :oklaski:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, violka napisał:

Witaj serdecznie :bukiet: Prawie każdy z nas zaczynał prace z podstawowym niemieckim , ale nie każdy mógł posiłkować się angielskim :dobrze: wiec startujesz z lepszej pozycji :tak2: A możemy się dowiedzieć , czy masz jakąś córkę na wydaniu ? :love:

Ba żeby tylko z podstawową znajomością ja bez znajomości języka pojechałam do niemieckojęzycznej rodziny :smutek:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maria Jolanta napisał:

A wiesz że ja dopiero po kilku miesiącach zajarzyłam że w UK też mogłam pojechać do pracy w opiece ? Byłoby mi łatwiej bo angielski znałam a niemieckiego musiałam się nauczyć. Na pierwszym zleceniu z córkami rozmawiałam po angielsku bo mój niemiecki był tragiczny.

Opowiadaj, ciekawa jestem czy jest jakaś różnica czy nie ?

 

Ja pracowalam jako domicylary care assistant czyli dostajesz kilka zlecen w ciagu dnia.Na poczatku wydawalo mi sie ze jest ok ale z czasem to nie tak latwo.Prace zaczynalam o 7 rano konczylam o 22 i tak w kolko.Jeden dzien w tygodniu wolny.Rano wiadomo toaleta snisdanie lekarstwa na to godzina czasu i nastepny klient i to samo o 11 lunch wiec znow kilka pacjetow i obiad kolacja najgorzej kiedy do pacjentow trzeba bylo isc w nocy do 22 Oczywiscie z przerwami w ciagu dnia.I tak co dzien.Jednak firma bardzo dbala o nas tam nie bylo mowy zeby pacjenci grymasili chyba ze ktoras cos zawalila.To jest temat rzeka kazdy dzien kazdy pacjent Tam sa lifty odpowiednie lozka i wogole caly sprzet tam starsi i nieoelnosorawni dostaja za free.Ogolnie to niektorzy dziwia sie dlaczego wrocilam no bo rodzinaPieniadze dobre firma dobra ale jednak rok to dlugo.Wole na krotkie zlecenia i powrot

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, violka napisał:

Witaj serdecznie :bukiet: Prawie każdy z nas zaczynał prace z podstawowym niemieckim , ale nie każdy mógł posiłkować się angielskim :dobrze: wiec startujesz z lepszej pozycji :tak2: A możemy się dowiedzieć , czy masz jakąś córkę na wydaniu ? :love:

Tak we wrzesmiu wychodzi za ten måz ale mam syna przystojniak 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...