Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

Same ?

Nie mam pojęcia ale w domu będę dzień przed Wigilią i porządki na pewno będą ostatnią rzeczą jaka mnie zainteresuje. :d

 

Jestes szczęsciara,,tak trzymać,,porządki Ciebie nie dotyczą,,,ale jak zobaczysz jakieś nie dociągnięcia to zachasasz rękawy i dawaj szmato i szczoto do dzieła,,tak juz mamy,,,ja w brudzie też bym nie wysiedziała za nic w świecie,,:dobrze:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Blondi napisał:

Jestem jestem!!! tak czytam Was i o Waszych powrotach do domu i o tych sprzątaniach i właśnie dochodzę do wniosku ,że powrót do domu jako na urlop to ma się daleko do  tego urlopu,,:grzmotnąć: zapiernicz i sprzątanie kątów,,,raz zjechalam do domu,nie zapowiadając się ,że wracam ,,mało sie nie przewrócilam,,,powiedziałam,że ja nie jestem sprzątaczką i nie będe komuś sprzątać ,,koniec ,,kropka,,po 3 dniach pojechałam spowrotem na urlop do De,,,następnym razem jak wróciłam do Pl to lśniło wszystko,,przygotowane i czysciutko,,ale mimo wszystko zawsze znalazlam nie jedno do wyczyszczenia ,,,także każdy z nas, widzę ma co nie co do sprzątania,,ale ja już od jakiegoś czasu palcem nie dotykam niczego jak wracam do domu,,,dosc,,sprzątaczkę niech sobie zatrudnią jak nie potrafią porządku utrzymać,,,

teraz jak wracam do drugiego mojego domu,,ale mam tych chałup teraz ,,,to mam cieplutko i czysciutko,,i jeszcze świątecznie ,,prawdziwy dom,,przytulny ,,mało tego nic mnie nie interesuje,,

Te nasze domowniki to mają nas za roboli ,,ale ja się nie dam ,,wiem,że potrafią zrobić błysk i wszystko łącznie z oknami i firankami wypucować to prosze pucowac,,ja jak wrócę to mam sie czuć jak u siebie w domu.ale czystym domu,,,,,:oklaski:

Hi, hi, hi.....A ja nawet nie musiałam na nikogo krzyczeć, ani opierniczać, ani się obrażać :haha: Odkąd moja Córka najpierw, a później teściowa się wyprowadziły, a synek został sam na gospodarstwie, to ja wracam do domu, a tam...........BŁYSK :oklaski: I nie interesują mnie świąteczne porządki, bo na bieżąco dom jest sprzątany :oklaski: A jak synek okien w tym roku nie umyje, to......nic się nie stanie, świat się nie zawali, nikomu krzywda się nie stanie z bardzo prostego powodu: 5a2fc2db5fc55_sentencjaomnie.png.24b9be95bf64e66e0837ed9aa748d8fe.png czyli porządki niech robią ci co muszą lub chcą :haha: A okna poczekają do przyszłego roku , czy im się podoba, czy nie :haha::oklaski: I jadę na prawdziwy urlop do domu, a w święta będę świętować, a nie odpoczywać po harówce :oklaski: I tego życzę wszystkim :cześć3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Blondi napisał:

Jestes szczęsciara,,tak trzymać,,porządki Ciebie nie dotyczą,,,ale jak zobaczysz jakieś nie dociągnięcia to zachasasz rękawy i dawaj szmato i szczoto do dzieła,,tak juz mamy,,,ja w brudzie też bym nie wysiedziała za nic w świecie,,:dobrze:

@Blondi a niby dlaczego trzeba te rękawy zakasywać? Ci co mieszkają, niech dbają, a ci co na krótko przyjeżdżają to niech te wszystkie niedociągnięcia wzrokiem omijają :d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, jolantapl. napisał:

@Mirelka1965 a ten Twój syn to ile ma lat?O.o jest jeszcze wolny?:$ bo dla córki jakiegoś porządnego chłopaka chce znależć bo ona to straszna bałaganiara jest ale za to ładna i dobrze gotuje :)

Ja bardzo chętnie, bo poszukuję fajnej Synowej :donos:, tylko co na to Twoja Córcia? Mój Synek trochę dla niej za stary, bo 11 lat różnicy :smutek: Ale jakby, co, to ja pierwsza w kolejce :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

@jolantapl. ja mam dwie córki, co prawda z przychówkiem ale też na wydaniu. :trele:

@Maria Jolanta jakby nie wyszło z młodą od @jolantapl., to dajesz namiary na swoje Córunie...mnie przychówek nie przeszkadza, a moja latorośl została przeze mnie na okoliczność przychówku poinstruowana, że będziemy kochać jak swoje, więc przeciwwskazań nie widzę :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Mirelka1965 napisał:

@Blondi a niby dlaczego trzeba te rękawy zakasywać? Ci co mieszkają, niech dbają, a ci co na krótko przyjeżdżają to niech te wszystkie niedociągnięcia wzrokiem omijają :d 

Nie każdy ma tyle szczęścia co Ty :( Jakbyś zobaczyła jak wygląda mój domek , to albo uciekłabyś do De , albo zagryzła zęby i wzięła się do roboty . Uwierz mi , że w takim syfie nawet najbardziej cierpliwy i wyrozumiały anioł nie wysiedziałby >:( a najciekawsze jest to , że ponoć całą niedzielę sprzątali O.o Zawsze im mówię , że tylko i wyłącznie ze względu na psa wracam do domu :haha:Postawiłam na komodzie skarbonkę i od dzisiaj codziennie będą do niej wrzucać po dwa zł na poczet przyszłej sprzątaczki , którą zatrudnię przed moim kolejnym  powrotem .:dobrze: Tylko gdzie ja znajdę taką odważną , która podejmie się tego wyzwania i nie ucieknie zaraz po wejściu :smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Nie każdy ma tyle szczęścia co Ty :( Jakbyś zobaczyła jak wygląda mój domek , to albo uciekłabyś do De , albo zagryzła zęby i wzięła się do roboty . Uwierz mi , że w takim syfie nawet najbardziej cierpliwy i wyrozumiały anioł nie wysiedziałby >:( a najciekawsze jest to , że ponoć całą niedzielę sprzątali O.o Zawsze im mówię , że tylko i wyłącznie ze względu na psa wracam do domu :haha:Postawiłam na komodzie skarbonkę i od dzisiaj codziennie będą do niej wrzucać po dwa zł na poczet przyszłej sprzątaczki , którą zatrudnię przed moim kolejnym  powrotem .:dobrze: Tylko gdzie ja znajdę taką odważną , która podejmie się tego wyzwania i nie ucieknie zaraz po wejściu :smutek:

A ja właśnie taką metodą osiągnęłam zamierzony cel :oklaski: Albo posprzątane na bieżąco, albo zatrudniam panią, a płaci ten, kto nie sprząta...i działa :d Ponieważ Synek jest sam na prawie dwustu metrach, to w jednym tygodniu sprząta jedną kondygnację, a w drugim drugą. I nawet kwiatki co tydzień podlewa :tak2: Ale inaczej było, jak jeszcze dwie panie z nami mieszkały :smutek: Tragedia.....Córcia artystka....teściowa leniwiec....i wszyscy patrzyli na siebie....masakra....A teraz luuuuuuuzik :oklaski: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

@Maria Jolanta jakby nie wyszło z młodą od @jolantapl., to dajesz namiary na swoje Córunie...mnie przychówek nie przeszkadza, a moja latorośl została przeze mnie na okoliczność przychówku poinstruowana, że będziemy kochać jak swoje, więc przeciwwskazań nie widzę :tak2:

Nie właz mi w paradę >:( Mój synek będzie najlepszym mężem :d Ma tylko małą wadę z którą mądra dziewczyna sobie poradzi :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Oddaj mi jedną :d Szukam synowej . Może być nawet z gromadką dzieci :d Będę najlepsza teściową na świecie :d:love:

Hi, hi, hi.......zaraz zorganizujemy jakiś forumowy portalik dla młodych na wydaniu :oklaski: Przy czym to matki będą decydować :cześć3:  Albo tablicę ogłoszeń: "oddam w dobre ręce syna/córkę, lat....wzrost....cechy charakterystyczne....upodobania.....możliwości....umiejętności.....und so weiter :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Hi, hi, hi.......zaraz zorganizujemy jakiś forumowy portalik dla młodych na wydaniu :oklaski: Przy czym to matki będą decydować :cześć3:  Albo tablicę ogłoszeń: "oddam w dobre ręce syna/córkę, lat....wzrost....cechy charakterystyczne....upodobania.....możliwości....umiejętności.....und so weiter :oklaski:

Dostałam olśnienia :d Patrząc na hobby i zainteresowania Twojej córci , to byłaby idealną partnerką dla mojego syna :d A na obiadek , zapraszaliby nas do restauracji , żebyśmy nie musiały oglądać ich gniazdka O.o Najwazniejsze , że sami ze sobą czuliby się wspaniale :dobrze::love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę swoje 5 groszy wsadzić ,,chodz nie mam nikogo na wydaniu,,bo już wydane i mam jeden problem z głowy bo mają się wszyscy bardzo dobrze,,,ale tak wczoraj rozmawialiśmy o sąsiadach i mój słodziak mówi ,ze sąsiad teraz jakis inny,,zaczął mi opowiadac jak sąsiadzi szukali dla niego partnerki,,np, jedna pani blondynka ,ładna ale tłusta ,,10 lat młodsza i zdjęcie mu pokazali i nr telefonu dali,,,mój slodziak z grzeczności zadzwonił raz i drugi,,a piękna pani na wydaniu nie odbierała telefonu ,,a u słodziaka dużo nie trzeba ,,skreslił panią,,pani tłumaczyla ,że ma smutki i jest zmeczona itd, ok! następną mu podesłali,,no patrzą facet zaradny i sam to chcieli pomóc,,a słodziak sam sobie szukał w internecie lali,,i sciągnął sobie lalę ale mało tego ,że sciągnąl i jest juz zajęty to jeszcze dlaczego nie z De a z Pl:$ tutaj mają ludzie co obserwować ,,sąsiedzi się nie nudzą,,a jeszcze jak sąsiad usłyszał ,że na Hiszpanię jedziemy i to na tak długo ,,to już w ogóle obraza na cały świat,,minie wszystkim zazdrosć jak wrócimy,,,ale ja mówię ,,a teraz czekają kiedy lala zniknie" hahhaha kiedy zostawi ten świat bajkowy i słodziaka,,,może się doczekają ,,a może nie!!!życie pokaże,,

Ale różne sposby na zawarcie nowej znajomosci są dobre,,nieraz takie pośrednictwo w zapoznaniu się służy na dobe lata,,także dawać dziewczyny wolne i dawać facetów ,,niech sobie pogruchają,,nie mają nieraz odwagi kogos poderwać albo sa nieśmiali,,albo się wstydzą,,nie to co ich rodzice ,,odważni klepacze ,,:love:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, violka napisał:

Dostałam olśnienia :d Patrząc na hobby i zainteresowania Twojej córci , to byłaby idealną partnerką dla mojego syna :d A na obiadek , zapraszaliby nas do restauracji , żebyśmy nie musiały oglądać ich gniazdka O.o Najwazniejsze , że sami ze sobą czuliby się wspaniale :dobrze::love:

Piękne marzenia na przyszłośc ,,ale warto marzyć ,,,bo a nuż sie sprawdzi,,:oklaski:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

@jolantapl. ja mam dwie córki, co prawda z przychówkiem ale też na wydaniu. :trele:

To jeszcze lepiej nie musiałaby na wnuki czekać i miałabym dla kogo ubranka i zabawki kupować w de bo zawsze coś kupie nie mogę się powstrzymać jak jakieś ładne rzeczy widzę a potem rozdaje po rodzinie ale cicho parę rzeczy mam odłożone w szafie jakby coś :dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...