Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A, tak na marginesie, to znajdzie się tam jeszcze kawałek miejsca dla męża? :donos:

Zawsze jak wracam do domu , to moi panowie przez pierwszy dzień nie mogą się do mnie zbliżać , bo piesek jest bardzo zazdrosny i chce się nacieszyć swoją pańcią . Więc kuszelkuję się dzisiaj tylko z sierśćciuchem :haha::donos: no chyba , że go wcześniej uśpię , to może się uda zmienić partnera  :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Zawsze jak wracam do domu , to moi panowie przez pierwszy dzień nie mogą się do mnie zbliżać , bo piesek jest bardzo zazdrosny i chce się nacieszyć swoją pańcią . Więc kuszelkuję się dzisiaj tylko z sierśćciuchem :haha::donos: no chyba , że go wcześniej uśpię , to może się uda zmienić partnera  :haha:

Powodzenia w usypianiu córci życzę, oby skutecznie i szybko :haha::d:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, violka napisał:

Zawsze jak wracam do domu , to moi panowie przez pierwszy dzień nie mogą się do mnie zbliżać , bo piesek jest bardzo zazdrosny i chce się nacieszyć swoją pańcią . Więc kuszelkuję się dzisiaj tylko z sierśćciuchem :haha::donos: no chyba , że go wcześniej uśpię , to może się uda zmienić partnera  :haha:

To Ty masz problem:rozpacz: ale  trzeba się wczuć w nowy klimat po pracy w De,,,piwko super stawia na nogi ,,,zmęczenie swoje robi,ale co tam ogarniesz wszystko i wszystkich,,,:love:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, jolantapl. napisał:

Ja wczoraj nawet nie miałam siły się niczego napić :( ale za to dzisiaj i adwocat z Aldi i likier pomarańczowy nie zaznają spokoju no ale nie będę taka z wami się chętnie podzielę no to proszę się częstować :wino::wino::wino::wino::wino::wino::wino::wino:tylko z umiarem proszę :serce:

Ty mnie nie kuś >:( Ja w pracy jestem...pogadamy za 7 dni :trele: A w temacie likieru pomarańczowego....gdzie kupowałaś? Nigdy nie kupowałam...warto? :$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jolantapl. właśnie przed chwilą była rozmowa ,,o Advokacie -hahahha ja też lubię od czasu do czasu ten przysmak,,kilka flaszek będzie kupionych dla mnie ,,jak lubie ? to nie ma sprawy,,,likier winowy jest całkiem inny ,,inny smak a likier na bazie wódeczki to dopiero to ,,co też bardzo lubię,,,ale sie rozpijemy na koniec tego roku:wino::wino: a co tam,,,raz się zyje,,a potem do łóżeczka i smacznie odpocząc po zalaniu pałki:grzmotnąć::oklaski: jak ja dawno nie byłam pijana,,,boże nie  pamiętam tego stanu rzeczy:trele: zresztą czy jestem trochę narąbana to zawsze spokój we mnie siedzi ,,,pokażę słodziakowi jaka mogę być grzeczniutka ,,hahahha

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Blondi napisał:

@jolantapl. właśnie przed chwilą była rozmowa ,,o Advokacie -hahahha ja też lubię od czasu do czasu ten przysmak,,kilka flaszek będzie kupionych dla mnie ,,jak lubie ? to nie ma sprawy,,,likier winowy jest całkiem inny ,,inny smak a likier na bazie wódeczki to dopiero to ,,co też bardzo lubię,,,ale sie rozpijemy na koniec tego roku:wino::wino: a co tam,,,raz się zyje,,a potem do łóżeczka i smacznie odpocząc po zalaniu pałki:grzmotnąć::oklaski: jak ja dawno nie byłam pijana,,,boże nie  pamiętam tego stanu rzeczy:trele: zresztą czy jestem trochę narąbana to zawsze spokój we mnie siedzi ,,,pokażę słodziakowi jaka mogę być grzeczniutka ,,hahahha

A ja Advocaata to wożę nie do picia, tylko do kremu, do tortu bezowego, mojego ulubionego :d I chociaż nie zalewam pałki, to po zjedzeniu paru kawałeczków, czuję w czubie, jak lubię :trele:

A co to za likier "winowy"? O.o Mnie się zawsze wydawało, że likier to na bazie wódeczki lub spirytku? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ty mnie nie kuś >:( Ja w pracy jestem...pogadamy za 7 dni :trele: A w temacie likieru pomarańczowego....gdzie kupowałaś? Nigdy nie kupowałam...warto? :$

Warto w Aldi Chadess się nazywa i tylko niecałe 7 euro kosztuje to taki odpowiednik Marniera ale ten kosztuje 9.99 i nie wszędzie można dostać buteleczka 0,7 pije się jak drinki nie trzeba niczym zapijać a ma aż 40 więc trzeba uważać bo szybko można przeholować O.o:$:trele:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, jolantapl. napisał:

Warto w Aldi Chadess się nazywa i tylko niecałe 7 euro kosztuje to taki odpowiednik Marniera ale ten kosztuje 9.99 i nie wszędzie można dostać buteleczka 0,7 pije się jak drinki nie trzeba niczym zapijać a ma aż 40 więc trzeba uważać bo szybko można przeholować O.o:$:trele:

Zakonotowała wsie informacje :cześć3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Blondi napisał:

Nie strachaj mnie,,za żadnym zakrętem ,,,za zakrętem ujrzę zawsze piękną dalszą drogę ,,która doprowadzi mnie do celu,,do nowego domu ,,na 3 miesiące,,wytrzymam ??? to jest pytanie,,ale pobyt będzie zależał ode mnie,,jak mi będzie pasowało ,,to ok,! jak nuda ,gdzie raczej u mnie tego nie powinno być ,,to możemy wracać do innego domu,,itd,itd,  ale jak  ja się roztańczę ,to mnie będzie ciężko wyciągnąc z takiego klimatu,,,albo jak zaczerpnę kąpieli w morzu,,to przepadłam już,,ja moge po kilka razy wskakiwac i siedzieć w nawet w troche  zimno-cieplej  wodzie,,och ach ,,,będzie się działo,,:oklaski: przechodze na owoce i warzywa i mięcho,,,i gimnastykę,,rzezbienie talii,,,,której już chyba nic nie pomoże w tym wieku ale można pomarzyć,,,:święty:

Blondi a co z netem  po drodze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was Kochani :serce: Ostatnio bywam rzadko, ale jakkolwiek by nie było...

O Was Wszystkich :serce: Bez wyjątku zawsze i wszędzie pamiętam...

Bardzo serdecznie pozdrawiam Każdą i Każdego z Was :) Życząc spokojnej nocy i bajecznych snów...

2c610489769a7476ec86bb7811dc1bb4,51,1.jpg

Edytowane przez Hal
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Hal napisał:

Witam Was Kochani :serce: Ostatnio bywam rzadko, ale jakkolwiek by nie było...

O Was Wszystkich :serce: Bez wyjątku zawsze i wszędzie pamiętam...

Bardzo serdecznie pozdrawiam Każdą i Każdego z Was :) Życząc spokojnej nocy i bajecznych snów...

2c610489769a7476ec86bb7811dc1bb4,51,1.jpg

Super @Hal że się odezwałaś :witam: Odzywaj się częściej, pisz co u Ciebie, gdzie jesteś, co porabiasz....my tęsknimy :cmok: Dziękuję za życzenia, pozdrawiam :cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sayonara 52 napisał:

Blondi a co z netem  po drodze?

Jak to co z netem??? internet super już na mnie czeka a i swój mam z sobą,,:oklaski: No jak sobie wyobrazić można mnie bez neta:grzmotnąć::rozpacz: zawsze sobie radzę aby miec chodz ciutkę okna na świat,,a jadę do cywlizacji do jasnej ciasnej,,,:święty: ma być wypas ,,bo jak nie to Blondi w tył zwrot i rozkaz wyda ,,:przekleństwa:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Co się martwisz.... @Blondi ma pakiet polski, da radę :haha:

I to jest dobra ,,bardzo dobra odpowiedz:oklaski: pakiet mam nowy od wczoraj to mogę szaleć ,,ile wlezie,,ale piłam już Advokata,,,słodziak kupił najdroższy jaki byl, bo ma byc orginał i zadowolony cały ,że ja lubię,,,On jeszcze tak naprawdę nie wie co ja najbardziej lubię-hahhaha

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Super @Hal że się odezwałaś :witam: Odzywaj się częściej, pisz co u Ciebie, gdzie jesteś, co porabiasz....my tęsknimy :cmok: Dziękuję za życzenia, pozdrawiam :cześć:

Witaj Mirelko :serce: Również za Wami Wszystkimi tęsknię, ale życie płata różne figle i nie zawsze moge tu z Wami być :) lecz pomimo to, zawsze Was Wszystkich w sercu mam :serce: Na obecną chwilę w domku, a co życie przyniesie to się okaże i wtedy dam Wam znać :) Tymczasem moc serdeczności z Wami zostawiam...

A to ja w Gdyni u mojej Wnusieńki w odwiedzinach w jej szkole sztuk pięknych... Dobranoc Kochani :serce:

21124054_1465423193541974_1556430274_n.jpg

Edytowane przez Hal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Pora pożegnać dzisiejszy dzień i przygotować się na przyjęcie kolejnego, wspaniałego dnia z Wami :1007_hearts: Zatem kochane Opiekunkowo, mówię  5a2ee920325cc_dobrejnocy.jpg.f69efbd7006de4e7c23f9ea5618f86db.jpg i życzę wszystkim kolorowych snów :cmok: Do jutra :cześć:

Dziękuje z Wzajemnością Mirelko :serce:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...