Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, erika napisał:

muszę się pochwalić,był u mnie mikołaj:oklaski: tym mikołajem wieczornym była córka mojej pdp. Zanim wręczyła nam upominki to szybko po czapkę mikołajkową pobiegłam ,  , nałożyłam jej na głowę i mówię to teraz możesz być Nikolaus . Wiecie jaka była radocha :serce:  Taka mała rzecz a bardzo cieszy

Wierzę :) Te małe rzeczy zawsze są największe :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Na górze róże, Blondi na dole, ma już słodziaka arlekiny.jpg.ca09253ce8abfe9a7c8bee05080cb55c.jpg i szczęścia za dwoje :hura:

Wyobrazcie sobie ,że właśnie wytańczyłam się teraz ze słodziakiem,,jestem mokra ,,ale ja nie moge z nim poważnie tanczyć:święty: bo bym go schrupała ,,wie dobrze ,że mnie energia roznosi ,,,ale tańce były i fajnie spędzamy czas ,,:serce:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Idziemy :papieros:?

Ostatnio tak ograniczyłam ilość fajek , że w nagrodę kupiłam sobie w Dm , reniferka na biegunach :love: A teraz w tych emocjach jaram jak głupia O.o ale z Tobą zapalę jeszcze jednego :d Teraz sobie wytłumaczę , że to przez forumowe kusicielki :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Ostatnio tak ograniczyłam ilość fajek , że w nagrodę kupiłam sobie w Dm , reniferka na biegunach :love: A teraz w tych emocjach jaram jak głupia O.o ale z Tobą zapalę jeszcze jednego :d Teraz sobie wytłumaczę , że to przez forumowe kusicielki :cool:

Ooooooo ja mogę być kusicielką..... Czemu nie....:haha:100091_balwanki_mikolajka.thumb.jpg.327dbb3e27248f4bc7fe6bc9628469a0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Łukasz napisał:

dzięki jolantapl.:love:

ktoś kiedyś powiedział, że najlepsze pomysły przychodzą do głowy po ...piwie, haha. Po przyjeździe ze szteli spotkałem się ze znajomymi na piwku. I rozmowa zeszła na temat dzisiejszego dnia...Postanowliśmy ,żeby zrobić dzieciom naszego Mikołaja, zrzuciliśmy się po stówce i dziś rano podjechaliśmy do dużego marketu...zakupiliśmy za 500 zł dla 12 dzieci z Domu Samotnej Matki trochę produktów. .Kolega wczoraj załatwił strój mikołajkowy i potem w trójkę pojechaliśmy obdarować dzieciaki  słodyczami,owocami i małymi maskotkami...W podzięce uśmiech...Serce się kraje na widok tych smutnych dzieci...Bez taty...Takich chwil mają mało:(:)

Jestescie WIELCY!!!:1007_hearts:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...