Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Blondi napisał:

Ja jestem zawsze szybka na takie wyskoki,,,5 min, i gotowa,,,idziemy przed siebie,,,śmiało...wszystko co macie do oddania zabieramy z sobą ,zabawimy się w Mikołajki,,:694_gift::691_balloon::694_gift:

oj to sie nazbiera...moje karty kredytowe z wykorzystanym limitem pare malych debetow...moge to tez zabrac??:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A czemu? :donos: Toć @violka jako żywa :tak2: Twoje zdjęcie też bym wstawiła, ale kolor włosów nieznany mi jest :haha: Wczoraj @violka przyznała się do sztucznej inteligencji, stąd trafiłam :haha:

A @violka  to spryciara oponkę zasłoniła rękami :p jak to pozować do zdjęć też trzeba umieć ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, jolantapl. napisał:

A poznasz mnie z tymi kolegami? :):love:

a dlaczego nie ? :love: To znajomi, dwie dziewczyny i dwóch kolegów ze szkoły policealnej dla opiekunów osób starszych...dwie osoby pracują gdzieś w Heimie w DE, a dwie osoby , dziewczyny, mające małe dzieci, w prywatnym domu dla starszych osób z Niemiec, oczywiście w Polsce:) ze względu na klientelę, a zwłaszcza pojemność ich portfeli, zarabiają 3800 złotych brutto ... co im wystarcza :) tylko, że tam jest bariera wiekowa ... zatrudnienie dla osób do 40 roku życia....więc nie mam szans, haha:p:)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A czemu? :donos: Toć @violka jako żywa :tak2: Twoje zdjęcie też bym wstawiła, ale kolor włosów nieznany mi jest :haha: Wczoraj @violka przyznała się do sztucznej inteligencji, stąd trafiłam :haha:

Tylko dlatego , że jestem dzisiaj miła dla zwierząt :świnia: Zostawię to bez komentarza :trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...