Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, lucyna.beata napisał:

@violka

wezmiemy po szklaneczce grzanca..bedzie wesolo..:dyskusja:

kto jeszcze idzie?????

jak dzionek minał?

mi sie nie dluzylo bo troche zajec miałam...ale mam nadzieje, ze osiagnelam to co sobie zalozylam:oklaski:

U mnie początek dnia nuuudny , pózniej wisiałam na telefonie i zrobiło się weselej . Po południu zaliczyłam z babcią bardzo długi spacer i do teraz jest mi zimno :( więc tym grzańcem z przyjemnością się poczęstuje :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Coś się znajdzie :tak2: Białe, czerwone, a może coś mocniejszego? :haha:No bo....zimno jest...i jakby krążenie trzeba poprawić ;)

Wina nie lubię . Koniaczek za mocny , po tylu tygodniach abstynencji . Więc zostaje grzane piwko z soczkiem :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Jeszcze tylko 4 dni :d @jolantapl. wbijaj tu do mnie poskaczemy sobie razem :całus: :d a reszta niech patrzy i zazdrości :d:oklaski::oklaski:

Wy mi tutaj z @jolantapl. w oczy nie kłujcie >:( Ja przed waszą 4-ką muszę jeszcze 1 dostawić :smutek: Ale i tak sobie poskaczę, a co! :oklaski::hura::oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, violka napisał:

Jeszcze tylko 4 dni :d @jolantapl. wbijaj tu do mnie poskaczemy sobie razem :całus: :d a reszta niech patrzy i zazdrości :d:oklaski::oklaski:

ja 10 mirelka 14 szybciutko zleci...tym razem ten czas i tak mi w miare szybko plynie ale ...po moim 5miesicznym zleceniukazde nastepne to pikus...tam to byla szkola przetrwania

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...