Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich !!! Gębuchy na uśmiech naprowadzić i będzie dobrze,,:oklaski:Jak ja się cieszę,,że nie szukam problemów i kto i co zrobil to przelatuje koło mnie,,dla mnie się liczy moje super samopoczucie ,,moja radośc ale tez sie cieszę z każdego radości,,ktoś się cieszy i jest szczęsliwy to wiem,że potrafi żyć wspólnie z innymi osobnikami,,a każdy z nas ma innego focha,,,i tak dalej można pisac i pisac,,a doszukiwać się dziury w całym to ja do takich nie należę,,nigdy nie nawidzę drążyć w czyms co nie ma sensu,,każdy z nas inaczej  patrzy na świat,,,a więc forum jak forum,,każdy ma wolnośc słowa ,,to nie jest szkoła ani przedszkole ,,tutaj każdy może wylac z siebie co mu sie tylko podoba ,,co by nie było to zawsze związane jest z naszą pracą,,jaka by ona nie bvła,,,a teraz ludziki, zbliża się  Mikołaj:1490_santa_tone1::1490_santa_tone1::1490_santa_tone1:  malutkimi kroczkami jest coraz bliżej,,a ja jeszcze muszę internet kupic w poszukiwaniu prezencików,,jeszcze musze poszalec,,,:694_gift:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opijam się od rana :kawa: ,,sniadanie i następna :kawa:,,auto w warsztacie ,,jak nie urok to sraczka,,wszystko trzeba na nowe wymienic,,aby zacząc szaleństwa urlopowe bardzo sprawnym autem,,auto sprawne i to bardzo,,ale wiecie ,że u Niemców jak przychodzi coś w terminie zrobić to musi to zrobic,,czy trzeba czy nie,,ale tutaj akurat trzeba ,,przed nami tysiące km,,różne landy :oklaski:więc Blondi ma bardzo dużo czasu na wsadzanie na forum fotek,,a jeszcze najgorsze ,że każdą fotkę musze pomnijszac aż 2 razy,,takie kobyły wielkie mam w komórce:trele: śnieg pomalutku topnieje,,może zima pójdzie do innych ,,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ja już po obiadku i po deserze i po :kawa2: Na popołudnie planuję odwiedziny u koleżanki w sąsiedniej wsi. Nawet auto dostanę :oklaski: A jutro powrót do kuchni i po południu pieczenie ciasteczek :sos: No ale coś trzeba robić :|

@Mirelka1965 widzisz jak się zaczyna rozkręcać>>nawet auto dadzą,,kochani oni są,,do rany przyłóż-:trele: ja mogłam pomarzyć o aucie i o sklepie:smutek:ale trafiło mi sie ostatnio zadupie,,ale jeszcze wrócę do tego zadupia,,a Ty się baw super ,,czy jedziesz do tej opiekunki co nie ma kontaktu z cywilizacją?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

@Mirelka1965 widzisz jak się zaczyna rozkręcać>>nawet auto dadzą,,kochani oni są,,do rany przyłóż-:trele: ja mogłam pomarzyć o aucie i o sklepie:smutek:ale trafiło mi sie ostatnio zadupie,,ale jeszcze wrócę do tego zadupia,,a Ty się baw super ,,czy jedziesz do tej opiekunki co nie ma kontaktu z cywilizacją?

Autko dostanę, trochę pogadam, wyrwę się...fajna i sympatyczna dziewczyna jest :love: No i popołudnie szybciej minie :oklaski: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

Demencja jest czasem rozbrajająca.

Już po raz któryś podałam marchewkę tartą z jabłkiem i za każdym razem zdziwienie i pierwsza reakcja na NIE a potem pałaszuje pełną miseczkę. :d:d:d

 

Moja PDP nie ma demencji, ale cokolwiek ja zapytam to pierwsze jest ,,nie,,

mam wrazenie ze ona tak czasem ,,zawiesza,,sie jak komputer:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Blondi napisał:

@Mirelka1965 widzisz jak się zaczyna rozkręcać>>nawet auto dadzą,,kochani oni są,,do rany przyłóż-:trele: ja mogłam pomarzyć o aucie i o sklepie:smutek:ale trafiło mi sie ostatnio zadupie,,ale jeszcze wrócę do tego zadupia,,a Ty się baw super ,,czy jedziesz do tej opiekunki co nie ma kontaktu z cywilizacją?

Blondi, WROCISZ ?zdaje sie,ze cie babka z corka niezbyt potraktowaly i chcesz wracac do gluszy:szok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, sayonara 52 napisał:

Blondi, WROCISZ ?zdaje sie,ze cie babka z corka niezbyt potraktowaly i chcesz wracac do gluszy:szok:

@sayonara 52 ja tam nigdy nie wrócę:cześć:,,ale wrócę do tego miejsca ,,aby opisac,,co mnie tam właśnie spotkało,,nic strasznego ale opiszę,,obiecałam wczesniej,,a ja jeszcze demencji nie mam,,

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blondi napisał:

@sayonara 52 ja tam nigdy nie wrócę:cześć:,,ale wrócę do tego miejsca ,,aby opisac,,co mnie tam właśnie spotkało,,nic strasznego ale opiszę,,obiecałam wczesniej,,a ja jeszcze demencji nie mam,,

@Blondi zaliczasz to miejsce do miny?  , przyjechała tam zmienniczka?                                              Ja też mam dużo do powiedzenie o swojej obecnej szteli:szept: jak zostałam przywitana  napisałam wcześniej, a dalszy ciąg nastąpi wkrótce;) :oklaski:daje radę ,jest ,:dobrze:  

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, erika napisał:

@Blondi zaliczasz to miejsce do miny?  , przyjechała tam zmienniczka?                                              Ja też mam dużo do powiedzenie o swojej obecnej szteli:szept: jak zostałam przywitana  napisałam wcześniej, a dalszy ciąg nastąpi wkrótce;) :oklaski:daje radę ,jest ,:dobrze:  

@erika tam nie będzie więcej opiekunki,,,nie jest miną,,to miejsce,,ale tam PDP powinni byc sami,,tam babcia rządzi wszystkim,,,:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, erika napisał:

@Blondi zaliczasz to miejsce do miny?  , przyjechała tam zmienniczka?                                              Ja też mam dużo do powiedzenie o swojej obecnej szteli:szept: jak zostałam przywitana  napisałam wcześniej, a dalszy ciąg nastąpi wkrótce;) :oklaski:daje radę ,jest ,:dobrze:  

Czasami takie wyzwania są lepsze jak nuuda :d Ja z mojej miny , do dzisiaj fajnie wspominam te chwile kiedy piłeczka była po mojej stronie :d Jak mi się podobały te zagrywki z babką :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

Ja jestem zawsze chętna :$ na fajeczkę , oczywiście :d:papieros:

@violka

wezmiemy po szklaneczce grzanca..bedzie wesolo..:dyskusja:

kto jeszcze idzie?????

jak dzionek minał?

mi sie nie dluzylo bo troche zajec miałam...ale mam nadzieje, ze osiagnelam to co sobie zalozylam:oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...