Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ani myślę ją uświadamiać :o Każdy jest szczęśliwy we własnej skórze i niech tak pozostanie :d Ale rogaliki drożdżowe robi fenomenalne :całus: Jeszcze dzisiaj czuję ich smak i żałuję, że nie wzięłam ze dwóch "na potem" :d

Jest to przykład kobiety pracującej jako opiekunka,,na zadupiu i zero telefonu i internetu,,i jej to nie potrzebne ,bo całe zycie obyła się bez tego luksusu,,dobrze ,że trafiła chyba na dobrych ludzi,,jak pracuje tam 3 lata to wszystko samo mówi za siebie,,ale jak np, taka kobieta trafi na minę? co wtedy? nic,,zostaje i robi wszystko jak każą,,bo nie ma zielonego pojęcia ,że może być inaczej,,,taka prawda,,:płacz:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Internet mi non stop ucieka i na szczęscie mam sporo czasu aby go łapać,,wyłanczam ,,przelanczam szukam sieci ,,a mam 3 typy preferowanej sieci,,LTE.3 G2G/ automatyczny 3G2G/  3G/2G/ i jak nie 3G to złapię 2G..komedia na całego,,ale co mam zrobić,,dziękuję ,że mogę lapac internet na 2G,,, czekam kiedy ta satyra będzie  miała koniec ,,,:płacz: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ani myślę ją uświadamiać :o Każdy jest szczęśliwy we własnej skórze i niech tak pozostanie :d Ale rogaliki drożdżowe robi fenomenalne :całus: Jeszcze dzisiaj czuję ich smak i żałuję, że nie wzięłam ze dwóch "na potem" :d

Nie wierzę.że niw wzięłaś za dobrze cię znam łasuchu :hahaha: pokarz kieszenie O.o:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Blondi napisał:

Internet mi non stop ucieka i na szczęscie mam sporo czasu aby go łapać,,wyłanczam ,,przelanczam szukam sieci ,,a mam 3 typy preferowanej sieci,,LTE.3 G2G/ automatyczny 3G2G/  3G/2G/ i jak nie 3G to złapię 2G..komedia na całego,,ale co mam zrobić,,dziękuję ,że mogę lapac internet na 2G,,, czekam kiedy ta satyra będzie  miała koniec ,,,:płacz: 

Nie przełączaj, tylko ustaw na 2G. Jak sygnał mocniejszy to sam się odnajdzie. Miałam to samo w Prenzlau :rozpacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Nie przełączaj, tylko ustaw na 2G. Jak sygnał mocniejszy to sam się odnajdzie. Miałam to samo w Prenzlau :rozpacz:

Tak mam,,ale nieraz trzeba zmienic na chwilke aby szybciej wskoczył;,,bo slimaczy sie ,,już się wprawiłam tak,,że kombinuje jak się da,,jakoś przezyję,,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Zajęcia praktyczno-techniczne fajne są :d Bez dwóch zdań ;) A jeszcze jak ma się fajną książkę z instrukcjami,  to są jeszcze fajniejsze ;):d:d

Teraz do książek nikt nie zagląda ja się zastanawiam nad nagraniem takiego króciutkiego filmu z tych zajęć praktyczno -technicznych dla osób.które pierwszy raz jadą opiekować się mężczyzną a np.@Marii Jolancie być może ten film pomógł by podjąć decyzję czy chce jechać do dziadka czy nie ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Tak mam,,ale nieraz trzeba zmienic na chwilke aby szybciej wskoczył;,,bo slimaczy sie ,,już się wprawiłam tak,,że kombinuje jak się da,,jakoś przezyję,,,

To ile zostało do zjazdu? U mnie radość  bo za 31dni o tej porze będę w domciu :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się pindrzę,,włosy umyte ,,zaraz kaptur na głowę i pójdę palić,,:hahaha: ale przyznam jedno,,mam tu cieplutko,,pachnąco,,okno otwarte bo tutaj taka moda ,,kaloryfery gorące i okna pootwierane ,,na noc przykręcam i wietrze ,,bo bym się ugotowała,,,ale warunki są extra tutaj,,także sztela marzenie czeka,,,:hahaha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Błaha, ha, ha.... nigdy nie wiesz czy to selfi nie wykorzystałabym żeby pracę ci poszukać ;):d:p

:hahaha::całus: obawiam się jednak,że czegoś do innego mogłabyś je wykorzystać :rozpacz::hahaha: ale świat jest mały może kiedyś się spotkamy na Seszelach O.o:hahaha:

Edytowane przez INEZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, jolantapl. napisał:

Ja wyjeżdżam w niedzielę w nocy ;)

A ja kombinuję ,,aby szybciej śmignąc ,,czekam tylko kiedy będzie wiadomo ,,o której będzie zmienniczka ,,ale czy ja musze być tutaj? nie ma po co,,babcia wszystko powie,,napewno nie będę całej niedzieli,,to pewne ,,słodziak przyjedzie ,,zapakuje i zabierze z sobą,:hahaha:, swojego skarba,,hahahha ale mam teraz osobistego kierowcę,,nawet fajnie,,:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...