Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Łukasz napisał:

ja lubię zajęcia praktyczno-techniczne :p jolanta.pl może to kiedyś spróbujemy?:$ bo na dziewczyny czekać ..to...echhh...Mirelka zakochana w mążu, blondasek w Niemcu, co nie chciał Wandy :$:hahaha:

Ty @Łukasz za dużo gadasz, a za mało robisz :love::cool::d Do roboty, tfu.....do zajęć abmarsch sofort! :d:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Łukasz napisał:

ja lubię zajęcia praktyczno-techniczne :p jolanta.pl może to kiedyś spróbujemy?:$ bo na dziewczyny czekać ..to...echhh...Mirelka zakochana w mążu, blondasek w Niemcu, co nie chciał Wandy :$:hahaha:

A golenie też mi pozwolisz potrenować na Tobie?:$:p:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ja Druga Dama do towarzystwa po @Mirelka1965 pracuje ,,można tak nazwać 3 godz, dziennie,,to jest dopiero Damowanie pełną gębą,,,babcia i dziadek zadowoleni,,że opiekunka zadowolona i wypoczęta,,więc babcia bardzo się o mnie troszczy i na kolację kartofelsalat i dwie parówy:o zu viel,zu viel,,  ale kartofelsalat pycha,,parówy też i tak sobie obierałam tą skórkę z tej zgrabnej paróweczki,,troche małej ale nie wybrzydzam i jak myślicie o czym marzyłam:hahaha::hahaha: no mówie Wam,,sztela marzenie :serce: na koalcję macie co wymarzycie:love:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jolantapl. napisał:

A golenie też mi pozwolisz potrenować na Tobie?:$:p:serce:

Golenie,,strzyżenie i depilacja ,,, @jolantapl. do skóry,,wszystko jak leci,,,a potem balsamiki aby nic nie piekło,,talki i tam co jeszcze masz pod ręką  olej ,,,smalec :hahaha:  

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Blondi napisał:

Czyli ja Druga Dama do towarzystwa po @Mirelka1965 pracuje ,,można tak nazwać 3 godz, dziennie,,to jest dopiero Damowanie pełną gębą,,,babcia i dziadek zadowoleni,,że opiekunka zadowolona i wypoczęta,,więc babcia bardzo się o mnie troszczy i na kolację kartofelsalat i dwie parówy:o zu viel,zu viel,,  ale kartofelsalat pycha,,parówy też i tak sobie obierałam tą skórkę z tej zgrabnej paróweczki,,troche małej ale nie wybrzydzam i jak myślicie o czym marzyłam:hahaha::hahaha: no mówie Wam,,sztela marzenie :serce: na koalcję macie co wymarzycie:love:

A umyła babcia te parówki przed podaniem ?:p

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Łukasz napisał:

ja lubię zajęcia praktyczno-techniczne :p jolanta.pl może to kiedyś spróbujemy?:$ bo na dziewczyny czekać ..to...echhh...Mirelka zakochana w mążu, blondasek w Niemcu, co nie chciał Wandy :$:hahaha:

To my wiemy!! ja też lubię ,,nie będe ukrywać czegoś co lubię ,,bo i po co,,normalne wszystko ,,życie polega na zajęciach praktyczno-technicznych,,,:hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to zostałam sama:( To teraz będę dzieliła się sama ze sobą swoimi przemyśleniami :love: Jestem na zadupiu. Fakt. Ale zauważam coraz więcej walorów tego zadupia ;) Chodnik jest, mogę się przemieszczać do metropolii, bo to tylko 4 kiloski w jedną stronę. Spacer niezły, zwłaszcza, że te moje idealne wymiary szlag powoli trafia :( Minus bycia dam do towarzystwa :cool::d Zero stresu, mało roboty, dużo słodyczy i wolnego czasu też dużo :d Po wczorajszej objazdówce doszłam do wniosku, że tu nie ma jeszcze końca świata. Koniec świata to jest tam, gdzie wczoraj byłam. Zasięgu niet. Internetu niet. Kościoła i cmentarza niet. Tam nie ma NIC O.oO.o Chodnika nie ma, droga ciągnie się przez pola i łąki. Tam jest pustkowie. Dosłownie :( I wyobraźcie sobie dziewczynę, która nie ma laptopa i praktycznie żadnego kontaktu ze światem bo telefon nie łapię zasięgu  O.o To przesympatyczna, miła, pracowita i serdeczna kobieta. Uprawia duży ogród, hoduje kury, dba o koty, sprząta trzypiętrowy dom, pierze, gotuje, piecze, jeździ do zmarłego niedawno drugiego pdp na cmentarz, dba o babkę. I robi to za 1250 ojrasów O.o:( Pytam się jej dlaczego? A ona odpowiedziała że lubi pracować. Jest ze wsi, w Polsce ma dużą gospodarkę i bez pracy żyć nie umie. A laptopa nie ma, bo nigdy nawet nie miała w ręku i nie jest jej potrzebny. Jeździ już trzeci rok. Język mało komunikatywny. Ale jej się podoba obecne życie. Dlatego moja konkluzja jest taka: czasami jest się szczęśliwszym, gdy nie jest się świadomym :love: Uff...no to sobie popisałam :love:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

To my wiemy!! ja też lubię ,,nie będe ukrywać czegoś co lubię ,,bo i po co,,normalne wszystko ,,życie polega na zajęciach praktyczno-technicznych,,,:hahaha:

Zajęcia praktyczno-techniczne fajne są :d Bez dwóch zdań ;) A jeszcze jak ma się fajną książkę z instrukcjami,  to są jeszcze fajniejsze ;):d:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

@Mirelka1965 i tej kobiecie się podoba ,,lubi tą pracę i nawet jej ,nie ma co zmieniać ,,niech dalej cieszy się tak jak jest, niech jej zdrowie dopisuje i robi to co lubi,,ogród, kurki itd,,czuje sie tam jak u siebie,,:love:

Ani myślę ją uświadamiać :o Każdy jest szczęśliwy we własnej skórze i niech tak pozostanie :d Ale rogaliki drożdżowe robi fenomenalne :całus: Jeszcze dzisiaj czuję ich smak i żałuję, że nie wzięłam ze dwóch "na potem" :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jolantapl. napisał:

No to na co kolega by mi pozwolił  na klacie jest co golić to już wiem a o resztę muszę dopytać :$:p

Obiecał mi @Łukasz zdjątko swoje :święty:. Znaczy się sprzed zabiegu ;) To poproszę drugie już po... ;):d Trzeba sobie Przystojniakiem oczy napaść :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...