Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, adamos1 napisał:

Blondi,dzisiaj Niedziela ,trzeba dłużej pospać Ty ich tak nie rozpieszczaj  ha ha  ,spokojnego dnia  :kawa:!

Widzisz jaka jestem niedzielna  podlizucha? hahahha

56 minut temu, Łukasz napisał:

Witajcie miło:) Miłego dnia,smacznej kawy:kawa:dla Blondi ekstrasek :jabłko:. Wczoraj ognisko,grill,piwko.Dziś piękna pogoda,a przebywam że znajomymi nad j.Żywieckim

I za to Ciebie bardzo lubię ,za te ekstraski i za to ,że pamiętasz o mnie-w ogóle bardzo mi jest miło i przyjemnie ,ty tęsknisz za nami a my za Tobą,,,zresztą wszyscy za czymś tęsknimi -nie ma co się uszukiwac,,,,,ja wczoraj marzyłam o grillu:płacz: 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blondi napisał:

Widzisz jaka jestem niedzielna  podlizucha? hahahha

I za to Ciebie bardzo lubię ,za te ekstraski i za to ,że pamiętasz o mnie-w ogóle bardzo mi jest miło i przyjemnie ,ty tęsknisz za nami a my za Tobą,,,zresztą wszyscy za czymś tęsknimi -nie ma co się uszukiwac,,,,,ja wczoraj marzyłam o grillu:płacz: 

Ty o grillu... hm... przyziemne... ale tez fajne, ja za czym innym tesknie :) 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Betty napisał:

Ty o grillu... hm... przyziemne... ale tez fajne, ja za czym innym tesknie :) 

Betty ale u mnie dzisiaj grzeje,,,,dobrze ,że jestem na dole to może ,nie dojdzie tak szybko,,,,o grillu było wcześnie a potem dopiero się zaczęło,,,,,,,

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Betty napisał:

tylko  sie nie spiecz na raczka :) 

u mnie tez grzeje... ale mnie nosi, oj nosi... gdzies bym sobie poszla...

 

Betty z Tobą bym się poszwędała,,,mnie też nosi całe życie ,,gdzieś się ciągle śpieszę i chcę dużo zdziałac i zobaczyć i dotknąc i powąchać i pojechac itd. ale dzisiaj grzeje -pierwszy raz tutaj tak grzeje,,,no może nie pierwszy a drugi raz...

2 godziny temu, adamos1 napisał:

ha ha a ja ide się opalać--miłego!

adamos chusteczka na główkę ,o rety w taki ukrop chce być jak nastolatek opalony,,,albo chcesz wygrzać kosteczki,,,całego słonca tylko nie zabierz,,,miłego męczenia się na słoneczku,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, adamos1 napisał:

e...............nie róbcie ze mnie starzyka  ha ha    ,dzisiaj opalam się na "murzyna"  kiedyś przyjechałem z delegacji z Władysławowa  i mnie pracownicy nie poznali ,taki czorny  żech był ,ha ha

hahahhaha jesteś nie możliwy ,,,,hahahhaha ,,na murzyna" ale mnie rozsmieszyłes na całego-hahahhaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Blondi napisał:

hahahhaha jesteś nie możliwy ,,,,hahahhaha ,,na murzyna" ale mnie rozsmieszyłes na całego-hahahhaha

a może adamos potrzebujesz teraz pogotowia -spaliłeś się na maxa i pianka na oparzenia potrzebna,,lecę z pomocą do kolegi,,,

56800234980282.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kawa::kawa::kawa: no wiecie co? jeszcze spać? ja też dzisiaj pózno Was odwiedzam ale wpadłam na sekunde i widze jak tu pusto ,,,smutno,,,wstawac jest poniedziałek,,,,rozruszać się i do pracy albo na drugi bok się przewrócić aby odleżyn nie dostać-hahhahah

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj, ile sie dzialo jak mnie nie bylo... jedni sie opalają na "murzynka", inni tych opalonych piankami i masciami smaruja.... nie za dobrze Wam? :)

co do Adasia, to na bank bylam pewna, ze kochany Adaś co jak co, ale meczu finalowego nie odpusci... nawet nie wiem, czy swojego pdp nie zmobilizowal do wspolnego ogladania.... 

@Blondi sloneczko moje kochane... oj cos nie wiem, czy na tym wspolnym szwędaniu sie to nie zrobilybysmy wieeeelu kilometrow, bo jak zaczelybysmy milo rozmawiac to nie wiadomo, czy nie zapomnialybysmy o calym swiecie i spacerowaly, spacerowaly, spacerowaly.... oj milutko by bylo :)

a gdzie @Łukasz ? Pluska sie w jeziorku i zapomnial o nas? Wakacjuj sobie do woli, zeby pozniej bylo co wspominac :) udanego urlopu!!!!

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Blondi napisał:

Ludziska  marzyłam w sobotę o grillu i dzisiaj jadę na grilla ,,,co to będzie za hicior -niemiecki grill? zobaczymy ,,każdy swoje piecze i je ,bo na takim już byłam,,,,,znowu o jedzeniu , a dopiero kurczaka z grilla zjadłam,,,,

piekna, jak po grillu? ale fajnie byloby takiego grilla w naszym wspolnym gronie forumowym zrobic :) czytalam na priv, szalona, kochana Blondi, szalejesz :) boska jestes!!!!

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, adamos1 napisał:

no to smacznego i nie "obżeraj: za dużo Niemców bo zbiednieją ha ha  ,bo my wg. niektórych opinii jesteśmy ostoją Niemców.Smacznego!

już się obzarłam ,dałam radę tylko jedną długą kiełbaskę zjeśc -smaczna była ,,,,ale jestem obzarta na maxa,,,ledwo się ruszam,,,

2 godziny temu, Betty napisał:

piekna, jak po grillu? ale fajnie byloby takiego grilla w naszym wspolnym gronie forumowym zrobic :) czytalam na priv, szalona, kochana Blondi, szalejesz :) boska jestes!!!!

trochę pełna ale zrzuce trochę dzisiaj wieczorem,,,,poszaleję bo muszę,,,,

5 godzin sluchac szwargotania i to jedno i to samo? myslałam ,że już tam zostaniemy na noc,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, adamos1 napisał:

witam wszystkich  a Blondi poszalała na Grillu i jeszcze śpi a niech odeśpi  a ja powoli kosmetyka i na kawe-spokojnego i miłego dnia.:kawa:   

 

Siuper !!!to coś dla mnie ,,,szybko się bym wbiła w ten klimat ,szybciutko,,,

Godzinę temu, adamos1 napisał:

Blondi--lepiej być zalataną,zapracowaną a nie strugać nie wiadomo kogo tu na czacie   i poruszać tematy na których się nie zna.Pozdrawiam i zalatanego dzionka ha ha

hahahhahaha   masz rację,,,no gdzie nie wejdę tam polityka i inne pierdolety,,a ja chcę się na forum rozluznic a nie stresowac,,,,co ma być to będzie ,a co było to już minęło,,,,papapa

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...