Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i smacznej kawki życzę☺️Ja już liczę godziny☺️albo doby.. Ale się cieszę, już czekam na ten wyjazd, a powrót będzie ciężki miłego wszystkim.

Czemu ja nie mogę żadnych buziek wstawiać? Wszystko zakazane.. Nie rozumiem, ciężko pisać bez wyrażania emocji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, franceska napisał:

Witam wszystkich i smacznej kawki życzę☺️Ja już liczę godziny☺️albo doby.. Ale się cieszę, już czekam na ten wyjazd, a powrót będzie ciężki miłego wszystkim.

Czemu ja nie mogę żadnych buziek wstawiać? Wszystko zakazane.. Nie rozumiem, ciężko pisać bez wyrażania emocji

Jak piszesz posta to u góry w zakładce jest taka bużka kliknij na nią i tam masz buziek do wyboru do koloru:) A zakazany owoc najlepiej smakuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jolantapl. napisał:

Nie będzie mnie na forum przez jakiś czas :( ale nie pomyślcie ,że jakiegoś bogatego Niemca spotkałam :rozpacz::hahaha: nic z tych rzeczy mam takie tam sprawy prywatne do pozałatwiania ,muszę pojechać w jedno miejsce bardzo bliskie mojemu sercu :serce: Bawcie się dobrze.

Będziemy tęsknić :rozpacz: Baw się dobrze, rwij najlepszy towar jaki stanie ci na drodze, a my poczekamy cierpliwie na relację :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry Wszystkim,,,o tej aromatycznej :kawa: myślałam już o 5 rano,,nie wiedziałam ,że mój artysta niemiecki już siedział na dole i pił tą kawę,,a nawet dwie-hahaha tak mnie zostawić na pastwę losu bez kawy,,ale rano nadrobiłam ,,mam lekki szpital w domu,,ale to dla mnie nic nowego,,wiecie ,że nie ma nic gorszego od chorego faceta-:hahaha: no dobra ,,,ale gdzie to  @jolantapl. się wybiera ,,do jakiego :serce:,,czyżby coś ze mnie przeszło na nią:płacz::hahaha: oby!!! fajne uczucie i jak bardzo bliskie sercu,,, 

Oczywiscie i aptekę odwiedziłam i poczułam się jak w pracy bym była,,,:love: apteka muszę przyznac duża i bardzo ładna,,panie przemiłe jak zawsze,,od wejscia otrzymywałam żetoniki,,które musiałam rozszyfrowac co to za żetoniki i jaką spełniają rolę w danej aptece,,bo co apteka to inne zwyczaje ,,przeszłam trochę zwyczaji to wiem,,a tutaj za żetoniki się kupuje reklamowane produkty i tak już za jeden żetonik można wziąsc torbę na zakupy,,kremy sa do twarzy i nawet perfumy Plyboya czy adidasa,,,ale na wodę perfumowaną trzeba miec z 30 żetonów,,,uważam że , dobry pomysl na przyciągnięcie klienta,, to tyle ze spokojnej izby chorych:hahaha: niech się podnosi mój Niemiec bo toż to za duża nuda,,,tylko nie to ,że ja wykończyłam Niemca-hahahha nie nie nie!!!! jestem skromna ,skromniutka ,,,może trochę za dużo aktywna,,,,:płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i już piję tą stawianą :kawa:

Dzięki @Maria Jolanta pycha,:hahaha:,nie ma co patrzec na pogodę,tylko wymyślać sobie zajęcia,ja np. robię ćwiczenia z niemieckiego i to lecę z A2,dobrze mi nawet idzie,ale kiedy ja to wszystko ogarnę:płacz: ,nie robię z tego problemu,mam zawsze translate przy sobie do pomocy,dobrze jest że tylko co niektóre słówka muszę sobie przetłumaczyć,,,,milego i cudownego dnia:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

:kawa: Stawiam. :p

Dziś jest ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Nie nasza branża ale jednak fajnie święto wymyślono. :d

Na dodatek od jutra ma nie padać. :d

Same dobre wieści z rana.

...Witam Marysiu i Was Wszystkich Kochani w naszym Wspaniałym Opiekunkowie :serce: Dziękuje bardzo za kawusię, znakomita :) do niej, dla tych co lubią podaję co nieco słodkości :ciacho: :lody: no i koniecznie, z rana dla zdrowia jabłuszko :jabłko: Serdecznie Was Wszystkich :serce: Pozdrawiam i życzę pięknego słonecznego i pełnego pozytywnych i radosnych emocji dnia... :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

:kawa: Stawiam. :p

Dziś jest ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Nie nasza branża ale jednak fajnie święto wymyślono. :d

Na dodatek od jutra ma nie padać. :d

Same dobre wieści z rana.

Dzień dobry :d Na poranną :kawa: Marii Jolanty się nie załapałam to może ja przedpołudniową postawię :kawa::kawa: A w temacie przedszkolaków to powiem że właściwie to prawie nasza branża bo nasi pdp się cofają i dziecinnieją ;) Miłego dnia wszystkim życzę  :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Dzień dobry :d Na poranną :kawa: Marii Jolanty się nie załapałam to może ja przedpołudniową postawię :kawa::kawa: A w temacie przedszkolaków to powiem że właściwie to prawie nasza branża bo nasi pdp się cofają i dziecinnieją ;) Miłego dnia wszystkim życzę  :serce:

i to jest niestety bardzo przykre,wegetacja tylko to mi przychodzi do glowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Łukasz napisał:

Witam i życzę miłego dnia:love::love:

Jak ja nie lubię zamykać szteli...ech.Kiedy ten pech się skończy.Za kilka dni następny dziadek po szpitalu....Muszę teraz brać zamkowe sztele,jak Blondi, haha. Jutro z kraju się odezwę.Papatki

Łukasz to nie pech. Czy dobrze zrozumiałam? Opa ist tod? Moim zdaniem po prostu pdp chcą odchodzić z dobrymi ludźmi u boku :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 19.09.2017 at 09:13, jolantapl. napisał:

Nie będzie mnie na forum przez jakiś czas :( ale nie pomyślcie ,że jakiegoś bogatego Niemca spotkałam :rozpacz::hahaha: nic z tych rzeczy mam takie tam sprawy prywatne do pozałatwiania ,muszę pojechać w jedno miejsce bardzo bliskie mojemu sercu :serce: Bawcie się dobrze.

Miłej podróży!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Ale piękna pogoda dzisiaj - życzę słonecznego dnia!!!

 

Sluchajcie, mam pytanie - czy próbowaliście brać udział w konkursach organizowanych przez agencje? komuś udało się coś realnie wygrać?

Bo znalazłam fajny - na wymyślenie imienia dla opiekunki i zastanawiam się czy warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Halina_sz napisał:

Witam wszystkich :)

Ale piękna pogoda dzisiaj - życzę słonecznego dnia!!!

 

Sluchajcie, mam pytanie - czy próbowaliście brać udział w konkursach organizowanych przez agencje? komuś udało się coś realnie wygrać?

Bo znalazłam fajny - na wymyślenie imienia dla opiekunki i zastanawiam się czy warto.

To twój wybór i pytanie czy ci się chce oraz czy warto? Bez względu na decyzję życzę powodzenia :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

To twój wybór i pytanie czy ci się chce oraz czy warto? Bez względu na decyzję życzę powodzenia :d

no właśnie... mam dylemat, bo ... nie muszę wygrać, chociaż bym chciała :d

zadanie fajne i można w wolnym czasie pomyśleć, ale chciałabym się upewnić, czy te nagrody rzeczywiście trafiają do zwycięzców... czy to nie jest ustawione, bo tego nie zniosę

 

Dziękuję :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Halina_sz napisał:

no właśnie... mam dylemat, bo ... nie muszę wygrać, chociaż bym chciała :d

zadanie fajne i można w wolnym czasie pomyśleć, ale chciałabym się upewnić, czy te nagrody rzeczywiście trafiają do zwycięzców... czy to nie jest ustawione, bo tego nie zniosę

 

Dziękuję :d

Totolotek też jest podobno ustawiony ;) Jak napisała Maria Jolanta to ma być zabawa.  Jak coś wygrasz to super, a jak nie to.... Twój wybór :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...