Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@jolantapl. nie wywołuj czarownic po nocach bo wiesz co się porobi? :płacz: faceci wszyscy pouciekają nam,,,hahahha a no właśnie przypomnial mi się mój kolega forumowy skarbek @Łukaszek ,,,co tam nowego kombinuje tym razem? na swojej ofercie,,,no wiem ,muszę poczytać a nie pytać,,:love:

@Betty nie rób tutaj smaka na kurki,,bo jutro będę szukać kurków po restauracjach-hahaha ale apetycznie to wygląda z opisu Twojego,,,:love:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jeszcze zaliczylam zamek,,następny a tam ogromny festyn kwiatowo ogrodowy,,czego tam nie bylo,,wszystko,,od kwiatów począwszy a na super odzieży skończywszy,,,torba złota ze skóry-worek za 70 euro,,to mi się rzuciło w oczy ,,jak zwykle bo błyszczało,,ale mam z sobą dwa worki skórzane więc zrezygnowałam z jeszcze jednego,,,ale ciasto wlasnej roboty i duża filiżana kawy,,pogoda piękna,,ludzi full,,małe miasteczko bo tylko 10 tys, mieszkańców a codziennie atrakcje mają,,ludziska mają gdzie wyjsc i gdzie pochodzić i nawet popatrzeć jak nie chcą nic kupować,,ale wejscie na zamek kosztowało 8 euro za osobę,,też licza grosz do grosza a chętnych nie brakowało,,,kiełbaski i przerózne smakołyki przygotowane po dawnemu,,pycha,,:hahaha: tyle się nachodzilismy ,że tym razem jak wróciliśmy do domu to padliśmy na kanapie,,,hahaha wyszła starośc ale tylko na chwilkę,,bo potem super muzyka ,,powiedzialam ,że żadnych więcej klamotów nie kupujemy,,a ja tym bardziej nie kupię,,bo mi niczego nie brakuje,,oczywiście mój Niemiec tylko czekał kiedy coś wybiorę ale ja nie dam się wciągnąc w badziew jakis dodatkowy,,bo i po co!!!:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Blondi napisał:

Dzisiaj jeszcze zaliczylam zamek,,następny a tam ogromny festyn kwiatowo ogrodowy,,czego tam nie bylo,,wszystko,,od kwiatów począwszy a na super odzieży skończywszy,,,torba złota ze skóry-worek za 70 euro,,to mi się rzuciło w oczy ,,jak zwykle bo błyszczało,,ale mam z sobą dwa worki skórzane więc zrezygnowałam z jeszcze jednego,,,ale ciasto wlasnej roboty i duża filiżana kawy,,pogoda piękna,,ludzi full,,małe miasteczko bo tylko 10 tys, mieszkańców a codziennie atrakcje mają,,ludziska mają gdzie wyjsc i gdzie pochodzić i nawet popatrzeć jak nie chcą nic kupować,,ale wejscie na zamek kosztowało 8 euro za osobę,,też licza grosz do grosza a chętnych nie brakowało,,,kiełbaski i przerózne smakołyki przygotowane po dawnemu,,pycha,,:hahaha: tyle się nachodzilismy ,że tym razem jak wróciliśmy do domu to padliśmy na kanapie,,,hahaha wyszła starośc ale tylko na chwilkę,,bo potem super muzyka ,,powiedzialam ,że żadnych więcej klamotów nie kupujemy,,a ja tym bardziej nie kupię,,bo mi niczego nie brakuje,,oczywiście mój Niemiec tylko czekał kiedy coś wybiorę ale ja nie dam się wciągnąc w badziew jakis dodatkowy,,bo i po co!!!:love:

wydaje mi sie, ze czytam  jakas fajna ksiazke juz wydaje sie, ze na tym konczysz opowiadanie a tutaj c.d nastepuje

super sie bawisz..tak trzymaj, zycie ucieka a zwlaszcza tutaj w pracy...co zobaczysz i przezyjesz to Twoje  :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minut temu, Blondi napisał:

Dzięki  @emma :serce: Tobie też życzę takiego zapału,,aby mi tylko starczyło sił,,mimo problemów jakie oprócz tego wszystkiego krążą wokół mnie, ale staram się te problemy omijac i nie zamartwiać się,,,poprostu nie myślę o nich,,i łatwe to jest i trudne,,ale czy po mnie widać ,że mam jakies coś tam? Nie ,,!!! nie!!! nie lubię dłubac dziur w całym i dlatego,,,:hahaha::love:

muszę uczyć się tego, pomimo ciemnych chmur nade mną, to powinnam cieszyć się dobrymi chwilami oraz ludźmi przy mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj troszkę szybciej wpadłam tutaj ,ale z :kawa: w łóżku:hahaha:,:kawa:smakuje mi,bo nie dosc że dobra to jeszcze z moimi ulubionymi dodatkami,pycha,,,

No i jeszcze wczoraj było dobre czerwone delikatne winko,poliki mnie piekły strasznie,ale winko nie dla mnie,jestem nie winkowa dziewczynka,wolę jednak :piwo:,ale nawet nie ciągnie mnie do alkoholi,,,co za porzadnicka się zrobiłam,,,w czlowiwku wszystko się zmienia,zresztą zawsze pisałam że w De nie piję i tak mi już chyba zostanie,haha

Fajnego poniedziałku wszystkim,,,buziaki:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jolantapl. dodatki to dodatki:święty:,piekna buzka z pięknym usmiechem,pięknymi oczami itd,do schrupania,,,w ogóle wszystko jest cudowne oprócz dodatków też, :serce:jestem bardzo skromna i szalenie delikatna,gdzie ja się tego nauczyłam:święty: nie wiem,ten moj spokój jest jakiś szalony ,ale nie i usiedzę minuty w spokoju,,,,haha roznosi mnie :love::$:$;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj to ja nikomu spać nie dałam,Niemiec chyba mnie tez pogoni za moją energię,bo nie ma chwili spokoju,hahaha chce miec ciszę? To musi się mnie pozbyc:hahaha: muzyka leci u mnie od rana ,,,:kawa: za kawką,,,chyba trzeba jechac do pracy i się troszkę uspokoić:płacz: ot ja rozrabiam:serce::love::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co ja zauważyłam w sobie?

Ogromną smiałosc,odwagę,te moje paradowanka wśród gosci hotelowych zrobiły swoje,bo gdzie się nie znajdę to bym mogła pierwsze skrzypce grac,nie patrzę ,że jest duzo ludzi,moja bezposrednosc i odwaga jeszcze mnie zgubi,albo postawi w lepszym swietle:hahaha: a tematy poruszam wszystkie i nie ma dla mnie jakiegos tabu,więc dużo mam znajomych facetów co proszą mnie o radę ,a ja w sekundę wiem co bym zrobiła,haha życie mnie nauczyło bardzo dużo,,widzę u siebie tez dużo błędów,nie jestem aniołem,ale potrafię wyszukac przyczynę tych błędów i sie do tego przyznaję ,podnoszę porazki też,ale przyjmuje je spokojnie ,bo mam cudowną wizję przed sobą jeszcze,co tam jakas porażka,przyjac z podniesioną głową i dalej dążyć do celu,,,itd

Co mnie wzięło dzisiaj:płacz::hahaha:

Dalam Niemcowi odpocząć to Was zamęczam:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Łukasz napisał:

jolantapl. bo nie lubię czegoś przerywanego,haha,rozmów telefonicznych też:płacz: tu sprzątaczka, tu dostawa materaca,tu Paliativ,Caritas.I co chwilę ktoś czegoś chce,haha.

A co Ty sobie myślałeś kolego,że za nic nie robienie będą Ci tam płacić:płacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...