Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Blondi napisał:

Ale  @Łukasza całe forum bab szykuje ,,ale on ma dobrze z nami:hahaha: gdzie sa dla nas buziaki?? no gdzie ,,,tylko o dupie myślisz a buziaki to co??? :płacz: tak wydepiluj się a potem będzie piekło i nici z zaliczenia -:hahaha: a jak jeszcze się pokrwawisz? może zostaw wszystko w takim gąszczu jaki jest,,,:płacz::hahaha: zaraz mi się oberwie-hahaha a ja się nie boję,,dam mu buziaka i mu od razu przejdzie:love:

 

Teraz, franceska napisał:

50? A prawie jak Harry Potter☺️

Ponoc to w genach ma iprowadzi aktywny tryb zycia ale ja w to wierze,oni zawsze mlodo wygladaja a do tego trening ciala to czyni cuda sama po sobie wiem ze jak nie pocwicze to skora i miesnie wiotczeja ale jak ciezarki ida w ruch to mniam wszystko sie napina

Dzisiaj nikt spac nie bedzie bo wszyscy myslec beda o jutrzejszym dniu @Łukaszka :dwesolo musi byc:hahaha:

No nic ja musze zaraz isc mojego dziadka umyc i polozyc O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kinga tak pózno się myje Twój dziadzio? właśnie nie lubię takich póznych pór na mycie,,sam człowiek zmęczony a tu jeszcze mycie i przebieranie itd, itd, wiem ,że idzie wytrzymać bo ja też wytrzymałam ale nie mialam dla siebie spokojnego wieczoru po całym dniu zapindalania,,,:płacz:

@kinga ja mam o czym myśleć ,,  @Łukasz da radę,,to chłop z jajami przecież,,poleciał się rżnąc !!!!

mam na myśli depilację żyletą,,:hahaha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

@kinga tak pózno się myje Twój dziadzio? właśnie nie lubię takich póznych pór na mycie,,sam człowiek zmęczony a tu jeszcze mycie i przebieranie itd, itd, wiem ,że idzie wytrzymać bo ja też wytrzymałam ale nie mialam dla siebie spokojnego wieczoru po całym dniu zapindalania,,,:płacz:

Niotak mam caly czas a czasami to do 23 siedzi a ja juz kimam i czekam az mnie zawola jestem juz tym zmeczona bo i czasami w nocy trzeba wstac dobrze ze slucha sie, jak mu mowie ze siusiu w pampersa bo od 6.00 juz na nogach jestem ale aby do 11.08:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Łukasz napisał:

franceska...jest ok:) a Ty chyba ze Ślunska? 

Rano muszę wydepilować sobie...no właśnie,dziewczyny,co:płacz:owłosienie,a raczej zarost na twarzy:hahaha:

Nieee to telefon.. Kupiłam go na Śląsku☺️

No ja byłam że slaska, cos od 2-3 lat mieszkam w wielkopolsce, ale nie umiem się jakoś poczuć jak u siebie, teskno za starym klimatem, zresztą ja itak więcej w De. 

A depilacja.. Myślę że nie musisz, ale może spróbuj tej maszynki elektrycznej z użyciem pianki☺️może dojdzie do wibracji hi hi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Blondi napisał:

Mam!!! mam !!!wyszukałam coś dla kolegi na jutro,,,:hahaha:

 

meska-bluza-ze-smiesznym-nadrukiem-najswiezszy-towar-we-wsi.jpg

Piękna jest ta bluza i taka świeża!!!0ch !!:hahaha:

Albo takiego dmuchawca,,będziesz takim pączusiem:hahaha:

0006790_kostium-zawodnika-sumo.jpeg

Ale anygwałt=o rety ,,wszystkie dziewczyny uciekną:hahaha::płacz:

To zes go wystroila normalnie panny sznurem haha:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też uciekam spać, jutro do was zajrzę na bank, nie bardzo wiem o co chodzi.. Ale trzymam kciuki chyba jakaś szczególna randka☺️ 

No i powodzenia☺️

żeby kolega był dobrze odstresowany na zaliczenie☺️

Dobranoc wszystkim pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, franceska napisał:

Ja też uciekam spać, jutro do was zajrzę na bank, nie bardzo wiem o co chodzi.. Ale trzymam kciuki chyba jakaś szczególna randka☺️ 

No i powodzenia☺️

żeby kolega był dobrze odstresowany na zaliczenie☺️

Dobranoc wszystkim pa

Poderwał sobie dziewczynę i dzisiaj ma randkę. :)

My gadamy i gadamy że chcemy przystojniaczka a on ścichapęk i przygruchał sobie panienkę. :hahaha:

 

Doberek. :)

Słoneczko, słoneczko i żadnego deszczu. :d:d:d

 

220890_1419823873.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w sobotę i dzięki za :kawa:, moja zrobiona u siebie :kawa: jest smaczniejsza od salonowej ,,:hahaha: nie mogę się rozbudzić a przecież juz tak pózno nie szłam spać,,zaraz z rana 2 godz, mi będzie mało na rozruch:hahaha: no dobra !!,,ale mamy wochenende,,mi też by sie przydała jakaś randka,,:love: @Łukasz juz wybuziakował nas ,,a ja  coś mu wsadzę tutaj:serce:

 

A może jakieś disco dzisiaj zrobimy??:hahaha: ja pierwsza chętna -hahaha 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blondi napisał:

Witam w sobotę i dzięki za :kawa:, moja zrobiona u siebie :kawa: jest smaczniejsza od salonowej ,,:hahaha: nie mogę się rozbudzić a przecież juz tak pózno nie szłam spać,,zaraz z rana 2 godz, mi będzie mało na rozruch:hahaha: no dobra !!,,ale mamy wochenende,,mi też by sie przydała jakaś randka,,:love: @Łukasz juz wybuziakował nas ,,a ja  coś mu wsadzę tutaj:serce:

 

A może jakieś disco dzisiaj zrobimy??:hahaha: ja pierwsza chętna -hahaha 

 

Hejka tylko wypije jeszcze jedna :kawa:i wpadam na disco!!!potrzeba mi tego uwielbiam tanczyc:love:

1 godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Poderwał sobie dziewczynę i dzisiaj ma randkę. :)

My gadamy i gadamy że chcemy przystojniaczka a on ścichapęk i przygruchał sobie panienkę. :hahaha:

 

Doberek. :)

Słoneczko, słoneczko i żadnego deszczu. :d:d:d

 

220890_1419823873.jpg

Witam jakie sliczne sloneczko nam przyslalas:love: az chce sie smiac taka gebulka uchachana:d,ciekawe co dzisiaj nasze sloneczko na obiadek serwuje:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ???

Zdziwisz się ale kaszanka z ziemniakami i sałatą. :d:d:d

Miało być coś całkiem innego, ale wczoraj wieczorem zięciu przyniósł kaszankę i pasztetową z jakiegoś prywatnego uboju. Pasztetowa dobra a na kaszankę to i mnie i babuszce już ślinka po brodzie cieknie. :hahaha:

I fajnie się kaszanka po niemiecki nazywa, wielce wymownie - blutwurst.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, erika napisał:

Witajcie opiekunkowo:love: U mnie deszczowo ,ale po południu może słoneczko będzie. Piję teraz drugą :kawa:,może ktoś dołączy? .Pozdrawiam wszystkich. 

Oooo widze kawa na stole ok jak zrobie obiadek to wpadne :p:całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi brokat,eksstriptizk, :hahaha:a potem policja:płacz: na bogato a potem areszt-hahaha 

dzisiaj  gdzieś się mój dziadek wybiera a ja razem z nim -chyba? :święty: gdzieś się szykuje na imprezę ,,a jakas impreza będzie bo już stoliki uszykowane,, u mnie tak spokojnie ,że aż za nudno,,teraz do 17 mam wolne,,ale ja u siebie nie mam nudów ,,nie chce mi  się łazić nigdzie ,,więc ???? telefon pójdzie w ruch,,:hahaha:albo co innego,,,:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...