Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

o kurde...A teraz jest Apel Jasnogórski, a oni tam mówią...jestem,pamętam,czuwam

jolantapl. taak, czekam jak babcię wprowadzę po schodach na górę i wejdzie do łóżka i barierki zamknę i wychodzę...mam czas do rana:hahaha:  naszła mnie ochota na czekoladę, a Rewe czynne do północy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Łukasz napisał:

o kurde...A teraz jest Apel Jasnogórski, a oni tam mówią...jestem,pamętam,czuwam

jolantapl. taak, czekam jak babcię wprowadzę po schodach na górę i wejdzie do łóżka i barierki zamknę i wychodzę...mam czas do rana:hahaha:  naszła mnie ochota na czekoladę, a Rewe czynne do północy

Na czekoladę?:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

Lubisz tańczyć? :hahaha: jasne stawiam Wszystkim :drink::drink::drink::drink::drink:

No co to za pytanie:(:) uwielbiam:serce:

46 minut temu, Łukasz napisał:

o kurde...A teraz jest Apel Jasnogórski, a oni tam mówią...jestem,pamętam,czuwam

jolantapl. taak, czekam jak babcię wprowadzę po schodach na górę i wejdzie do łóżka i barierki zamknę i wychodzę...mam czas do rana:hahaha:  naszła mnie ochota na czekoladę, a Rewe czynne do północy

Ja dopiero teraz wpadłam na to,że ta czekolada w ręce to znak rozpoznawczy na te randki w ciemno :hahaha::całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, jolantapl. napisał:

No co to za pytanie:(:) uwielbiam:serce:

Ja dopiero teraz wpadłam na to,że ta czekolada w ręce to znak rozpoznawczy na te randki w ciemno :hahaha::całus:

Jak jakaś czarna zgwałci to się odechce łażenia po nocach:hahaha: brunet wieczorową porą się znalazł:hahaha:

ale zaraz mi da,,,hahahha 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój szwajcar woła mnie do łóżka:płacz: a ja znowu rozbawiona i napita już w dętkę nie chcę spać:płacz: a jutro 6 rano -pobudka ,,a mogę spać do 8 rano ,,czemu ja tak wczesnie się zrywam? nieraz brakuje mi czasu rano:hahaha: więc grzecznie powiem,,Dobranoc kochane opiekunkowo i słodkich snów :serce::love::spioch:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry z rana - za nic w świecie nie oddam tych porannych godzin , które spedzam w ciszy i spokoju . Tylko ptaki awanturują sie na pobliskich drzewach . W domu też tak wcześnie wstaje bez względu na pogodę. Moj sąsiad , ktory ma sklep spożywczy i wcześnie wyjeżdża z domu  ,rano wita mnie pytaniem " ty idziesz spać , czy juz wstałaś " Kocham ten czas  , gdy dzień się budzi . Dobrej soboty .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Łukasz napisał:

Czekolada i czekoladkowe dziewczyny:hahaha:ale gwarno, piją na placu piwo,wino,pełna kultura. Dobranoc kochani:love::spioch:

Lukasz jak rodzisz sobie z podopieczną. Miałam też taki przypadek i to chyba nie jeden ( grzebie w pamięci)z problemem zmiany pampersa.  Przechytrzyłam , zagadałam podopieczną. Ci z demencja  absolutnie nie maja podzielnej uwagi. Można to wykorzystać w takim przypadku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z :kawa::kawa::kawa: ...taki kubeczek to lykam w mig, musze mieć kubeł kawy,aby sie napić :p

a potem przy śnaidaniu druga leci,,:o Lubię też poranki i na tarasie sobie w chłodzie jeszcze popalić i też mam dookola zieleń i ptaki ,,gosc aga też mam awanturników ,,robią taki gadulec a jaki przepiękny:hahaha: Sobota i znowu budzika nie nastawiłam ale mam przy uchu dzwony ,,dzwony które co 15 min, dają o sobie znać i co godzina :hahaha: abym tylko nie ogłuchla od nich,,Co dzisiaj? Nie wiem,napewno zakupy,,napewno kuchnia, a reszta wyjdzie w toku pracy,w toku dnia:święty: ale szykuje się skwar,,:płacz:

fajnej soboty:serce::love:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...