Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

43 minut temu, Blondi napisał:

Private sprawy,a wiecie ile jest takich spraw,full :-) Tez jestem zajęta dzisiaj troszkę,za dużo wizyt ,gosci,itd,:płacz::hahaha::love:

Jeszcze mało tego ,to wnuki dzisiaj nocują:hahaha:zajechac mnie chcą:(

A fajne te wnuki;) to moze Ci sie cos trafi i szukac nie bedziesz musiała:hahaha: samo do domu przyjdzie;) Tylko posciel w motylki załóz to bedzie motylkowo:hahaha::love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się cichutko zrobiło na forum :( Wszyscy się gdzieś w domkach pozaszywali nawet dyżurna sztelowa @Blondi gdzieś znikła:(.@Maria Jolanta napisz ile byłaś w domku i czy będziesz wracać na to zlecenie z którego wróciłaś? czy puszczasz to w niepamięć i zaczynasz swoją przygodę całkiem gdzie indziej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Wam zaraz dam!!!:hahaha::hahaha:

@Maria Jolanta ja juz wczoraj pazurki ,włoski-no trochę nie ten kolorek,ale ujdzie ,jestem pięknie opalona bo mam słońce i tarasy,takze makijaż zrobiony bo wnuki seks chłopaki,ale ładne mordunie:hahaha::hahaha:

@jolantapl. motylkòw tu nie ma:płacz:chyba ,że sama je namaluje:$ ale to są wnuki-młodziczki,a ja stara baba jaga:hahaha::hahaha: haha a może moje lustereczko jest do kitu, trzeba poszukac takie lustereczko co prawde Ci powie:płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W domciu jutro będzie tydzień, wyjadę po niecałych 2 tygodniach i oczywiście na inne zlecenie. Nie stać mnie na czekanie dwa miesiące na pracę. Nie mówiąc o tym że po prostu bym zwariowała bez pracy. Płaca bez rewelacji ale tylko babcia i mam obiecane spacerki. :)

Jeszcze tylko zacznę się stroić, malować pazury i facjatę, nauczę się pyskować po niemiecku i będę jak @Blondi. :hahaha::hahaha:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

W domciu jutro będzie tydzień, wyjadę po niecałych 2 tygodniach i oczywiście na inne zlecenie. Nie stać mnie na czekanie dwa miesiące na pracę. Nie mówiąc o tym że po prostu bym zwariowała bez pracy. Płaca bez rewelacji ale tylko babcia i mam obiecane spacerki. :)

Jeszcze tylko zacznę się stroić, malować pazury i facjatę, nauczę się pyskować po niemiecku i będę jak @Blondi. :hahaha::hahaha:

 

 

 

:hahaha: to super moja firma też obiecała,ze poszuka mi coś w miedzyczasie ale na razie cisza chyba zapomnieli chciałam jechać z innej firmy to za bardzo sie nie da ale to tak jest jak się wraca na poprzednie miejsce:) Ja już dom ogarnęłam ,kwiatki posadziłam z rodziną pogadałam z przyjaciółmi się spotkałam zarobione pieniadze wydałam i bym gdzieś pojechała:) A zarobkami sie nie przejmuj kazdy robi po swojemu i nie mysl sobie ,ze ja 1400 euro gardzę bo ja też tak średnio zarabiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżąc częściej nie mam za bardzo szansy na powrót w to same miejsce, chyba że po roku tak się trafi.Z jednej strony tchórzostwo mówi że lepiej wracać w miejsce które się zna, z drugiej strony nowe miejsce wymusza nowe zachowania, nowe wyzwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Jeżdżąc częściej nie mam za bardzo szansy na powrót w to same miejsce, chyba że po roku tak się trafi.Z jednej strony tchórzostwo mówi że lepiej wracać w miejsce które się zna, z drugiej strony nowe miejsce wymusza nowe zachowania, nowe wyzwania.

Nie jest to tchórzostwo bo niktóre opiekunki pracują latami w jednym miejscu a w moim przypadku to jest chyba zmęczenie tymi ciągłymi zmianami i długimi podróżami na i może trochę wygodnictwo bo wypracowałam tam sobie pewne rzeczy ale to nie znaczy,że wszystko mi tam pasuje i że wróce tam po raz kolejny.A najlepszy przykład,że była tam tylko jedna stała opiekunka i ciągle zmieniał ją ktoś inny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

W moim przypadku to byłoby jednak tchórzostwo bo to co znane jest już obłaskawione. Może kiedyś też będę zmęczona zmianami ale na razie nie jestem. A odległość ? Nie większa niż do mojej młodszej córki mieszkającej w Polsce.:)

 

20 godzin to gdzie ta Twoja córka mieszka ?chyba nie w Polsce;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Ja mam dobry busik i pod francuską granicę jechałam 9 godzin a do Gdańska 8,5 godziny.

To chyba jakiś z turbo doładowaniem;) ja Sindbadem po 20 godzin zawsze miałam takie szczęście ,ze gdzieś daleko mnie posyłali ale co zrobić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

::kawa::kawa::kawa:witam i jeszcze przy sobocie :ciacho::ciacho:  od rana słodzę:hahaha::hahaha: Milutkiego dnia,,gorąco tylko isc na fajny basen:serce::love::hahaha: a nie lify :płacz::hahaha:

@kinga przecież Ty byłaś w Berlinie,to blisko granicy,to parę godzin i w domku,ja zawsze całą noc jade,ok 15 do 20 godz.haha tragedia 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry kochane opiekunowo :love: wlasnie pije :kawa: i mysle o Was :love: jechalam 8 godz i jestem zadowolona

,tez predzej  jedzilam 18 19 godz bo mieszkalismy 4 lata w Lampertheim kolo Mannheim i jezdzilismy Sindbadem  normalnie plaskodupia dostawalismy haha:hahaha: no tak teraz prysznic i do miasta na zakupy jutro rano Jacus bedziemusze ladnie go przywitac:hahaha::love: zycze Wam spokojnego i slonecznego dnia do nastepnego popisania buzka:całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...