Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Blondi napisał:

No wszystko widac? Nie:hahaha: @Maria Jolanta bierz miarę-hahahha taką wielką tą du..ę mam ,że ledwo się zmieściłam w laptopa:płacz:

32bc24e63bfc58950a77f1448bf0ae45.jpg

Ty to jeste laska normalnie modelka ze hej:hahaha::hahaha:nic dodac nic ujac:hahaha:

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Za dużo włóczki wyjdzie, lepiej Ci stringi machnę. :hahaha:

 

Tylko wiesz... miarę sama muszę pobrać. :hahaha:

ok nie ma sprawy tylko nie przestrasz sie :hahaha::hahaha: a Jacus to dobry model:hahaha: zeby on widzial co ja wypisuje:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A żeby wiedzieli ,co ja wypisuje tutaj? włosy by wypadły-hahahaha:hahaha: chodz częsciowo znają mnie,wiedzą ,że nie owijam niczego,och tam,,raz się żyje,,a kiedy głupotki mamy pisac? no kiedy ,,jak nie teraz-:love:

@Maria Jolanta nie dziel już tej mojej spódniczki na stringi dla całego plutona forum:płacz: nie bądz taka!! schudnę,,ja naprawdę schudnę,,:rozpacz: będę potrzebowała mniej ażuru,,to fotka sprzed 30 lat,,teraz to co innego,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

A żeby wiedzieli ,co ja wypisuje tutaj? włosy by wypadły-hahahaha:hahaha: chodz częsciowo znają mnie,wiedzą ,że nie owijam niczego,och tam,,raz się żyje,,a kiedy głupotki mamy pisac? no kiedy ,,jak nie teraz-:love:

Nio masz racje posmiac sie trzeba on tez sie smieje:hahaha:no nic ide kolacje robic bo powiedza ze diete im dzisiaj stosuje:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jolantapl. napisał:

@Blondi ma rację chyba za ciepło by Ci w tym było o tej porze roku :) znajdż coś bardziej przewiewnego:hahaha:

hahahaha jajeczka by się ugotowały na twardo:hahaha: reszta by uschła od tego wełniaka-także radzę dobrze --natural! no to już prześwietliliśmy opiekuna @Łukaszka,,,także wełniaki też zostaw z czapeczką i rękawiczkami u dziadzi,,bo to zimówki:płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak juz po kolacji :d pare minut przerwy,cos mnie ominelo?aaaa widze  @Łukaszek juz wybral najlepszy model:hahaha: no piekny jest :hahaha: mniam:hahaha:@Blondiznowu podjada slodkie bo tak cicho siedzi haha:hahaha: a @Maria Jolanta szykuje juz sie do dziergania haha:hahaha: a co porabia @jolantapl. tez sie obiada napewno z @tośka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kinga nikt się nie objada:płacz: przecież muszę schudnąc,,do ażurów:rozpacz: teraz dopiero się nabawię anoreksji,,:płacz:  Tak ! pakują walizy,,myją się, pucują, a my dalej arbeit i lifty:płacz: ale mam jeszcze całe pralinki jedne i się tak zastanawiam,,otworzyć? czy nie! skusić się ? ale chyba nie! bo niedługo reformy przyjdzie mi kupić:hahaha: tam dopiero materialiska jest,,,na 20 par stringów:płacz::hahaha:

37 minut temu, tośka napisał:

ja jedynie mogę powiedzieć..rozśmieszanie  macie na pierwyszym miejscu, dzięki:hahaha:

@tośka powiedz sama,,czy to forum żyje? tak !!!!!!!!!:hahaha: Trzeba trochę poklepać inaczej ,wtedy też fajniej mija czas w pracy,,a my jak tak klepiemy tutaj to i tak klepiemy w pracy i dlatego mamy jak mamy ,,czyli superowo,,,:hahaha: na luzie i wesoło,,no ja tak mam,,,babcię też rozpusciłam równo,,niech wie kobitka ,że żyje :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Łukasz napisał:

no co dziewczyny...zanim Maria Jolanta zrobi ubranko, to będzie jesień,zanim wyśle to listopad. .więc akurat dostane do późną jesienią,  w sam raz na pierwsze przymrozki:płacz: Gorzej, jak będę musiał podać rozmiar:hahaha:

Powinna sie wyrobic:hahaha:dziewczyna jest obrotna a co do rozmiaru :hahaha: to muuussiiisszzz jej PODAC:hahaha::love: hhmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kombinujcie nic! Całe forum zleci się do @Łukasza  wziasc rozmiar-wtedy sobie poradzimy ,,jak nic!!!on nie jest wstydziochem-:hahaha: wtedy będzie bardzo dokładna miarka,,musi być w zwodzie,,a jak zobaczy cale forum to wiecie co się będzie działo??? bummmmmm:hahaha:

Sama się nakręcam na te pałki:hahaha::serce::love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Łukasz napisał:

no co dziewczyny...zanim Maria Jolanta zrobi ubranko, to będzie jesień,zanim wyśle to listopad. .więc akurat dostane do późną jesienią,  w sam raz na pierwsze przymrozki:płacz: Gorzej, jak będę musiał podać rozmiar:hahaha:

Tylko dobrze pomierz ,żeby Maria Jolanta za małego tego ubranka nie zrobiła:d mam nadziję,że centymetra Ci nie braknie:rozpacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Blondi napisał:

A widziałyście taki pas cnoty? Ja stara a pierwszy raz takie cudko widzę:d metalowy ażur,,hahahhaha nawet kłódeczka jest,,,:hahaha: zamkniety rozpustnik :płacz:

eb26ab333e8a0d250bbc429d88cabaf6.jpg

Leże wymiekla:hahaha::hahaha:  a nasz @Łukaszek siedzi tak cicho:hahaha: moze mierzy tylko nie da znac jak pomocy potrzebuje:love::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi szkoda,ze predzej o takim czyms nie wiedziałam bo zamówiłam bym taki dla męza i kluczyk bym zabierała do de:rozpacz::hahaha: a Maria Jolanta by mi tylko teraz taki ładny azur do kompletu zrobiła ,zeby mu smutno nie było:hahaha: I pomysleć,ze wystarczyło,zebym się Wam zakupami pochwaliła a temat się tak pieknie rozwinął:hahaha: wiecej o moich zakupach pisac nie bedę:hahaha::serce:

Dobranoc rozesmiane opiekunowo :)Jutro znów kolejne gorace tematy na naszym forum a teraz spokojnej nocy Wszystkim zycze;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...