Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja dzisiaj byłam na zakupach :) truskaweczki kupiłam pyszne prosto z pola zerwane i jeszcze czereśnie ,gruszki,jabłka pół stoiska wykupiłam:hahaha: i ogóreczki małosolne na jutro do obiadu.Parę ciuszków do tego bo stwierdziłam,że nie mam się w co ubrać :rozpacz: Zakupy mi się udały;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kinga dlatego teraz kierowca czeka na mnie,bo mu też się fajnie ze mną jedzie,,coś w tym jest:hahaha:jemu też wesoło ze mną?:hahaha: jesteś kochane dziecko z dobrym :serce:

@jolantapl. ja też nie mam w co się ubrać:płacz: jakiś szmateks obskoczyć:hahaha: trzeba jakos na ludzi wyjsć,,a nie ciągle w tych barchanach i bluzach po rodzinie:płacz::rozpacz: na nic mnie stac,a pracuję tutaj za 10-ciu,,,i wreszcie się pożaliłam,,,:płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co ja jeszcze troche a  bede bala sie odpalic neta O.o co tutaj wejde to pan Wodecki nie zyje wielka strata az mi sie smutno zrobilo bo juz pszczolki nie zaspiewa,potem zamach w Menchesterze a teraz czytam ze Roger Moor nie zyje co sie dzieje naprawde trzeba brac z zycia garsciami i zyc w zgodzie bo nie wiadomo kiedy na nas przyjdzie czas dlateg @Blondi pakuj sie do tej walizki i zaszalejemy reszta tez do nas dolaczy:d

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

@kinga dlatego teraz kierowca czeka na mnie,bo mu też się fajnie ze mną jedzie,,coś w tym jest:hahaha:jemu też wesoło ze mną?:hahaha: jesteś kochane dziecko z dobrym :serce:

@jolantapl. ja też nie mam w co się ubrać:płacz: jakiś szmateks obskoczyć:hahaha: trzeba jakos na ludzi wyjsć,,a nie ciągle w tych barchanach i bluzach po rodzinie:płacz::rozpacz: na nic mnie stac,a pracuję tutaj za 10-ciu,,,i wreszcie się pożaliłam,,,:płacz:

Podobno to normalne u każdej normalnej kobiety ,że ciągle nie ma się w co ubrać.A w sklepach można teraz kupić ładne ciuchy za parę złotych ceny porównywalne co w szmateksach:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jolantapl. napisał:

Podobno to normalne u każdej normalnej kobiety ,że ciągle nie ma się w co ubrać.A w sklepach można teraz kupić ładne ciuchy za parę złotych ceny porównywalne co w szmateksach:d

Mozna tanio sie ubrac ale w szmateksach czasami unikaty sa i to nowe:hahaha: trzeba dobrze szukac:hahaha:

Edytowane przez kinga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest @kinga jak ja lubię takie postanowienia ,,konkretnie,,i nikt nie będzie nam rozkazywał czym i w co i gdzie i po co! krótko -szalec na całego,,zawsze to powtarzam,,:hahaha::serce::love: trzeba tymi denkami patrzec przed siebie,,a nie za siebie,,co było to było i minęło,,a przed siebie deneczka nasze nam pokażą cudowne życie:hahaha:

@jolantapl.Mi wystarczy z metra ładny kawałek materiału bo teraz jest ciepło,,:płacz::hahaha: jakąs zasłonkę wezmę od babci:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w barchanach i ciuchach po rodzinie to ja chodzę w de tak dla zmylenia przeciwnika,żeby nie pomyśleli,że ja tak dużo zarabiam,że mnie na nowe ciuchy stać:hahaha:

1 minutę temu, kinga napisał:

Mozna tanio sie ubrac ale w szmateksach czasami unikaty sa i to nowe:hahaha: trzeba dobrze szukac:hahaha:

Trzeba jeszcze mieć dobrą figurę :d ja czasami muszę zatuszować to i owo więc trochę ciężko mi tam coś znależć dla siebie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

Tak jest @kinga jak ja lubię takie postanowienia ,,konkretnie,,i nikt nie będzie nam rozkazywał czym i w co i gdzie i po co! krótko -szalec na całego,,zawsze to powtarzam,,:hahaha::serce::love: trzeba tymi denkami patrzec przed siebie,,a nie za siebie,,co było to było i minęło,,a przed siebie deneczka nasze nam pokażą cudowne życie:hahaha:

@jolantapl.Mi wystarczy z metra ładny kawałek materiału bo teraz jest ciepło,,:płacz::hahaha: jakąs zasłonkę wezmę od babci:hahaha:

Na pewno piekna kiecka bedzie tamte materialy byly ladne:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jolantapl. napisał:

A w barchanach i ciuchach po rodzinie to ja chodzę w de tak dla zmylenia przeciwnika,żeby nie pomyśleli,że ja tak dużo zarabiam,że mnie na nowe ciuchy stać:hahaha:

Trzeba jeszcze mieć dobrą figurę :d ja czasami muszę zatuszować to i owo więc trochę ciężko mi tam coś znależć dla siebie;)

Oj tam oj tam wszystkie mamy zgrabne figury:love: trzeba to na luzie brac i do przodu:d ja przestalam sie przejmowac ze mam jakas tam faldkie na brzuszku w razie czego bede miala z czego schudnac:hahaha:

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Ja mogę wyheklować @Blondi jakąś ażurową miniówkę co to więcej odkrywa niż ukrywa. :hahaha:

Ja tez chce taka:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Ja mogę wyheklować @Blondi jakąś ażurową miniówkę co to więcej odkrywa niż ukrywa. :hahaha:

Ty jesteś kochaniutka ,,wiesz co ja lubię:hahaha::love::serce: wez wyhekluj tą ażurową minióweczkę a ja szybko się do niej odchudzę:płacz: no wreszcie mam cel,,,nic mnie tak nie pogoni do dyscypliny i do stanowczości w odchudzaniu , jak ażurek:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

@kinga Ty też szukasz spadku ? :d

 

Wiesz co Jacek powiedzial tak jak bedzie dziadek z kasa i mocno wiekowy to przymknie oko:hahaha: o matko co ja ma w glowie czas do domuu:hahaha::hahaha:

Edytowane przez kinga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kinga napisał:

Oj tam oj tam wszystkie mamy zgrabne figury:love: trzeba to na luzie brac i do przodu:d ja przestalam sie przejmowac ze mam jakas tam faldkie na brzuszku w razie czego bede miala z czego schudnac:hahaha:

Ja tez chce taka:hahaha:

Nie pchac się ,,kolejka jest ,,i to nie mała ,,:płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...