Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pralinka jest kobietą :hahaha:

Moja podopieczna mimo  cukrzycy uwielbiała pralinki. Jak jej cukier skakał to ze skruszoną miną przyznawała się że podjadała pralinki. xd

Jak mi się już chce normalnych owoców, truskawek czereśni, wiśni porzeczek i agrestu......

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukaszku pralinkę miałeś wczoraj na dobranoc,:love:,gdzie Ty byłeś wczoraj do jasnej ciasnej jak częstowałam tymi pralinkami:płacz: czekałeś aż @Maria Jolanta światła pogasi i się rzucileś jak szczerbaty na suchary ,,na te pralinki i jeszcze rano Ci w głowie ta pralina :o:święty::love: Jak będziesz grzeczny to może coś ci załatwię-  szokoszokopralinkę :hahaha:

Ja też musze się zabawić we fryzjerkę,,też pomalowac sobie moje włoski,,mam jakąs z sobą fajną farbę,musze ją wypróbować,,nawet nie wiem co wyjdzie za kolor,,pazurki pomalować ---może ,się dzisiaj będziemy pindrzyć? a nie pracowac:hahaha: co by tu jeszcze wymyśleć ,,aby się lepiej poczuć? depilacja ? była,,kremiki na całe ciałko? były,,:love:najchętniej bym wybrała całusy takie piękne,:love::serce:

@kinga jak tam u Ciebie? robisz ostatnie porządki? już 23 -wez zobacz jak leci,,już wtorek i już ,już już wypad do domku:hahaha:

@jolantapl. wiem,że jestem wybredna ,,ale to chyba ten mój pobyt teraz w De ma taki jakiś wpływ na wybór oferty,,jestem coraz cwańsza i się nie chcę wsadzić znowu w jakąś manianę ciężką,,ale szukaj szukaj dalej  ,,dobrze Ci to idzie kochana,,trzeba grzebac wszędzie i czytać,,to wtedy mamy chodz porównanie:hahaha:

 

 

 

@Maria Jolanta co Ty masz za zachciewajki:płacz::hahaha: idz di sklepu i kup nienormalne truskawki,,też można pojesc,,ja jem teraz nienormalne i żyję-hahaha:hahaha:

@kinga Ty jestes z Grudziądza? jest obok agencja z ofertą dobrą z Grudziądza-poczytaj sobie,,.O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi wiem kazdy kto tam jezdzi przyglada sie tym ofertą przez lupę a nóż się czegoś dopatrzy:płacz::hahaha: i wszedzie weszy podstęp:( Ja musze sobie odpuscić wyjazd na razie z innej firmy bo tak się nie da :( moze coś krótkiego moja firma mi zaproponuje a na razie urlopuję;) Nie bedę Cię przekonywac juz do tej oferty ale chciałaś za konkretne pieniadze to wyszukałam.Ja biorac pod uwagę wszystkie za i przeciw zwróciłam uwagę na to,ze babcia dawała sobie radę sama do tej pory wiec mozna wnioskować,ze dziadek nie jest w bardzo złym stanie no i chciałabym miec jednak osobny pokój a nie razem z ta drugą opiekunką.Ja bym była ta ofertą zainteresowana ale kazdy robi jak uwaza :):serce: Znajdziesz coś lepszego na pewno masz neta to spoglądaj na oferty:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kinga napisał:

@Łukaszku staram sie jak moge robic pyszne :kawa::całus:  @Blondikochana jestem i robie porzadki haha i juz po malu pakuje sie jutro jeszcze na zakupy:hahaha:oj wydam pieniazki haha,jeslimoge zapytac to jaka jest nazwa tej agencji z Grudziadza bo nie moge znalezcO.o

Herzliche Hand 24 -1350 euro do jednej osoby

ale to na teraz ale może mają na potem, tez cos  w dobrym wynagrodzeniu:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Blondi napisał:

Już po obiadku,,teraz spokojnie :święty: rozmyślam,, @kinga Ty jesteś z tych co nie potrafią usiedzieć ,to raz a po drugie u Ciebie też jakiś dołek czy smutek to na minutę,,a zaraz ożywiasz się i dalej widzisz ,że życie jest piękne,,:hahaha: wiem ,że te ostanie dni to się ślimaczą i to strasznie,,dlatego nawet o nich nie myśl,,tylko pomyśl ,że jeszcze musisz tu przesiedziec następny tydzien-to wtedy nie odczujesz tych ostatnich dni,,tak!!! dobrze mówię:płacz::hahaha: myśli się o powrocie i już by się chciało spakowac i lecieć z tą walizą przed siebie,,gdzie nas oczy poniosą,,,aby jak najdalej od tej monotoni i PDP:hahaha:

@Beata Giz nie masz metropoli ale za to masz grilla,,a ja nawet tutaj nie zobaczę tego sprzętu grilowego,,,ale jeszcze trochę i sobie napiekę full, a co do czego to znając siebie to zjem coś tam ,co lubię i nie za dużo,,bo będę wolnością się zapychac,,:hahaha:

Ale ja też mam dzisiaj powera do pracy,,trochę babci poprasowalam ,,okienka w sypialni odświeżyłam  i tak trochę się pozginałam i upsss, nóżki bolą:płacz: ,nie ma schodów tutaj i zero gimnastyki,,fotel ich nie wygimnastykuje,,musze chyba jeszcze zaliczyć jakiegoś masażystę,,z dobrymi łapkami:hahaha:a potem jakies podskoki,brakuje tańcow i czego to mi  nie brakuje -wszystkiego:hahaha::love::serce:

Niestety grill to rzadkość. Z jednej strony szkoda - bo lubię, a z drugiej pewnie bym przytyła gdybym miała na co dzień :o

Aha - nie zdążyłam życzyć Wam dobrej kawy z rana... :kawa: No i spokojnego, miłego dnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondino teraz nie wiem co mam robic pindrzyc sie czy pracowac hahahah:hahaha: a dziekuje za nazwe to jest nawet niedaleko gdzie mieszkam ale widze ze jakas slepa jestem przechodze i nie widze tej firmy mam okulary ale chyba sobie zalatwie musztardowki haha:hahaha::hahaha:  @Łukaszku ja tez mam zimowe ale nie tak duzo na szczescie wszystko musze zabrac bo juz tutaj nie wracam,juz czekam z niecierpliwoscia na czwartek haha:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, kinga napisał:

@Blondino teraz nie wiem co mam robic pindrzyc sie czy pracowac hahahah:hahaha: a dziekuje za nazwe to jest nawet niedaleko gdzie mieszkam ale widze ze jakas slepa jestem przechodze i nie widze tej firmy mam okulary ale chyba sobie zalatwie musztardowki haha:hahaha::hahaha:  @Łukaszku ja tez mam zimowe ale nie tak duzo na szczescie wszystko musze zabrac bo juz tutaj nie wracam,juz czekam z niecierpliwoscia na czwartek haha:hahaha:

@kinga fajne są denka od butelek:hahaha: nieraz nam wszystkim by sie takie denka przydały:hahaha:

Glasses_turn.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo hallo a  gdzie Wam się śpieszy? a ja?:rozpacz: wezcie mnie z sobą,,zmieszczę się nawet do walizy:święty: gadka szmatka a oni już prawie spakowani,,jeden to burżuj jakich mało,,wyrzuca swoje czapeczki i szaliczki ,,to bądz sponsorem tego u góry obszczymurka:płacz: Ale fajnie macie,,super! 

Czy nie jest na bogato w opiekunkowie? Jasne, że jest,,glodnego nakarmią i bidę ubiorą:hahaha:

@ŁukaszAle masz fajną torebkę:hahaha: nawet da się ciągnąc ,,a co tam tyle napakowaleś,,chyba nie zabrałeś resztek papieru toaletowego,,czy proszku:płacz: bo co zmiennik powie? że zastał wszystko wymiecione :płacz: goło i wesoło:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się wyleniłam ,,na dobre,,,że teraz w ogóle się nic nie chce:hahaha: @kinga a dasz radę potem taką walizkę kloca udzwignąc? a ! nie pomyslałaś o tym,,jeszcze potrzebny będzie lift ,,no jak ja bez liftu się nigdzie nie ruszam,,tak pokochalam ten sprzęt ,że po nocach będzie mi się śnił ,jak ja go nie wezmę:płacz: powiem tak! mnie lepiej nie zabierac bo co do czego to jeszcze babkę z sobą zapakuję:hahaha: wezmę opiekę z sobą do domu? hahahha no super scenariusz wymyśliłam,,ale co tam,, mieszkanie mam duże i lifty i wózki mogą jezdzić do woli,,,wszystko się zmieści,,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...