Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Łukasz napisał:

jolantapl.  te pieniądze odłożone już po opłatach,przyjemnościach,wycieczkach...itd. Z każdej wypłaty sobie coś zostawiam. A czy to wiadomo kiedy przyjdzie taka potrzeba, by spożytkować te skarpeteluszkowe:hahaha:

@ŁukaszTo może podaj mi swój adres bo chciałabym blizej przyjrzeć się tej Twojej skarpecie:płacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma odpoczynku, mam wnuczkę pod opieką i musiałam ją wyekspediować do szkoły bo  córka leci dzisiaj na Islandię na tydzień. :) Ma delegację służbową, ale większość czasu mają wolne i planują wynająć samochód by pozwiedzać. Cztery młode laski na wyspie zrobią zamieszanie. :d:d:d

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to większosc na nogach-brawo!  @adamos60 zawitało do Ciebie sloneczko też,,oby nic się nie zmieniło  i pisz ,kogo masz tym razem -dziadka czy babcię,,,no musiało zrobić się dobrze :święty:powodzenia na nowym miejscu:hahaha:

Teraz, jolantapl. napisał:

@Blondi gdzie Ty się podziewasz? Już nie dzwoń na tą ofertę,którą Ci wyszukałam bo pewnie już nieaktualna a i z tym wiekiem trochę problem u Ciebie;) Znajdę Ci dzisiaj coś lepszego obiecuję:)

@jolantapl. przecież ja nie mam neta:rozpacz: kaput:rozpacz: czekam od 6 rano aby ktoś naprawił bo nie mogę tak ciągnąc w nieskończonośc mojego neta z PL,,już widzę rachunek jaki jest,a jeszcze go dobiję,,:płacz: ale nie mam innego wyjscia ,,okno musze otoworzyć na świat i nie patrzę ile ono mnie teraz kosztuje:płacz:taka jestem rozrzutna i jak ,ja mam zoaszczędzić? no jak! ja nie mogę zarabiać 700 czy 900 euro,,bo moje nety są cholernie drogie:płacz: także musi byc super stawka,,aby mi starczylo jeszcze na perfumy,no i  na wszystkie moje lubisie,przydasie itd,:hahaha: widzisz jakie męki pańskie przechodzę,,jeszcze daleko od domu,:serce::love:

20 minut temu, Beata Giz napisał:

Witam słonecznie! Wczoraj zjadłam na kolację grillowanego steka i dzisiaj to odczuwam brakiem apetytu. Chyba czas się odchudzać :-)

Nstępna gdzieś się na grila załapała ,,a nam to nic się nie należy u naszych PDP? ja mogę zapomnieć tutaj nawet o zapachach,,grilowanego steka czy w ogóle grilla ,,na odludziu ni ma nic:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Blondi napisał:

No to większosc na nogach-brawo!  @adamos60 zawitało do Ciebie sloneczko też,,oby nic się nie zmieniło  i pisz ,kogo masz tym razem -dziadka czy babcię,,,no musiało zrobić się dobrze :święty:powodzenia na nowym miejscu:hahaha:

@jolantapl. przecież ja nie mam neta:rozpacz: kaput:rozpacz: czekam od 6 rano aby ktoś naprawił bo nie mogę tak ciągnąc w nieskończonośc mojego neta z PL,,już widzę rachunek jaki jest,a jeszcze go dobiję,,:płacz: ale nie mam innego wyjscia ,,okno musze otoworzyć na świat i nie patrzę ile ono mnie teraz kosztuje:płacz:taka jestem rozrzutna i jak ,ja mam zoaszczędzić? no jak! ja nie mogę zarabiać 700 czy 900 euro,,bo moje nety są cholernie drogie:płacz: także musi byc super stawka,,aby mi starczylo jeszcze na perfumy,no i  na wszystkie moje lubisie,przydasie itd,:hahaha: widzisz jakie męki pańskie przechodzę,,jeszcze daleko od domu,:serce::love:

To zadzwoń i zapytaj czy coś extra by Ci zapłacili na Twoje potrzeby i na neta:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jolantapl. napisał:

To zadzwoń i zapytaj czy coś extra by Ci zapłacili na Twoje potrzeby i na neta:)

Gdzie!!! Pytam gdzie! zadzwonić ? chyba na swoje konto-hahahahha 

Wszyscy dookoła uważają,że opiekunce nie jest potrzebny net:rozpacz: zacofane pały,,a sami nie odchodzą od neta,,tacy mądrzy wszyscy,,komuś nie dac ale samemu czerpać ile wlezie,,:płacz:jestem ciekawa jakby taka agencja funkcjonowala w dzisiejszych czasach bez neta? niech sobie wyłączą i sami zobaczą jak jest fajnie,,prawda? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Blondi napisał:

Gdzie!!! Pytam gdzie! zadzwonić ? chyba na swoje konto-hahahahha 

Wszyscy dookoła uważają,że opiekunce nie jest potrzebny net:rozpacz: zacofane pały,,a sami nie odchodzą od neta,,tacy mądrzy wszyscy,,komuś nie dac ale samemu czerpać ile wlezie,,:płacz:jestem ciekawa jakby taka agencja funkcjonowala w dzisiejszych czasach bez neta? niech sobie wyłączą i sami zobaczą jak jest fajnie,,prawda? 

Nie panikuj i nie płakaj:) jak ci naprawia to sobie poczytasz i popiszesz,szybko nadrobisz zaległosci:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jolantapl. napisał:

 

Taak wiemy juz nas wszystkich na tym forum tak rozpusciłas,ze hej :) ale na razie nikt nie protestuje:hahaha:

:hahaha::hahaha::hahaha:

śmiechy śmiechami,,ale ja nic nie robię ,tylko siedzę na necie,,a jestem przecież w pracy --zaraz coś zrobię na zmylenie przeciwnika:płacz: a co ! trzeba się poruszac trochę,,coś podjesc z owoców ,,bo pralinki super mi wchodzą pod wieczór,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Blondi napisał:

No to większosc na nogach-brawo!  @adamos60 zawitało do Ciebie sloneczko też,,oby nic się nie zmieniło  i pisz ,kogo masz tym razem -dziadka czy babcię,,,no musiało zrobić się dobrze :święty:powodzenia na nowym miejscu:hahaha:

@jolantapl. przecież ja nie mam neta:rozpacz: kaput:rozpacz: czekam od 6 rano aby ktoś naprawił bo nie mogę tak ciągnąc w nieskończonośc mojego neta z PL,,już widzę rachunek jaki jest,a jeszcze go dobiję,,:płacz: ale nie mam innego wyjscia ,,okno musze otoworzyć na świat i nie patrzę ile ono mnie teraz kosztuje:płacz:taka jestem rozrzutna i jak ,ja mam zoaszczędzić? no jak! ja nie mogę zarabiać 700 czy 900 euro,,bo moje nety są cholernie drogie:płacz: także musi byc super stawka,,aby mi starczylo jeszcze na perfumy,no i  na wszystkie moje lubisie,przydasie itd,:hahaha: widzisz jakie męki pańskie przechodzę,,jeszcze daleko od domu,:serce::love:

Nstępna gdzieś się na grila załapała ,,a nam to nic się nie należy u naszych PDP? ja mogę zapomnieć tutaj nawet o zapachach,,grilowanego steka czy w ogóle grilla ,,na odludziu ni ma nic:(

Blondasku ja w metropolii też nie mieszkam ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojjj w koncu sie usiadlamO.o@Blondidalas mi wczoraj takiego kopa ze dzisiaj latalam jak skowronek haha:d caly taras wyczyscilam z tego calego cholernego pylku zoltego,basen i umylam pokrycie basenu ach bylo fajnie potem obiade itd.normalnie czas smignal ze hej:hahaha: oby tak do czwartku i do domku:hahaha: zycze Wszystkim milego odpoczynki:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po obiadku,,teraz spokojnie :święty: rozmyślam,, @kinga Ty jesteś z tych co nie potrafią usiedzieć ,to raz a po drugie u Ciebie też jakiś dołek czy smutek to na minutę,,a zaraz ożywiasz się i dalej widzisz ,że życie jest piękne,,:hahaha: wiem ,że te ostanie dni to się ślimaczą i to strasznie,,dlatego nawet o nich nie myśl,,tylko pomyśl ,że jeszcze musisz tu przesiedziec następny tydzien-to wtedy nie odczujesz tych ostatnich dni,,tak!!! dobrze mówię:płacz::hahaha: myśli się o powrocie i już by się chciało spakowac i lecieć z tą walizą przed siebie,,gdzie nas oczy poniosą,,,aby jak najdalej od tej monotoni i PDP:hahaha:

@Beata Giz nie masz metropoli ale za to masz grilla,,a ja nawet tutaj nie zobaczę tego sprzętu grilowego,,,ale jeszcze trochę i sobie napiekę full, a co do czego to znając siebie to zjem coś tam ,co lubię i nie za dużo,,bo będę wolnością się zapychac,,:hahaha:

Ale ja też mam dzisiaj powera do pracy,,trochę babci poprasowalam ,,okienka w sypialni odświeżyłam  i tak trochę się pozginałam i upsss, nóżki bolą:płacz: ,nie ma schodów tutaj i zero gimnastyki,,fotel ich nie wygimnastykuje,,musze chyba jeszcze zaliczyć jakiegoś masażystę,,z dobrymi łapkami:hahaha:a potem jakies podskoki,brakuje tańcow i czego to mi  nie brakuje -wszystkiego:hahaha::love::serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...