Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, ElżbietaK napisał:

Hej,witam wszystkich po krótkiej nieobecności,mam w końcu internet co prawda od sąsiada grzecznościowo,ale to zawsze coś.

@Blondi czy Ty szukasz pracy?

ja czekam na pracę ,,ale Ty Eli jesteś super dziewczynka -no właśnie od sąsiada i to samo bym zrobiła jak bym się w takiej sytuacji znalazła  ,najpierw bym przeprowadziła wywiad koło siebie kto  ma  internet i bym mówiła ,,,pomocy ja muszę mieć internet,,, tez bym walczyła i szukała -super  

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie piją i nic nie jedzą i nie gadają? gdzie jesteście koleżanki i koledzy?

:kawa:ale na wieczór:piwo::drink:a może :ciacho:a jak się odchudzacie to:jabłko:,a dla Betty :lody:,a jak ktoś głodny bo dziadki chytre na steli to:frytki:albo :pizza:-częstujcie się kochani!

długi weekend się zaczyna ,grillowanie i zaczęłam grillowanie w domu ,kiszka ziemniaczna z kaszą jaglaną i mięsem przebiła wszystko-przepycha ,coś wspaniałego,kaszankę kocham na grilu-kurczaki czy super kiełbaski czy karkówkę czy inne mięsiwa ale ta kiszka zawojowała niesamowicie i jutro lecę kupić więcej ,,,także z odchudzaniem nici:rozpacz:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś, ONI wszyscy w zajęci niejednym śledztwem, szukaniem zdrady na taśmach, budową pomników i planowaniem przyszłości wszystkich Polaków, o nikim nie zapomną, niech każdy odczuje na własnej skórze "dobrą zmianę" z hasłem na ustach: "żeby Polska rosła w siłę...".

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Blondi napisał:

nie piją i nic nie jedzą i nie gadają? gdzie jesteście koleżanki i koledzy?

:kawa:ale na wieczór:piwo::drink:a może :ciacho:a jak się odchudzacie to:jabłko:,a dla Betty :lody:,a jak ktoś głodny bo dziadki chytre na steli to:frytki:albo :pizza:-częstujcie się kochani!

długi weekend się zaczyna ,grillowanie i zaczęłam grillowanie w domu ,kiszka ziemniaczna z kaszą jaglaną i mięsem przebiła wszystko-przepycha ,coś wspaniałego,kaszankę kocham na grilu-kurczaki czy super kiełbaski czy karkówkę czy inne mięsiwa ale ta kiszka zawojowała niesamowicie i jutro lecę kupić więcej ,,,także z odchudzaniem nici:rozpacz:

Dziękuję za poczęstunek:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie kochani ...sie dlugo nie odzywalam...ale coz...dluga jistoria...wciaz siedze w PL...robia mnie w przyslowiowego CHU.....a,i nie mam juz sil....zwlekaja i zwlekaja...cala firma....mysle o zlozeniu wypowiedzenia bo ilez mozna dawac robic sie w balona....ale jeszcze nie znalazlam nic ciekawego...pozdrawiam wszystkich ...cmok:całus:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Marzena napisał:

witajcie kochani ...sie dlugo nie odzywalam...ale coz...dluga jistoria...wciaz siedze w PL...robia mnie w przyslowiowego CHU.....a,i nie mam juz sil....zwlekaja i zwlekaja...cala firma....mysle o zlozeniu wypowiedzenia bo ilez mozna dawac robic sie w balona....ale jeszcze nie znalazlam nic ciekawego...pozdrawiam wszystkich ...cmok:całus:

 

Marzenka mnie tak robili w ciula i olałam firmę-jak fajnie ,że jesteś -wiesz ,że ciągle myślalam o tobie -co się stało? itd

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

Marzenka mnie tak robili w ciula i olałam firmę-jak fajnie ,że jesteś -wiesz ,że ciągle myślalam o tobie -co się stało? itd

Blondysiu kochana ciesze sie bardzo ze gdzies sie zachowalam w Twoich myslach....Patrze za jakas firma....troche ich przerobilam.....moze w koncu natrafie na jakas normalna....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Marzena napisał:

Blondysiu kochana ciesze sie bardzo ze gdzies sie zachowalam w Twoich myslach....Patrze za jakas firma....troche ich przerobilam.....moze w koncu natrafie na jakas normalna....

natrafisz -musisz sama trafnąc -ja trafnęłam ale jeszcze nie moge nic konkretnego powiedziec -bo siedzę w domu jeszcze,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tak i nie tylko ,ile ludzi zgineło by było to co teraz a tzw.demokraci w Polsce je bagatelizują i w mawiają młodemu pokoleniu że to świeto komunistyczne.Owszem brali w tym udział tzw. działacze socjalistyczni ale narodziło się to w kapitaliżmie.Spokojnego wieczoru!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Florcia napisał:

Adam, to wszystko prawda:). Tobie życzę spokojnej nocy i żeby Ci czas  w pracy szybko płynął, bo już czas jechać na urlop...do domu :love:

czas mi płynie ,na drugi tydzień będzie najgoręcej,ale dam radę,miłego tygodnia  i smacznej kawki :kawa:!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Florcia napisał:

Wzajemnie:kawa:. Trudno, wypijemy kawę bez ciasteczka...Blondi chyba zaspała:hahaha:

Florcia zaspałam ciutkę,ale działam od rana i leci już 3 :kawa:, rano tylko kawka ,żadnego ciasteczka ,przecież przez dwa dni zajadałam się smakołykami z grilla i juz nawet nie myslę ile mi sie przybrało,ach co tam ,zleci jak będzie taka potrzeba ,,

ale pogoda śliczna 

Miłego dnia wszystkim życzę !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...