Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Andreaa napisał:

Pewnie ,ze nie ma. 

A te wszystkie gwiazy,gwiazdeczki ? Ile ich ci stylisci kosztuja,by wszystko pozakrywac.:oklaski:

:święty: A my nie musimy na stylistow wydawac,bo jestesmy piekne same  w sobie.

Dla faceta i tak sie liczy tylko tylek i cycki........ A to kazda z nas ma przeciez? ;););)

Taki facet nic niewart. Taki, co widzi tylek, cycki, ale tez intelektualne zalety, to jest cymes.

Ja tam wybredna jestem:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, violka napisał:

No i trzeba wspomnieć jeszcze , że tłuszczyk na brzuchu chroni nasze narządy płciowe  i gospodarkę hormonalną :oklaski: 

Oooo.....wlasnie ! Zawsze trzeba szukac tych pozytywnych stron.....:d

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Albo brudasy albo kompleksy. :haha:

Kompleksy mam jakieś ale przyzwyczaiłam się do nich tak bardzo że tylko czasem sobie o nich przypominam. :szydera:

Moja Kasieńka wszystko sama myje. W zimnej wodzie i bez płynu. :haha:Za to ściereczki wiesza do suszenia namiętnie. A potem chowa do torebki. :szydera: Na szczęście jest zmywarka więc poprawiam i gitarra. 

 

A ja tam nie mam kompleksów :cool: Skoro mam więcej plusów jak minusów , to mniejszość jest nieistotna :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, anna5826 napisał:

Juz jestem w DOMKU ... po takim wszystkim co nie zrobie to ZLE ba nawet z kilkuletniej przypalenizny kazala mi piekarnik szorowac ... ups poszlam po SWOJE rekawiczki i tez AWANTURA - bo to moje fanaberie .... tu wrzuca podpaske i za chleb chwyta ... brrr ..przepraszam WAS przed OBIADEM ... bo wg mnie to bardzo OBRZYDLIWE ....

Coz, powiem Ci jedno. To choroba. 

Jest z nami, chociaz chwilowo nie pisuje bardzo madra Doktor Danuta Nowa. Ona to w bardzo prosty sposob wytlumaczyla.Demencyjni seniorzy maja inne relacje z kupa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

No patrz...ja tez nie mam kompleksów...czasami...:szydera:

A ja nigdy :p Czasami mam tylko nerwa na te minusy ale jak porządnie je opierniczę , to zaraz mi lepiej i nawet pozwalam im dalej gościć u siebie :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, hawana napisał:

Taki facet nic niewart. Taki, co widzi tylek, cycki, ale tez intelektualne zalety, to jest cymes.

Ja tam wybredna jestem:d

Wszyscy faceci sa wspaniali,najpiekniejsi ,najmadrzejsi, szczerzy i kochajacy nas bezgranicznie.

Innych nie znam  :-) :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Andreaa napisał:

Wszyscy faceci sa wspaniali,najpiekniejsi ,najmadrzejsi, szczerzy i kochajacy nas bezgranicznie.

Innych nie znam  :-) :szydera:

To trafiasz też na tych ze świetnym gustem, bujną czupryną, zasobnym kontem, pracowitych,  ofiarnych i szczodrych?  :szydera: Dawaj ich tutaj....:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

To trafiasz też na tych ze świetnym gustem, bujną czupryną, zasobnym kontem, pracowitych,  ofiarnych i szczodrych?  :szydera: Dawaj ich tutaj....:haha:

Taaaa........ ja mam juz problemy ,zeby trafic palcem w klawiature,bo slepne, a co dopiero faceta .

Jestem uziemiona od 25 lat ,juz nie szukam,bo boje sie,ze na gorszego trafie hahahahaaa......,a tego to chociaz juz znam pd A do Z. Niespodzianek brak ;))))

 Dobry chlopak,juz sprawdzony,to siedze i tak do smierci siedziec przy nnim bede :-)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Andreaa napisał:

Taaaa........ ja mam juz problemy ,zeby trafic palcem w klawiature,bo slepne, a co dopiero faceta .

Jestem uziemiona od 25 lat ,juz nie szukam,bo boje sie,ze na gorszego trafie hahahahaaa......,a tego to chociaz juz znam pd A do Z. Niespodzianek brak ;))))

 Dobry chlopak,juz sprawdzony,to siedze i tak do smierci siedziec przy nnim bede :-)

Sprawdzony i osobiście przez Ciebie ułożony :d Nie można pozwolić , żeby tyle lat pracy edukacyjno wychowawczej poszło na marne :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...