Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Pora kolacji nadeszła....napięcie zbudowałam...a teraz przejdę do relacji wczorajszej kolacyjki proszonej, w knajpie, w mieście X...:haha: Ale tak naprawdę, to nie ma co opowiadać...:szydera: Trzy panie pojechały, dwie wypiły aperitiff, jedna nie wypiła...zgadnijcie, która to abstynentka ( dodam, że nie robiłam za driver'a)? ;) Następnie panie dostały Menu...i po krótkim namyśle złożyły zamówienia...:) Pani najstarsza wybrała grillowany cycek kurczęcia i szparagi. Pani starsza pieczoną wieprzowinkę, a jakże, ze szparagami. No i najmłodsza, najbardziej rozbestwiona...grillowane krewetki tygrysie i frytki...:szydera: O zielskach nie wspominam, bo po co? No i na koniec deserek...Panie starsze nie wzięły nic, ale ta rozbestwiona, a owszem...lody Mocca i Wanilia z Bailey's...:oklaski: A co? Co będę sobie żałować? :szydera: Informuję, że wszystko, co pani najmłodsza zamówiła było pyszne...:oklaski: Koniec bajki...:szydera:

Bardzo ladnie:dNa wyjsciu sie je to, czego w domu nie ma:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ano...:cześć3:

Noo...pojadlas ...deserem poprawiłaś i po zmartwieniach . Więcej na obiad proszona nie będziesz ....PDP- na teraz będzie,zwracała się do Ciebie np....." Moja droga ....czy mogłabyś otworzyć okno " 

....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Noo...pojadlas ...deserem poprawiłaś i po zmartwieniach . Więcej na obiad proszona nie będziesz ....PDP- na teraz będzie,zwracała się do Ciebie np....." Moja droga ....czy mogłabyś otworzyć okno " 

....

Rozumiem "moja droga"...no bo kosztowało co nieco...ale z tym oknem nie skumałam...:$ Jakoś tak prościej do mnie mów...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Rozumiem "moja droga"...no bo kosztowało co nieco...ale z tym oknem nie skumałam...:$ Jakoś tak prościej do mnie mów...:szydera:

Krewetki maja proteiny...Te z kolei zamieniaja sie w...cos co trzeba koniecznie usuwac przez wietrzenie:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, hawana napisał:

Krewetki maja proteiny...Te z kolei zamieniaja sie w...cos co trzeba koniecznie usuwac przez wietrzenie:szydera:

Widocznie za mało zjadłam...:haha: Dach na miejscu, czyli groźnie nie było...:szydera: Następnym razem wezmę podwójną porcję, żeby zweryfikować realność zagrożenia bronią biologicznej....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Widocznie za mało zjadłam...:haha: Dach na miejscu, czyli groźnie nie było...:szydera: Następnym razem wezmę podwójną porcję, żeby zweryfikować realność zagrożenia bronią biologicznej....:szydera:

Alez rozumiemy, nie wstydzaj sie:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Teresa wymiekla (((, rano tylko biega ze mna , wieczorami jest padnieta, wiec skacze sama .Deszcz  mi nie przeszkadza , bo skacze pod mostem )), dzis mialam osobistego trenera !:d

Taki mlody chlopaczek po 30-tce , udzielil mi porad , aby skakac poprawnie)), ba nawet poskakal kilka razy.Ja to jestem z tych bojacych sie wiec mialam troche pietra.Wracal po pol godzinie z zakupami- troche ulzylo mi, bo juz widzialam oczami moimi jak mi ta skakanke na szyji placze .Ale jestem poryta czasem(((

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Magdzie napisał:

Moja Teresa wymiekla (((, rano tylko biega ze mna , wieczorami jest padnieta, wiec skacze sama .Deszcz  mi nie przeszkadza , bo skacze pod mostem )), dzis mialam osobistego trenera !:d

Taki mlody chlopaczek po 30-tce , udzielil mi porad , aby skakac poprawnie)), ba nawet poskakal kilka razy.Ja to jestem z tych bojacych sie wiec mialam troche pietra.Wracal po pol godzinie z zakupami- troche ulzylo mi, bo juz widzialam oczami moimi jak mi ta skakanke na szyji placze .Ale jestem poryta czasem(((

A jaki kolor ma ta skakanka?

Gdyby tak rozowa, to moglaby posluzyc...hm...do krepowania "artystycznego":d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Rozumiem "moja droga"...no bo kosztowało co nieco...ale z tym oknem nie skumałam...:$ Jakoś tak prościej do mnie mów...:szydera:

To był tylko przykład nazywania Cię " moja droga ....."xd...Również dobrze mogłam napisać .....sęęęk ...jakii..sęęęk ?xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Drzazga to się wbiła jak na płocie ktoś " dupa " napisał ....a inny pogłaskał i ....drzazga mu wlazła xd

Ale jakby pies polizal , ten plot np.(kto to wie, jakie pomysly moga miec psy), to tez by mogla mu wejsc, no nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 27.05.2018 at 09:41, Radek50 napisał:

Przygotowania do obiadu idą pełną parą, dziadek skrobie kartofle, ja zająłem się polędwiczkami i surówką a la Cesar i obiadek będzie gotowy. Akurat zmienniczka się załapie, może...:cześć3: o 11 wysiada z piętrowego autobusu. A polędwiczki mam tylko dwie:( ale taki ze mnie człowiek, że odejmę sobie od ust, by drugiemu dać :oklaski::haha:

Radek, to zdanie ostatnie - no mam tak samo. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam.

Pospałem za dnia, to teraz poczytałem i troszkę napiszę.

Walizki mam spakowane, i pierwszego czerwca jadę na urlop!!!

Cieszę się bardzo. Jestem bardzo zadowolony ze wszystkiego. Nie z czegoś konkretnego, dokładnie ze wszystkiego co w przeszłości było i cieszy mnie to, co przede mną :-)))

Mam nadzieję na szczęśliwą podróż. 

Pozdrawiam.

 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mam propozycje pracy. Zgodziłam się a teraz czuję, że wdepnełam w wielkie g....no. Babcia po wylewie, ponoć jeszcze na daje rade troche chodzic. 6 dni pracujacych i 1 wolny. Ale nawet ten dzień wolny nie jest do końca wolny, bo trzeba babcie do snu ułożyć i muszę być na 21 w domu. Grafik też mi nie pasuje, ale nic się nie da zmienić. Coś czuje, ze mi sie tam nie spodoba :(.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...