Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, violka napisał:

Ta Szwajcaria to nawet bardzo cywilizowany kraj :haha: Luknęłam teraz jakie imiona  mają i okazało się , że we włoskiej Szwajcarii imię Viola jest na 18 miejscu :d a Niemcy go nie znają O.o

To co ty jeszcze w tym dzikim kraju robisz? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Magdzie napisał:

A pani , to za duzo wolnego nie ma? Nie chce sie dopska ruszac i odwiedzic starsza kolezanke?

To są jeszcze starsze koleżanki od @Baśka powtarzająca się ?:szok: A to chwalipięta...sobie przypisała, a może litość wzbudzić w nas chciała...spryciula....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

To są jeszcze starsze koleżanki od @Baśka powtarzająca się ?:szok: A to chwalipięta...sobie przypisała, a może litość wzbudzić w nas chciała...spryciula....:szydera:

Magda picuje z grzeczności ...niby . Ode mnie starsza to już nie byle jaka opiekunka chyba tylko jest ...taką bardziej idealna...nie jakieś badziewie .

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Za kwadrans kawusia...:oklaski: W międzyczasie poszukuję filmu...widziałam zwiastun, nie zapisałam tytułu i teraz nie mogę znaleźć...:mur: A rzecz dzieje się w Zurychu...tyle pamiętam...:haha:

po prostu : "Zurich" dreszczowiec 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, geronimo napisał:

Witam Was dziewczyny, chłopaki tez

Miłego popołudnia życzę.

Upał mnie powalił, nawet zimne pifko nie daje rady, prysznic tez.

Ledwo zipiam:(

Nie tylko Ty ledwo zipiasz :( Ja nawet fajki nie potrafiłam wypalić do końca na tarasie O.o Tylko moja Anielica  twierdzi znowu , że wcale nie jest tak ciepło :haha: Jak usłyszę słowo spacer , to wyjdę z siebie i stanę obok :mur:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, hawana napisał:

Dzien dobry. Dzisiejszy dzien mnie juz bardzo zmeczyl, wiec przyszlam pomarudzic:(

Milego popoludnia i wieczorku.

Noooo czekam na to marudzenie i czekam :o Lubię wiedzieć , że ktoś ma gorzej ode mnie :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...