Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Lisa_Ona napisał:

Witam po obiedzie.

Straszny upał jest dzisiaj.

Z samego rana byłam po zakupy, potem obiad i mam już dośc.

Też tak macie?

Milego reszty dnia życzę.:cześć:

Gotowalam dzis tylko dla siebie, dziadek mial z soboty jeszcze .Juz posprzatalam i zaraz dosiadam dwa pedaly i bede miec wiatr we wlosach))

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, foczka63 napisał:

Sól niewiele daje:(

Wiem,, ta tylko na krótki czas działa. Chociaż przejść po ścieżce można przez chwilę. Wracają gadziny, już mam nieraz wrażenie , że u mnie jest jurajski park i film będą kręcić . 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, foczka63 napisał:

Witaj Ryba,też Ci się w Hiltonie przestało podobać?

Ano, przestało...Konta nie zamknełam i tak zawsze mało pisałam...Niech zostanie, chyba,że sami mnie wyrzucą:) Nudno tam jakos..., oj, nie, raz mi troche ciśnienie podnieśli :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ryba napisał:

Ano, przestało...Konta nie zamknełam i tak zawsze mało pisałam...Niech zostanie, chyba,że sami mnie wyrzucą:) Nudno tam jakos..., oj, nie, raz mi troche ciśnienie podnieśli :)

Jeśli przyszłaś tutaj podleczyć ciśnienie ,to tak to nie działa.:szydera:

Ale witaj i rozgość się ...dystans i jeszcze raz dystans.:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sayonara 52 napisał:

Noo, teraz mam harpie,

Niedawno ogladalam program o nich,

Sa piekne!!!

A i zywia sie malpami.

Szczegolnie smakuja im leniwce:szept:

ha, ha , gdzieś widziałam i jedne i drugie. To chyba było na jakimś forum :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Co ty Rybeńkę straszysz? :lanie: Tu Ocean Spokojności jest i żadnych żarłaczy nie przewidujemy gościć...:szydera:

Pewnie, że nowych żarłazy cnie przewidujemy gościć, bo te które tutaj są wystarczą :szydera: 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Skowroneczku...tu nie o porę spania chodzi, a o symbol tego czegoś, na co wielu czyha...:szydera:

Nie, nie.... nie będę zgadywać co to za zaleta , bo okaże się , że mądra jestem :oklaski::szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, ryba napisał:

Ano, przestało...Konta nie zamknełam i tak zawsze mało pisałam...Niech zostanie, chyba,że sami mnie wyrzucą:) Nudno tam jakos..., oj, nie, raz mi troche ciśnienie podnieśli :)

Nooo....wlazłam tam cichcem wtedy ....i tylko wtedy ,ten jedyny raz żałowałam , że usunęłam konto ....Sorrki...nie jedyny , bo raz też jak Em. i O55 weszły w dyskusję ...ale też dały radę ....zgodnie z powiedzeniem , że mądry temu drugiemu ustępuje . ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Harpia to nie sowa...:trele:  Bliżej jej do rozbójnika jastrzębia, niż do sówek...łagodnych, ślicznych, puchatych ptaszątek...:haha:

no... i po sowach został tylko puch :szydera:.Upcham go sobie w śliczną pierzynę :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Patrz na swój czubek lepiej...żeby nikt ci go nie powyrywał na tę pierzynkę...:trele:

Zatem ogłaszam : akcja pierzyna :szydera: . Prawie jak w CK dezerterzy:hura:. Kompanija wspaniała, lufy w kufrach pochowane, jedna nawet na lotnisku w Kolonii :haha:. Czekać na efekty. Kloaki z serduszkiem tylko brakuje :d. Kogo by tam zanurzyć ?>:( Wiem... kogoś kto dużo kawy pije i ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

Zatem ogłaszam : akcja pierzyna :szydera: . Prawie jak w CK dezerterzy:hura:. Kompanija wspaniała, lufy w kufrach pochowane, jedna nawet na lotnisku w Kolonii :haha:. Czekać na efekty. Kloaki z serduszkiem tylko brakuje :d. Kogo by tam zanurzyć ?>:( Wiem... kogoś kto dużo kawy pije i ....

Nie zrozumiałam końcówki twojego wywodu...:trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...