Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przed obiadem poszłam z pdp na spacer , bo wiedziałam , ze pózniej będzie za gorąco . Po południu siedziałysmy na tarasie pod markizą i babcia stwierdziła , że chce na spacer , więc jej tłumaczę , że byłyśmy rano , bo o tej porze słońce mocno praży . Pdp stwierdziła , że jest całkiem przyjemnie :o , więc schowałam markizę , żeby jej pokazać , ze nie ma racji a ona , ze mam jej nie chować , bo jest gorąco i nie da rady siedzieć na dworze O.o Zapytałam ponownie , czy chce  iść na spacer a ona na to , że tak , bo wcale nie jest jej za gorąco :mur: Moja cierpliwość jedzie dzisiaj na oparach . Zapowiada się cały upalny tydzień i obawiam się , że ją zamorduję .>:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, INEZ napisał:

Ja po zdjęciach ludzi nie oceniam ;) i po wyglądzie też nie .

@INEZ swojego słodziaka też widzialam facjatę,, nie w moim typie trochę,,ale to fotka ,,a rzeczywistosc całkiem okazala się inna,,,więc???? tak samo myślę jak Ty,,a że popiszę o burakach to nic przecież strasznego,,buraki są też w cenie i to jakiej,,,a jakie smaczne i zdrowe do tego,,,:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, violka napisał:

Moja cierpliwość jedzie dzisiaj na oparach . Zapowiada się cały upalny tydzień i obawiam się , że ją zamorduję .

Nie!!!! ale cierpliwosci potrzeba ,,, babciunia myśli troszku inaczej ,,daj się jej wyszalec na tym słoncu,,ludziom starszym ciepłota nie przeszkadza,,bo marzną,,,:lody: dla Ciebie na opadnięcie oparów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, violka napisał:

Przed obiadem poszłam z pdp na spacer , bo wiedziałam , ze pózniej będzie za gorąco . Po południu siedziałysmy na tarasie pod markizą i babcia stwierdziła , że chce na spacer , więc jej tłumaczę , że byłyśmy rano , bo o tej porze słońce mocno praży . Pdp stwierdziła , że jest całkiem przyjemnie :o , więc schowałam markizę , żeby jej pokazać , ze nie ma racji a ona , ze mam jej nie chować , bo jest gorąco i nie da rady siedzieć na dworze O.o Zapytałam ponownie , czy chce  iść na spacer a ona na to , że tak , bo wcale nie jest jej za gorąco :mur: Moja cierpliwość jedzie dzisiaj na oparach . Zapowiada się cały upalny tydzień i obawiam się , że ją zamorduję .>:(

Masz przechlapane. I ja też.  :smutek:. tutejszy ogrodnik zanadto się zbliża.  chyba będzie trzeba być niemiłą:lanie:i pokazać gdzie mam.....jego zaloty. Gaci ściągać nie będę :mur:. Wolałabym  z dwojga złego problem z Twoją babcią mieć :mur:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Maria Jolanta napisał:

@violka mam lepiej.

Około 15-stej pojechałyśmy na cmentarz. Jest 29 stopni w cieniu ale wieje wiatr. Kasia ubrała kurtkę, czapkę wełnianą i jedną ( ! ) rękawiczkę. Na cmemtarzu się rozebrała bo gorąco ale wracała w tej jednej rękawiczce. :haha:

 

To Twoja Kaśka ma lepiej , bo jestem bardziej asertywna :p Jak mówię nie idziemy , to nie idziemy ale co się muszę przy tym dyplomatycznie nagadać , to tylko moje nerwy wiedzą :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Blondi napisał:

@INEZ swojego słodziaka też widzialam facjatę,, nie w moim typie trochę,,ale to fotka ,,a rzeczywistosc całkiem okazala się inna,,,więc???? tak samo myślę jak Ty,,a że popiszę o burakach to nic przecież strasznego,,buraki są też w cenie i to jakiej,,,a jakie smaczne i zdrowe do tego,,,:oklaski:

Zgadzam się nic strasznego przecież nie napisałam,że to coś strasznego .

Edytowane przez INEZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Malina 1 napisał:

Witajcie,ja już po urlopie po 19 godzinnej podróży gotowa do pracy,tu mam kontynuację urlopu 5 min z buta mam aqua park,milej pracy wam i sobie życzę

@Malina 1 Ty masz zdrowie,,,19 godz, jazdy i gotowa ,,,brawo!  najważniejsze ,że dalej urlop masz przed oczami,,:oklaski: a stroje zapakowane na Aqua park,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Maria Jolanta napisał:

@violka mam lepiej.

Około 15-stej pojechałyśmy na cmentarz. Jest 29 stopni w cieniu ale wieje wiatr. Kasia ubrała kurtkę, czapkę wełnianą i jedną ( ! ) rękawiczkę. Na cmemtarzu się rozebrała bo gorąco ale wracała w tej jednej rękawiczce. :haha:

 

Jakie fajne są te babcie,,,:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, violka napisał:

Zapowiada się cały upalny tydzień i obawiam się , że ją zamorduję .>:(

Daj spokój , nie morduj,przecież przy tych upałach , później to tylko będziesz mieć śmierdzący problem :szydera:...wytrzymaj,jest jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Maria Jolanta napisał:

@violka mam lepiej.

Około 15-stej pojechałyśmy na cmentarz. Jest 29 stopni w cieniu ale wieje wiatr. Kasia ubrała kurtkę, czapkę wełnianą i jedną ( ! ) rękawiczkę. Na cmemtarzu się rozebrała bo gorąco ale wracała w tej jednej rękawiczce. :haha:

 

Czy Twoja Kasia jest z Al? Obserwuje u mojej pdp podobne zachowania a to moja pierwsza Alutka.

Wychodze na spacer o 9.00. Raz  zalozyla futerko i welniana czapke(ubiera sie sama).

Nie pozwolila sie odwiesc od tego pomyslu.Twierdzi, ze jej jest ciagle zimno , bo u rzeznika pracowala.

Poszlysmy, w koncu w parku ludzi niewiele a jest tuz , tuz. Gdyby to zagrazalo jej zdrowiu lub zyciu,  to bym nie odpuscila.

Obserwuje ja na wszystkich zajeciach, bo wszedzie mamy byc razem i jest to dla mnie bardzo ciekawe, nie mowiac o tym Spass-ie:szydera: Gimnastykujemy sie razem, ale terapie zajeciowa tylko ogladam.

Dzisiaj pani ergo zanotowala,  co ja mam do powiedzenia, bo slyszac odpowiedzi Alutki, chyba nie za bardzo dowierzala:haha:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...