Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, INEZ napisał:

Myje i patrze na zdjęcie od @1bozka i tak pucuje te okno cały czas w jednym miejscu bo wzroku nie mogę od niego oderwać :haha:oczywiście od tego pana nie od mojego okna :haha:

To jak masz taką wyobraźnie ..to wyobraź sobie ze siedzisz sobie w salonie swoim osobistym a ten Pan tak myje i myje i wyciera  i pucuje to okno .On na tarasie a Ty sprawdzasz czy czyste..to okno oczywiście.I paluszkiem pokazujesz ze tu i tu i tam,trzeba poprawić ...a On tak czyści .i czyści...:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, 1bozka napisał:

To jak masz taką wyobraźnie ..to wyobraź sobie ze siedzisz sobie w salonie swoim osobistym a ten Pan tak myje i myje i wyciera  i pucuje to okno .On na tarasie a Ty sprawdzasz czy czyste..to okno oczywiście.I paluszkiem pokazujesz ze tu i tu i tam,trzeba poprawić ...a On tak czyści .i czyści...:haha:

A co Ty mnie tak nakręcasz chcesz ,żebym przez okno wypadła :smutek: ja nie mam wszędzie balkonów tylko tak żartowałam :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomości, że Polacy górą. Podbijamy szwajcarski rynek. :oklaski:. A niech to :oklaski:. Gratulacje dla milionera. Trzeba będzie się koło niego zakręcić :haha:. Może naszą grupą ?

 https://wiadomosci.wp.pl/szwajcarzy-w-szoku-bo-polski-przedsiebiorca-wykupil-ich-firme-o-100-letniej-historii-6255271811745921a

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Heidi napisał:

Wiadomości, że Polacy górą. Podbijamy szwajcarski rynek. :oklaski:. A niech to :oklaski:. Gratulacje dla milionera. Trzeba będzie się koło niego zakręcić :haha:. Może naszą grupą ?

 https://wiadomosci.wp.pl/szwajcarzy-w-szoku-bo-polski-przedsiebiorca-wykupil-ich-firme-o-100-letniej-historii-6255271811745921a

:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, ivanilia40 napisał:

Mysiu,czy ty chcesz mi powiedzieć,że na własne żądanie harakiri chciałaś popełnić? :d

 

Harakiri to nieee, siedzę na zadupiu to mogę czasami pograć. Na szczęście profesor się do tego nie "zniży" xd

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Heidi napisał:

Wiadomości, że Polacy górą. Podbijamy szwajcarski rynek. :oklaski:. A niech to :oklaski:. Gratulacje dla milionera. Trzeba będzie się koło niego zakręcić :haha:. Może naszą grupą ?

 https://wiadomosci.wp.pl/szwajcarzy-w-szoku-bo-polski-przedsiebiorca-wykupil-ich-firme-o-100-letniej-historii-6255271811745921a

Nie podniecać się ,,,bo robota czeka ,,żaden milioner nie przejmie roboty opiekunki:przekleństwa:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to popracowałam,,,odkurzyć taki dom to wyczyn nad wyczynami ,,a potem jeszcze przeleciec mopem,,ale nischt zu tragisch,,,nie było tragicznie,,bo my czysciochy,,,:tak2:  to tyle ,, 

a to zdjęcie moich torcików,,które same mi się pakują w usta,,,lepiej chyba nie próbować,,,:szydera:

mid_midi___ciao_cio_026.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...