Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, 1bozka napisał:

i ze piesem sie poszła bujać:haha:

Lepiej psa mieć za przyjaciela, niż faceta co zdradza jak pies . Pies jak kocha , to na całe swoje psie życie , w doli i niedoli, w zdrowiu i chorobie,  w dzień i w nocy. :papieros:Nawet jak mu miskę opróżniasz 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Lepiej psa mieć za przyjaciela, niż faceta co zdradza jak pies . Pies jak kocha , to na całe swoje psie życie , w doli i niedoli, w zdrowiu i chorobie,  w dzień i w nocy. :papieros:Nawet jak mu miskę opróżniasz 

OMG to Ty takiego faceta szukasz....no to chyba tylko do bujania:trele:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Lepiej psa mieć za przyjaciela, niż faceta co zdradza jak pies . Pies jak kocha , to na całe swoje psie życie , w doli i niedoli, w zdrowiu i chorobie,  w dzień i w nocy. :papieros:Nawet jak mu miskę opróżniasz 

 Nigdy nie byłem psem chyba ale ja nie zdradzam. Generalnie to omijam wszelkie cieczki i urwania macic. Nie tykam tego co tyka ktoś inny bo mam alergię na tykanki i nie pozwolę tknąć tego co moje. A i w ryj dać mogę. 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie .  Dobrze, ze rodzina z odsiecza przybyla, bo mam chwile luzu.

Alutka dzisiaj jest niemozliwa, gwiazdorzy na calego( symulowala atak dusznosci, zeby na terapie nie pojechac).

Za to bylysmy rano na targu, w poludnie na obiedzie a teraz w centrum handlowym. Trzy razy wyjezdzalam z domu, krecilam 7 km w jedna strone, potem szukalam miejsca parkingowego w chorernym scisku, bo Alutka miala pomysla:przekleństwa:

Coz, traktuje to jak sprawdzian z asertywnosci. Zobaczymy kto kogo przewezmie.

Terapia przelozona na piatek(i to Alutka musiala sie tlumaczyc przez telefon, bo ja nie znam niemieckiego), moje wolne z piatku na sobote.

A teraz opowiada synkowi bajeczki...

Daj mi bobrze cierpliwosc.

A tymczasem chwilo relaksu trwaj:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, 1bozka napisał:

OMG to Ty takiego faceta szukasz....no to chyba tylko do bujania:trele:

O.. tak, taki mi pasuje, którego nie muszę mieć przy sobie , żeby czuć jego obecność, za nim chcę tęsknić w każdej chwili, w każdej sekundzie i jest mi tak dobrze, tak ciepło, tak bezpiecznie ... (bo nie zajdę w ciążę:trele:)

marzenie.jpg

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Paolo napisał:

 Nigdy nie byłem psem chyba ale ja nie zdradzam. Generalnie to omijam wszelkie cieczki i urwania macic. Nie tykam tego co tyka ktoś inny bo mam alergię na tykanki i nie pozwolę tknąć tego co moje. A i w ryj dać mogę. 

:d. Pozwolę zatem Tobie iść ze mną na spacer:hura:, ale dopiero jesienią , bo mam terminy już zajęte:haha:. Pobawimy się w gonionego:trele:

jesień.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

:d. Pozwolę zatem Tobie iść ze mną na spacer:hura:, ale dopiero jesienią , bo mam terminy już zajęte:haha:. Pobawimy się w gonionego:trele:

jesień.jpg

Super. Tyle,że osoby i terminy to generalnie sam wybieram. Ale wpiszę Ciebie na wrzesień 2023...

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Paolo napisał:

Super. Tyle,że osoby i terminy to generalnie sam wybieram. Ale wpiszę Ciebie na wrzesień 2023...

O Ty w mordkie jeża ....to mnie gadzino na 2029 r dopiero wstawił , bo powiedziałeś , że już terminy " spacerówek " zajęte ...a tutaj co ...poza kolejką ? ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzisiaj w kalendarzu był zapis "kirche" więc usiłowałam wycisnąć z Kasi o której godzinie. Nie dałam rady, przyciśnięta wyznała że na 20:18 :szydera::szydera::szydera:

Więc poszłyśmy na spacer w kierunku kościoła i trafiłyśmy na koniec spotkania. Wiele, wiele kandydatek do opieki. :haha:Ale dwie pieśni zdążyłyśmy zaliczyć. Dali śpiewniki. :haha:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...