Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, hawana napisał:

@MeryKy jak znajdziesz chwile,  to wyslij mi cos na poczte, bo mam juz tylko ta biografie Hoessa i jego demaskatora.

Jak skoncze, to nie bede mogla zasnac. Wszystko jedno co, byle duzo, to cos sobie wybiore do poczytania.

Caluje raczki:d

Podeśle kochana, Tylko, że u mnie dużo od Fioletki. Może jeszcze nie czytałaś? 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Nugatka napisał:

Moni, to musimy z Magdzie zrobić porządek! Co to znaczy, ze sobie biega???? A robota? :szydera:

A robota nie zając nie umknie zwlaszcza jej !!:haha:ona pracowita jest a dziadek pewnie z litoscia na nia patrzy ze sie taka chudzina robi:dalbo i z niedowierzaniem patrzy ze to jego Magdzia!

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MeryKy napisał:

Podeśle kochana, Tylko, że u mnie dużo od Fioletki. Może jeszcze nie czytałaś? 

U mnie tez duzo od Fioletki, ale moze Ty masz inny gust, to podeslala Ci cos innego. Na to licze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Łeee.....ja też papier toaletowy rzucam ....nie używam ponownie tego samego ....listeczka .

A ja nie pakuje do koperty i nie wysylam. Bylemu. Papieru tego. Przeciez by nie uwierzyl, ze kocham.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Łeee.....ja też papier toaletowy rzucam ....nie używam ponownie tego samego ....listeczka .

 

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Łeee.....ja też papier toaletowy rzucam ....nie używam ponownie tego samego ....listeczka .

Ja nie tylko rzucam ja nawet czasem nasmarkam na srajtaśmę:d

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...